+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 156

Temat: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

  1. #31
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    POszedłem i wróciłem juz Oczywista to było daleko i na wykurwiu co tam tramwajki nie jeżdzą Ale spoko, jest git tylko -15 u mnie

  2. #32
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał sabinka
    2. niestety nalezysz do tego dziwnego gatunku ludzi, wsrod ktorych rowniez chcialabym byc... gratuluje.. 16
    ale ja chce przytyc


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  3. #33
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    POszedłem i wróciłem juz Oczywista to było daleko i na wykurwiu co tam tramwajki nie jeżdzą Ale spoko, jest git tylko -15 u mnie
    gratuluje odwagi !! w nagrode masz:




    Cytat Napisał k0573k
    ale ja chce przytyc
    dobrze, w takim razie musisz wziac udzial w pewnej bardzo trudnej i skomplikowanej akcji. po 1 - znajdz w okolicy jakiegos samotnego grubasa. po 2 - zamien sie z nim na metabolizm (powinienes wiedziec jak to zrobic, przeciez to wszyscy wiedza ). po 3 - podziekuj mu za zamiane. 4 - wroc do domu i czekaj na efekty


    pozdrawiam

  4. #34
    Lisu Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    172
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    nic mi sie nie chce co zrobic?? :7:
    Od jutra nie pije...

  5. #35
    sigmak1 Nikt Avatar sigmak1
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łódź
    Postów
    256
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lisu
    nic mi sie nie chce co zrobic?? :7:
    Trzasnij sie zajacem w głowe.
    Mam w dupie reputację.

  6. #36
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał sabinka
    dobrze, w takim razie musisz wziac udzial w pewnej bardzo trudnej i skomplikowanej akcji. po 1 - znajdz w okolicy jakiegos samotnego grubasa. po 2 - zamien sie z nim na metabolizm (powinienes wiedziec jak to zrobic, przeciez to wszyscy wiedza ). po 3 - podziekuj mu za zamiane. 4 - wroc do domu i czekaj na efekty
    a mi to juz zajaca nie dalas aha co zrobic jak nie chec mi sie isc do szkoly po feriach


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  7. #37
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    MAM NOWE FORUM, MAM OD H.U.J.A. ROBOTY TERAZ, BO MUSZE PRAKTYCZNIE WSZUYSTKO WGRAC OD NOWA...CZY KTOS TO DOCENI? A JESZCZE MUSIAŁEM ZAPLACIĆ ZA WGRANIE FORA PRZEMOWI (NIE MAŁO)...I TO WSZYSTKO DLA WAS....QRWA,DZIECIOM NIE KUPUJE BIONICLI,A WYDAJE NA FORUM...CZY JESTEM NORMALNY?????

  8. #38
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie

    ja to doceniam

  9. #39
    postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    wroclaf :P
    Postów
    1,831
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    hehehe araj jestes "normalny" jak wszsycy na forum ... oni tez zrobili by dla ciebie wszystko tak jak ty dla nich :81:

  10. #40
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    MAM NOWE FORUM, MAM OD H.U.J.A. ROBOTY TERAZ, BO MUSZE PRAKTYCZNIE WSZUYSTKO WGRAC OD NOWA...CZY KTOS TO DOCENI? A JESZCZE MUSIAŁEM ZAPLACIĆ ZA WGRANIE FORA PRZEMOWI (NIE MAŁO)...I TO WSZYSTKO DLA WAS....QRWA,DZIECIOM NIE KUPUJE BIONICLI,A WYDAJE NA FORUM...CZY JESTEM NORMALNY?????
    he araj to twoja zabawka jak dzieci bionikle
    czemu przem ci wgrywał? i czemu tak dużo skasował?

  11. #41
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    czemu przem ci wgrywał? i czemu tak dużo skasował?
    mi sie nie chciało(jak przeczytałem,co trzeba robic-1000 razy prościej zainstalowac to forum czyste),sam mu zaproponowałem, nie chciałem spie.r.d.olic forum(moja wiedza php jest ogromna ale nie wystarczająca)....i nie chciałem zawieść moich userów kochanych :82:

  12. #42
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    Cytat Napisał DZIADZIA
    czemu przem ci wgrywał? i czemu tak dużo skasował?
    mi sie nie chciało(jak przeczytałem,co trzeba robic-1000 razy prościej zainstalowac to forum czyste),sam mu zaproponowałem, nie chciałem spie.r.d.olic forum(moja wiedza php jest ogromna ale nie wystarczająca)....i nie chciałem zawieść moich userów kochanych :82:
    :83: :83: :83: :83:

  13. #43
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    Cytat Napisał araj
    Cytat Napisał DZIADZIA
    czemu przem ci wgrywał? i czemu tak dużo skasował?
    mi sie nie chciało(jak przeczytałem,co trzeba robic-1000 razy prościej zainstalowac to forum czyste),sam mu zaproponowałem, nie chciałem spie.r.d.olic forum(moja wiedza php jest ogromna ale nie wystarczająca)....i nie chciałem zawieść moich userów kochanych :82:
    :83: :83: :83: :83:
    DZIADEK...WZRUSZYŁY MNIE TWOJE PODZIĘKOWANIA I DLATEGO SCIĄGAM CI OSTRZEZENIA

  14. #44
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    Cytat Napisał DZIADZIA
    Cytat Napisał araj
    Cytat Napisał DZIADZIA
    czemu przem ci wgrywał? i czemu tak dużo skasował?
    mi sie nie chciało(jak przeczytałem,co trzeba robic-1000 razy prościej zainstalowac to forum czyste),sam mu zaproponowałem, nie chciałem spie.r.d.olic forum(moja wiedza php jest ogromna ale nie wystarczająca)....i nie chciałem zawieść moich userów kochanych :82:
    :83: :83: :83: :83:
    DZIADEK...WZRUSZYŁY MNIE TWOJE PODZIĘKOWANIA I DLATEGO SCIĄGAM CI OSTRZEZENIA
    :82: :82: dzięki

  15. #45
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    MAM NOWE FORUM, MAM OD H.U.J.A. ROBOTY TERAZ, BO MUSZE PRAKTYCZNIE WSZUYSTKO WGRAC OD NOWA...CZY KTOS TO DOCENI? A JESZCZE MUSIAŁEM ZAPLACIĆ ZA WGRANIE FORA PRZEMOWI (NIE MAŁO)...I TO WSZYSTKO DLA WAS....QRWA,DZIECIOM NIE KUPUJE BIONICLI,A WYDAJE NA FORUM...CZY JESTEM NORMALNY?????
    araju........ nawet nie wiesz jak bardzo wszyscy uzytkownicy doceniaja Twoja prace....... niektore forumowiczki sa nawet w Tobie skrycie zakochane (co zauwazylam dosc szybko, gdyz posiadam niesamowita wiedze z dziedziny psychologii)...
    ogolnie jestes
    i z tej okazji specjalnie dla Ciebie:







    [ Dodano: 27-01-2006, 23:16 ]
    Cytat Napisał k0573k
    aha co zrobic jak nie chec mi sie isc do szkoly po feriach
    sposob najprostszy z mozliwych, czyli .... wyjdz na dwor, spojrz w slonce, zrob cos aby promienie sloneczne odbily sie w jednej z szyb sasiadow z Twojej klatki, kiedy promien sprawi ze na wewnetrznym parapecie zacznie sie palic kwiatek wbiegnij z pomoca do krzyczacej sasiadki, udaj ze dostanales 50cio procentowego poparzenia ciala i popros ja aby wypisala Ci usprawiedliwienie ze szkoly na co najmniej 2 tygodnie

    mowisz masz

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dobry psycholog Białystok
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-07-21, 12:15
  2. Czekoladowe nalesniki
    By Selena in forum Ciasta i desery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-08-19, 12:24
  3. Kasia Shandor
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 24-11-05, 22:11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów