+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 156

Temat: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

  1. #136
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie

    rozkopali same centrum,
    ale cicho juz bo sabinka bedzie na nas krzyczec

  2. #137
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał switas
    pani Kasiu, mam wielki problem, ale nie jest to sprawa na pisanie w forum. Czy do tego tematu mozna ograniczyc ilosc zagladajacych, to wrzuce, a jesli nie to moze w VIP ?
    Przykro mi, skonsultowalam sie z zającami i jesli chcesz cos wrzucic nie dla wszystkich to tylko w VIP pani Kasia jest otwarta na wszystkich rowno i ich problemy rozpatruje publicznie


    ps. za przejechenie teraz przez gdansk

  3. #138
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    no ba, to byla pestka to przejechanie przez gdansk, problemow nie mam a tylko wyrzuty sumienia ale nie napisze bo pani Kasia moze wszystkim pomaga, ale ja nie wszystkim bede pisac co robie !!!
    HOWGH !
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  4. #139
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Pani psycholog Kasiu... mam pewien problem
    Nie rozumiem osób płci męskiej... tzn. rozumiem ale tylko w szczególnych sytuacjach... a tak jeszcze bardziej konkretnie to w szczególności nie rozumiem tzw. ex boy frienda...
    - "mam Cię dosyć Ty, Ty..."
    - "nie chcę Cię znać! więcej się nie odezwę"
    - ....tydzień nic....
    - "a tak w ogóle to co słychać??"
    - "a masz teraz kogoś??"
    - "może przyjedziesz??"
    - ....znowu nic, no bo ja nic...
    - "mam Swietną dziewczynę, kocham ją bardzo, jest miss koszalina, jest tancerką, jest bardzo piękna i jest geniuszem"
    - "tzn jest z inowrocławia, bo miss koszalina to była ta poprzednia, a tancerką, to jeszcze tamta wcześniejsza..."
    - "kocham swoją dziewczynę"
    - "umówmy się dziś proszę"
    - "czemu mnie zostawiłaś???"
    - "ale i tak bym nie chciał z Tobą już być..."

    Ja nie wiem... może nie umiem słuchać ze zrozumieniem??
    a może on próbuje poprosić żebym była druhną na jego ślubie?
    Pani psycholog Kasiu.... l;epiej ich rozumiem jak nie wydają artykuowanych dźwięków...

  5. #140
    ------------------- niemiecki Świecący przykładem niemiecki Świecący przykładem niemiecki Świecący przykładem Avatar niemiecki
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Skąd
    Vancouver
    Postów
    194
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Pani psycholog Kasiu... mam pewien problem
    Nie rozumiem osób płci męskiej... tzn. rozumiem ale tylko w szczególnych sytuacjach... a tak jeszcze bardziej konkretnie to w szczególności nie rozumiem tzw. ex boy frienda...
    - "mam Cię dosyć Ty, Ty..."
    - "nie chcę Cię znać! więcej się nie odezwę"
    - ....tydzień nic....
    - "a tak w ogóle to co słychać??"
    - "a masz teraz kogoś??"
    - "może przyjedziesz??"
    - ....znowu nic, no bo ja nic...
    - "mam Swietną dziewczynę, kocham ją bardzo, jest miss koszalina, jest tancerką, jest bardzo piękna i jest geniuszem"
    - "tzn jest z inowrocławia, bo miss koszalina to była ta poprzednia, a tancerką, to jeszcze tamta wcześniejsza..."
    - "kocham swoją dziewczynę"
    - "umówmy się dziś proszę"
    - "czemu mnie zostawiłaś???"
    - "ale i tak bym nie chciał z Tobą już być..."

    Ja nie wiem... może nie umiem słuchać ze zrozumieniem??
    a może on próbuje poprosić żebym była druhną na jego ślubie?
    Pani psycholog Kasiu.... l;epiej ich rozumiem jak nie wydają artykuowanych dźwięków...

    Mam lekarstwo -www.Lcpp.pl ,-tam znajdziesz fachowa pomoc

  6. #141
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Pani psycholog Kasiu... mam pewien problem
    Nie rozumiem osób płci męskiej... tzn. rozumiem ale tylko w szczególnych sytuacjach... a tak jeszcze bardziej konkretnie to w szczególności nie rozumiem tzw. ex boy frienda...
    - "mam Cię dosyć Ty, Ty..."
    - "nie chcę Cię znać! więcej się nie odezwę"
    - ....tydzień nic....
    - "a tak w ogóle to co słychać??"
    - "a masz teraz kogoś??"
    - "może przyjedziesz??"
    - ....znowu nic, no bo ja nic...
    - "mam Swietną dziewczynę, kocham ją bardzo, jest miss koszalina, jest tancerką, jest bardzo piękna i jest geniuszem"
    - "tzn jest z inowrocławia, bo miss koszalina to była ta poprzednia, a tancerką, to jeszcze tamta wcześniejsza..."
    - "kocham swoją dziewczynę"
    - "umówmy się dziś proszę"
    - "czemu mnie zostawiłaś???"
    - "ale i tak bym nie chciał z Tobą już być..."

    Ja nie wiem... może nie umiem słuchać ze zrozumieniem??
    a może on próbuje poprosić żebym była druhną na jego ślubie?
    Pani psycholog Kasiu.... l;epiej ich rozumiem jak nie wydają artykuowanych dźwięków...
    Droga JaMajko,

    Mezczyzni sa istotami skomplikowanymi o niskiej zdolnosci opiniotworczej. Jednak kiedy podasz im kilka czekoladowych zajecy, natychmiast beda mowic to, co naprawde mysla. Bedzie to spowodowane faktem, iz bol brzucha po zjedzeniu zbyt duzej ilosci czekolady przeszkadzal bedzie w klamianiu/kreceniu/nie mowieniu czegos, gdyz jak wiemy, mezczyzna na dwoch rzeczach na raz skupic sie nie moze.

    Pozdrawiam,
    pani psycholog Kasia



    Cytat Napisał niemiecki Zobacz post
    Mam lekarstwo -www.Lcpp.pl ,-tam znajdziesz fachowa pomoc
    konkurencje bedziesz mi reklamowal?

  7. #142
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Kochana pani dr Katarzynko, poproszę o telepatyczne wniknięcie w mój umysł, pogrzebanie po lewej stronie, odnalezienie problemu mnie ostatnio nurtującego do bólu i udzielenie mi sensownej porady...

    w sumie chciałam podjąć leczenie na własną rękę i zjeść na wszelki wypadek dwa zające zakupione na czarnym rynku, ale nie wiem czy to nie za wiele...
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  8. #143
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Pani psycholog Kasiu dzieki)
    ale na naszym osiedlu jestfabryka czekolady... wieczorami cale osiedle nia pachnie... watpie czy on sie skusi... lol

  9. #144
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    Kochana pani dr Katarzynko, poproszę o telepatyczne wniknięcie w mój umysł, pogrzebanie po lewej stronie, odnalezienie problemu mnie ostatnio nurtującego do bólu i udzielenie mi sensownej porady...

    w sumie chciałam podjąć leczenie na własną rękę i zjeść na wszelki wypadek dwa zające zakupione na czarnym rynku, ale nie wiem czy to nie za wiele...
    Droga Shandor,
    Pogmeralam troche w twojej podswiadomosci, co stalo sie podstawa do wyniku roznych badan. Otoz! moja porada brzmi - nie krepuj sie, szalej, nie mysl co dalej






    Na jesienne depresyjne wieczory spedzone na rozpamietywaniu tego co rozwalilo dalsza czesc zycia - polecam czekoladowe zajace dwa moga byc




    Pozdrawiam,
    pani psycholog Kasia

  10. #145
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    Droga Shandor,
    Pogmeralam troche w twojej podswiadomosci, co stalo sie podstawa do wyniku roznych badan. Otoz! moja porada brzmi - nie krepuj sie, szalej, nie mysl co dalej






    Na jesienne depresyjne wieczory spedzone na rozpamietywaniu tego co rozwalilo dalsza czesc zycia - polecam czekoladowe zajace dwa moga byc




    Pozdrawiam,
    pani psycholog Kasia
    Szanowna Pani psycholog - pragnę Pani serdecznie podziękować za bezinteresowne zajęcie się moim problemem i udzielenie mi tak szybkiej diagnozy i zaaplikowanie odpowiedniego leczenia. Zastosuję się do wszystkich rad - do WSZYSTKICH!!! A na depresję mogę zjeść po 4 zające?

    A co jeśli depresja się nie pojawi tej jesieni, czy to znaczy, że mi się pogorszyło? Bo i taka ewentualność klaruje się na horyzoncie
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  11. #146
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Ostatnio nie wiem kim jest dla mnie Jezus Chrystus
    Jezus was kocha

  12. #147
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    zawsze to lepsze niz nie wiedziec kto jest ojcem twojego dziecka

  13. #148
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Mam duży problem. Jest osoba, która mnie prześladuje.Ona i jej kretyńskie pomysły doprowadzaja mnie do szału. Za waszym pośrednictwem chciałabym nawiązać kontakt z dobrym trapeutom, to dla mnie jedyna szansa na powrót do normalności! Upłynęło już trochę czasu… ale nic nie dzieje sie jak powinno.Wszyscy mną gardzą. Właśnie próbuję wprowadzić do organizmu element baśniowy. Co tam mnie potrzeba na starość. Głód i zimno, poniewierkę i niedolę za młodu przeszłam Ja tam nie chcę na starość być zachłanna i mieć cokolwiek, co za młodu dziewczęta mają. np. jędrny biust i namiętne usta.We łbie mi się pokręciło, pewnikiem od literatury a moze to ta zaraza co chodzi za mną - Działa jak najgorsza choroba, podstępnie i skrycie.

  14. #149
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Cytat Napisał Ambrozja Zobacz post
    Mam duży problem. Jest osoba, która mnie prześladuje.Ona i jej kretyńskie pomysły doprowadzaja mnie do szału. Za waszym pośrednictwem chciałabym nawiązać kontakt z dobrym trapeutom, to dla mnie jedyna szansa na powrót do normalności! Upłynęło już trochę czasu… ale nic nie dzieje sie jak powinno.Wszyscy mną gardzą. Właśnie próbuję wprowadzić do organizmu element baśniowy. Co tam mnie potrzeba na starość. Głód i zimno, poniewierkę i niedolę za młodu przeszłam Ja tam nie chcę na starość być zachłanna i mieć cokolwiek, co za młodu dziewczęta mają. np. jędrny biust i namiętne usta.We łbie mi się pokręciło, pewnikiem od literatury a moze to ta zaraza co chodzi za mną - Działa jak najgorsza choroba, podstępnie i skrycie.

  15. #150
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pani psycholog Kasia i jej czekoladowe zajace - reaktywacja

    Cytat Napisał Ambrozja Zobacz post
    Mam duży problem. Jest osoba, która mnie prześladuje.Ona i jej kretyńskie pomysły doprowadzaja mnie do szału. Za waszym pośrednictwem chciałabym nawiązać kontakt z dobrym trapeutom, to dla mnie jedyna szansa na powrót do normalności! Upłynęło już trochę czasu… ale nic nie dzieje sie jak powinno.Wszyscy mną gardzą. Właśnie próbuję wprowadzić do organizmu element baśniowy. Co tam mnie potrzeba na starość. Głód i zimno, poniewierkę i niedolę za młodu przeszłam Ja tam nie chcę na starość być zachłanna i mieć cokolwiek, co za młodu dziewczęta mają. np. jędrny biust i namiętne usta.We łbie mi się pokręciło, pewnikiem od literatury a moze to ta zaraza co chodzi za mną - Działa jak najgorsza choroba, podstępnie i skrycie.


    Droga Ambrozjo,
    Jestes pierwszym przypadkiem po ktorym pani psycholog Kasia musi wziac sobie wolne..... bez czekoladowych zajecy.


    Pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dobry psycholog Białystok
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-07-21, 12:15
  2. Czekoladowe nalesniki
    By Selena in forum Ciasta i desery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-08-19, 12:24
  3. Kasia Shandor
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 24-11-05, 22:11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów