+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 156

Temat: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

  1. #1
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Moi kochani

    w tym temacie mozecie zwracac sie (PONOWNIE!) ze swoimi najskrytszymi problemami do pani psycholog Kasi

    niestety..... ostatnimi czasy zrobilam bardzo madra specjalizacje....... pomimo tego ze jestem o wiele madrzejsza to moje porady beda tylko z zakresu szeroko rozumianego "flirtu"


    ZAPRASZAM!!



    PS. (nie, nie zbieram tutaj "pomogl", moja radoscia beda wasze rozwiazane problemy )

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    moje problemy:
    1.nie chce mi sie rano wstawac, bo kocham spac
    2.chce plasme 42 cale, albo wiecej, najlepiej sony
    3.chce peugeota 407

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    a ja mam problem , Nie moge sie zakochac ,
    dlaczego?

  4. #4
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał sabinka
    niestety..... ostatnimi czasy zrobilam bardzo madra specjalizacje
    dlaczego niestety,to chyba dobrze,no i co to za specjalizacja (chyba nie spawanie w oslonie argonowej )
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  5. #5
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Kochani!!
    Tak jak juz wczesniej wspomnialam bede odpowiadac TYLKO na pytania zwiazane z flirtem !
    Te tutaj zadane niestety nie dotycza tej sfery, ale poniewaz jestem bardzo madra to zrobie wyjatek i odpowiem (ostatni raz )

    Cytat Napisał araj
    moje problemy:
    1.nie chce mi sie rano wstawac, bo kocham spac
    2.chce plasme 42 cale, albo wiecej, najlepiej sony
    3.chce peugeota 407
    1. Mam ten sam problem, ale jesli przed snem zjesz 10 czekoladowych zajecy to nie wytrzymasz dluzej niz 5h w lozku spiac, poniewaz bedziesz musial biec do lazienki
    2. TO SE KUP
    3. j/w




    Cytat Napisał Anonymous
    a ja mam problem , Nie moge sie zakochac ,
    dlaczego?

    Jak sie zarejestrujesz to odpowiem :]

    Cytat Napisał sztetke
    dlaczego niestety,to chyba dobrze,no i co to za specjalizacja (chyba nie spawanie w oslonie argonowej )

    dlatego niestety, gdyz moge teraz odpowiadac tylko na pytania dotyczace specjalizacji (FLIRT !!!!) a kiedys moglam odpowiadac na wszystkie pytania (chociaz..... kto wie czy to sie nie zmieni )


    PS. Czekoladowy zajac Wam na droge!!

  6. #6
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    zakochalem sie w Araju, jak myslisz bedzie cos z tego, /nie mysle o sexsie, gdyz do tego jestem pewnie niedojrzaly emocjonalnie/, ale obawiam sie niezgodnosci charakterow, my sie nie do konca lubimy
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  7. #7
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    zakochalem sie w Araju, jak myslisz bedzie cos z tego, /nie mysle o sexsie, gdyz do tego jestem pewnie niedojrzaly emocjonalnie/, ale obawiam sie niezgodnosci charakterow, my sie nie do konca lubimy

    Drogi Simmku!
    Mysle, ze niezgodnosc charakterow nie ma tutaj nic do rzeczy. Mysle ze musisz Araja milosci......... nauczyc
    badz kto wie? moze on tez potajemnie o Tobie marzy, snujac najrozniejsze wizje na temat waszej wspolnej milosci?
    Pomoze na pewno szczera rozmowa, a dla rozluznienia czekoladowy zajac wypelniony spirytem.

    :18:


    Powodzenia!

  8. #8
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie

    nic mi sie nie chce a czekoladowe zajace juz nie pomagaja

  9. #9
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał SaiykoPat
    nic mi sie nie chce a czekoladowe zajace juz nie pomagaja

    przerzuc sie na biala czekolade

  10. #10
    Lisu Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    172
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Sabinko a moze na czysty spirytus? mocniejsze niz biala czekolada :18:
    Od jutra nie pije...

  11. #11
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    a to,że nie za bardzo lubie czarna czekoladke, ale za to lubie czekoladki(takie opalone) to świadczy źle czydobrze o mnie ?

  12. #12
    Flame3 Nikt
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    35
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Kasiu, mam problem, co to znaczy C Z G ?

  13. #13
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    przepraszam Was moi drodzy za tak wielkie opoznienie, mam nadzieje ze nie nadszarpnelam waszego zaufania


    Cytat Napisał Lisu
    Sabinko a moze na czysty spirytus? mocniejsze niz biala czekolada
    owszem, polecam szczegolnie w okresie karnawalu


    Cytat Napisał araj
    a to,że nie za bardzo lubie czarna czekoladke, ale za to lubie czekoladki(takie opalone) to świadczy źle czydobrze o mnie ?
    drogi araju.... niestety to swiadczy o Tobie dwojako : 1. wolisz mulatki od murzynek (rasizm?!), 2. nie wiesz co dobre

    przemysl prosze w ciszy i skupieniu ten problem, zagryzajac mysli czekoladowym zajacem (o dowolnej karnacji)

    pozdrawiam :*


    Cytat Napisał Flame3
    Kasiu, mam problem, co to znaczy C Z G ?
    jest to pewne bardzo madre porzekadlo, szczegolnie rozpowszechnione w XXI wieku, wsrod uzytkownikow pewnego forum.
    kiedy poznasz jego sens, odnajdziesz cala radosc zycia




    pozdrawiam i czekam na kolejne problemy,
    pani psycholog Kasia

  14. #14
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    No dobra... pani psycholog Kasiu... w co sie ubrac na sylwestra, ktory odbedzie sie w prywatnym domu i beda sami mlodzi ludzie??

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał karla23
    No dobra... pani psycholog Kasiu... w co sie ubrac na sylwestra, ktory odbedzie sie w prywatnym domu i beda sami mlodzi ludzie??

    Stringi beda cool

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dobry psycholog Białystok
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-07-21, 13:15
  2. Czekoladowe nalesniki
    By Selena in forum Ciasta i desery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-08-19, 13:24
  3. Kasia Shandor
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 24-11-05, 23:11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów