+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: she

  1. #16
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : she

    Było o zaletach (z tą inteligencją to troche przesadziłem), teraz o wadach :
    Nie chce mi sie juz czytać jej pierduł i gówniarskich tematów w stylu bravo, chyba sobie zrobie przerwę od forum. Szkoda ze tak szybko wróciła po obrażeniu sie na wszystkich w stylu ksiezniczki (gdybym nie zrobil ankiety to pewnie nikt by nie zauwazyl ze jej nie ma)

    Pomimo zalet jej straszną wadą jest to że po prostu pierdzieli głupoty i potrafi tak w nieskonczoność bo mieksza na forum i nie wierzy w to ze wcale nie jest taka doskonała za jaką się uważa.

    Księzniczka w stylu a teraz powiem wam o sobie, o moim męzczyźnie, o moim wspaniałym życiu.

    I zakład ze za 2 sekundy w moim portrecie napisze to samo o mnie, tylko dlatego zeby sie wybielić, zrobić mi na złość? Albo napisze dramatyczny temat - "odchodzę"

    Dziecinna, mało dojrzała i denerwująca. Ma swoje zalety, ale czytać jej sie nie da jednak Przynajmniej mnie.

    Aha i chyba nie rozumie za bardzo ze na tym forum taką postawą kariery nie zrobi. Wśród nieciekawych i beznadziejnych ludzi na nkt.pl i innych smieciach mogła zrobic kariere, ale nie tu. Szkoda ze jest tak nachalna.

  2. #17
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : she

    Pozwolę sobie nie zgodzić się ze Sternem.
    She ma pewne poglądy i swoje ideały , których broni jak może, a to jest dla mnie wielka zaletą.
    To , że może się mylić - no cóż każdy z nas jest omylny. Nie wszyscy muszą się z danymi pogladami zgadzać.
    Jak też z wieloma She się nie zgadzam, ale szanuje Ją za to , że tak walczy o swoje.
    Padły argumenty, że jest dziecinna. No cóż, gdyby nawet - ma do tego prawo, bo jest jeszcze przecież osobą bardzo młodą
    Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie żywiołowość i zapalczywość She

  3. #18
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : she

    She się miło czyta, jak mało kto ładnie buduje zdania i przejrzyscie formułuje posty. Jest "z deczka" lekceważona przez pare osób moim zdaniem. Postać nie nastawiona negatywnie, ale umie wyrażać swój żal do kogoś. Jest pozatym sympatyczna, no i infantylna troche też, a ogólnie osóbka która lubie za to że jest właśnie taka- wygadana, rezolutna, bystra, lubi siebie. Fakt, nigdy nie umie zastosować się do "bez odbioru"
    Potrafi mnie zaskoczyć, czasami wiedzą, czasami tym co palnie Pozatym jest ładna i jak tu przybyła to musiała spore zamieszanie wywołać, hehe. I dobrze, że się nie przejmuje "netowymi" scysjami i trwa wciąż. Jest w wieku mojej młodszej siostry

    "woli dziewczynę", darujcie sobie panowie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów