+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: tarta

  1. #1
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie tarta

    Ciasto
    Do masła (ok pół kostki ) dodałam ok 250 g mąki,dwie łyżki wody,trochę soli,bazylię -posiekałam nożem,później wyrobiłam szybko w rękach i włożyłam na pół godz do zamrażarki(owinęłam folią)
    Ciasto małymi kawałkami obklejałam formę
    Podpiekłam ok 15 min w 200 stopniach w piekarniku
    Na spód ułożyłam ser posmarowałam przecierem pomidorowym z czosnkiem(przeciśniętym przez praskę)
    Usmażyłam piersi z kurczaka(pokrojone )i posypane przyprawą do gyrosa,położyłam na ser,dodałam ugotowane brokuły,czerwoną paprykę,i pomidor,zapiekłam,na koniec dodałam żółty ser i zapiekłam



    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    ..... K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar K-A-S-I-A
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Wiek
    38
    Postów
    1,236
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : tarta

    hmmm.... ładnie wygląda

  3. #3
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : tarta

    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    hmmm.... ładnie wygląda
    A jak smakuje

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Tarta z porem
    By Selena in forum Inne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-12-06, 20:00

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów