+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 156

Temat: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

Hybrid View

  1. #1
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Kochana pani dr Katarzynko, poproszę o telepatyczne wniknięcie w mój umysł, pogrzebanie po lewej stronie, odnalezienie problemu mnie ostatnio nurtującego do bólu i udzielenie mi sensownej porady...

    w sumie chciałam podjąć leczenie na własną rękę i zjeść na wszelki wypadek dwa zające zakupione na czarnym rynku, ale nie wiem czy to nie za wiele...

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  2. #2
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Pani psycholog Kasiu dzieki)
    ale na naszym osiedlu jestfabryka czekolady... wieczorami cale osiedle nia pachnie... watpie czy on sie skusi... lol

  3. #3
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    Kochana pani dr Katarzynko, poproszę o telepatyczne wniknięcie w mój umysł, pogrzebanie po lewej stronie, odnalezienie problemu mnie ostatnio nurtującego do bólu i udzielenie mi sensownej porady...

    w sumie chciałam podjąć leczenie na własną rękę i zjeść na wszelki wypadek dwa zające zakupione na czarnym rynku, ale nie wiem czy to nie za wiele...
    Droga Shandor,
    Pogmeralam troche w twojej podswiadomosci, co stalo sie podstawa do wyniku roznych badan. Otoz! moja porada brzmi - nie krepuj sie, szalej, nie mysl co dalej






    Na jesienne depresyjne wieczory spedzone na rozpamietywaniu tego co rozwalilo dalsza czesc zycia - polecam czekoladowe zajace dwa moga byc




    Pozdrawiam,
    pani psycholog Kasia

  4. #4
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    Droga Shandor,
    Pogmeralam troche w twojej podswiadomosci, co stalo sie podstawa do wyniku roznych badan. Otoz! moja porada brzmi - nie krepuj sie, szalej, nie mysl co dalej






    Na jesienne depresyjne wieczory spedzone na rozpamietywaniu tego co rozwalilo dalsza czesc zycia - polecam czekoladowe zajace dwa moga byc




    Pozdrawiam,
    pani psycholog Kasia
    Szanowna Pani psycholog - pragnę Pani serdecznie podziękować za bezinteresowne zajęcie się moim problemem i udzielenie mi tak szybkiej diagnozy i zaaplikowanie odpowiedniego leczenia. Zastosuję się do wszystkich rad - do WSZYSTKICH!!! A na depresję mogę zjeść po 4 zające?

    A co jeśli depresja się nie pojawi tej jesieni, czy to znaczy, że mi się pogorszyło? Bo i taka ewentualność klaruje się na horyzoncie
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dobry psycholog Białystok
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-07-21, 12:15
  2. Czekoladowe nalesniki
    By Selena in forum Ciasta i desery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-08-19, 12:24
  3. Kasia Shandor
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 24-11-05, 22:11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów