+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Fajny przyrzad

  1. #16
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    myślałem, że te wszystkie ćwiczenia robisz za każdym razem w pon i w czw, więc dlatego pytałem

    A co do treningu to standardowe połączenie - większa partia z mniejszą (np. plecy + bic, barki + tric etc.) oczywiście stosuje się różne kombinacje. Nie łącz czasami dwóch dużych ze sobą, jak np. plecy i klata na jednym treningu bo to jest bezsensu. Pamiętaj by co ok 5-6 tyg zmieniać plan by nie wpaść w stangację. Zmieniaj kolejność ćwiczeń, łącz ze sobą inne partie tak aby mięśnie nie przyzwyczaiły się.
    Sir, yes sir!
    Jezus was kocha

  2. #17
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    nogi i plecy to wyjatkowo duze partie, wiec styknie trenowac je raz na tydzien, bo duze grupy miesniowe potrzebuja troche wiecej czasu do regeneracji, wiec robic raz a dobrze.
    ja bym na przyklad robil tak:
    pn: klatka, triceps
    wt: nogi
    czw: barki, biceps
    pt: klatka, triceps

    w pn. trening klatki o minejszej intensywnosci, w piatek na maksa.
    nadgarstki znaczy sie przedramie? codziennie bym nie cwiczyl, grupa miesniowa niewielka, ale robilbym co 2 dni najwyzej. kazdy miesien potrzebuje czasu na regeneracje i rosnie wlasnie podczas odpoczynku a nie cwiczenia, wyjatkiem jest brzuch, ktory mozna cwiczyc codziennie, ale ja osobiscie robil bym max 5 razy na tydzien. jak sie robi mase robi sie jszcze mniej brzucha.
    zawsze mozesz cos dorzucic - jak ci zalezy na konkretnej grupie miesniowej, to cwiczyc mozesz ja 2x na tydzien - raz lekko, raz ciezko, ale nigdy dzien po dniu


    obecnie cwicze z trójboista, wiec typowo na sile:
    pn: nogi (ostro), klatka (lekko)
    sr. plecy (podstawa to martwe ciagi), barki, biceps
    pt: klata (ostro), triceps
    cwiczenia barkow, bicepsa i tricepsa sa nijako dodatkiem i czasem cwicze zamiast bicepsa tricepsa, albo barki po klatce w piatek, zalezy od sily i jak mi tam pasi.
    z czasem nabiera sie intuicji i sam wyczujesz co dla ciebie dobre

  3. #18
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    hmm, zeby sie nie produkowac to powiem to co kazdy wie : inny trening jest dla innego typu budowy ciala, drobny musi sie troszke oszczedzac i duzo jesc, sredni musi uwazac zeby sie nie rozpedzic z cwiczeniami i sie nie przejesc, a taki z tendencjami do tycia znowu zeby nie jesc za duzo, ale tez nie za malo

    a jak juz wszyscy chwala sie planem treningowym, to ja powiem tak

    chodze na silke ktora jest 3 razy w tyg, mam trening dzielony na 2 dni

    1 - klata, biceps, triceps, plecy, barki, brzuszki
    2 - uda, lydki, biceps triceps brzuszki
    3 - to co chce ale zazwyczaj staram sie polaczyc cwiczenia z 1 i 2 dnia

    oczywiscie ze stopniowana intensywnoscia

    pytanie do was ogolnie, cwiczycie na stalym ciezarze czy progresja?
    Ostatnio edytowane przez Kamich ; 14-02-07 o 16:36
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #19
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    Jesli chodzi o mnie to piramidy robie
    Jezus was kocha

  5. #20
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    Cytat Napisał Kamich Zobacz post


    1 - klata, biceps, triceps, plecy, barki, brzuszki
    2 - uda, lydki, biceps triceps brzuszki
    3 - to co chce ale zazwyczaj staram sie polaczyc cwiczenia z 1 i 2 dnia

    oczywiscie ze stopniowana intensywnoscia

    pytanie do was ogolnie, cwiczycie na stalym ciezarze czy progresja?
    troche bez sensu plan moim zdnaiem. jednego dnia katujesz duze grupy miesniowe, nastepnego małe a trzeciego wszystko na raz? troche słabo
    z pierwszego dnia przenies na przyklad plecy i barki na inny dzien. i nie cwicz bicepsa i tricepsa zasze 3 dni w tygodniu, bo to troche sporo. ogolnie mmusisz ie jeszcze nieco podszkolic. tez jak zaczynalem myslalem, ze im wiecej tym lepiej hehe


    a cwiczenia rob na stalym, z biegiem czasu piramide, pozniej znow na stalym, pozniej zmienia sie ilosc powtorzen. ogolnei co jakis czas trzeba robic zmiany

  6. #21
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    Cytat Napisał whatever Zobacz post
    troche bez sensu plan moim zdnaiem. jednego dnia katujesz duze grupy miesniowe, nastepnego małe a trzeciego wszystko na raz? troche słabo
    z pierwszego dnia przenies na przyklad plecy i barki na inny dzien. i nie cwicz bicepsa i tricepsa zasze 3 dni w tygodniu, bo to troche sporo. ogolnie mmusisz ie jeszcze nieco podszkolic. tez jak zaczynalem myslalem, ze im wiecej tym lepiej hehe


    a cwiczenia rob na stalym, z biegiem czasu piramide, pozniej znow na stalym, pozniej zmienia sie ilosc powtorzen. ogolnei co jakis czas trzeba robic zmiany
    no nie wiem, trener mi ukladal ten plan

    a co do metody treningu, juz jestem raczej na tyle zaawansowany ze robie piramide, tylko 2 typ rozpietek mam na stalym
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #22
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    Cytat Napisał Kamich Zobacz post
    no nie wiem, trener mi ukladal ten plan

    a co do metody treningu, juz jestem raczej na tyle zaawansowany ze robie piramide, tylko 2 typ rozpietek mam na stalym
    jesteś na tyle zaawansowany żeby robić piramidę, a trening masz jak dla gościa który sztangi na oczy nie widzial.

    No sorry, ale jak ty chcesz zrobić dobry trening ćwicząc w jeden dzień klate, biceps, triceps, plecy, barki, brzuszki?
    Nie wyobrażam sobie takiego treningu osoby, która już trochę ćwiczy.

    Przecież to nie ma sensu! - człowieku ty przecież ćwiczysz po coś - no własnie teraz pytanie: po co?

    Jezeli chcesz coś zbudować musisz zapi****** na treningu. Jak ty możesz zrobić dobry trening (dobry trening=ledwo stoisz na nogach) jeżeli ty po zrobieniu klaty i bica nie masz już sił - a jeżeli je masz to ch** z takim treningiem. Jeżeli już za coś się brać, to trzeba robic to dobrze, gdyż w innym razie nie ma to sensu. Poczytaj trochę i ułóż sobie własny trening pod siebie. Z tym co masz nie zdziałasz za wiele.

    A jeżeli chodzi o "trenera" to -

  8. #23
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    jesteś na tyle zaawansowany żeby robić piramidę, a trening masz jak dla gościa który sztangi na oczy nie widzial.

    No sorry, ale jak ty chcesz zrobić dobry trening ćwicząc w jeden dzień klate, biceps, triceps, plecy, barki, brzuszki?
    Nie wyobrażam sobie takiego treningu osoby, która już trochę ćwiczy.

    Przecież to nie ma sensu! - człowieku ty przecież ćwiczysz po coś - no własnie teraz pytanie: po co?

    Jezeli chcesz coś zbudować musisz zapi****** na treningu. Jak ty możesz zrobić dobry trening (dobry trening=ledwo stoisz na nogach) jeżeli ty po zrobieniu klaty i bica nie masz już sił - a jeżeli je masz to ch** z takim treningiem. Jeżeli już za coś się brać, to trzeba robic to dobrze, gdyż w innym razie nie ma to sensu. Poczytaj trochę i ułóż sobie własny trening pod siebie. Z tym co masz nie zdziałasz za wiele.

    A jeżeli chodzi o "trenera" to -
    no ok jeszcze skoro tak to dopowiem,

    na klate mam sztange, i 2 typy rozpietek
    na biceps uginanie ramion ze sztangielkami i sztanga krotka
    triceps - suwnica i wyciskanie francuskie
    barki - sztanga, jakis taki przyrzad ala suwnica
    plecy - podciaganie sie na drazku
    brzuszki - brzuszki zwykle i z obciazeniem
    wszystkiego po 4 serie, ale poprosze o wiecej, plus rozgrzewki mam nie liczyc
    wiec wyglada to tak - 15 powt. rozgrzewka
    12 - normalny ciezar
    10 - wiekszy
    8 - ciezki
    6 - bardzo ciezki

    edit - jezeli to nadal za malo to chyba rzeczywiscie wezme nowy trening, albo oleje trenera i zrobie sobie wlasny
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #24
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    no tez sie dziwie co to za trener hehe

    malo plecow
    po co 2 typy rozpietek.(ps jak wyglada drugi typ?) podstawa to wyciskanie na plasko i na skosie.
    w ogole to spadam bo sie spiesze
    Ostatnio edytowane przez whatever ; 15-02-07 o 17:24

  10. #25
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    Cytat Napisał Kamich Zobacz post
    [...]jezeli to nadal za malo to chyba rzeczywiscie wezme nowy trening, albo oleje trenera i zrobie sobie wlasny
    Nadal chyba nie rozumiesz o co mi chodzi.

    Chodzi mi o to, że robienie na jednym treningu tylu partii na raz nie ma sensu!!! Masz skupić się na 2 partiach, dużej i małej, plus ewentualne brzuszki. Jeżeli ty robisz w jeden dzień 6 partii to policz sobie ile ty ćwiczeń wykonujesz na jednym treningu! Ile siły tracisz na to by zrobić te wszystkie ćwiczenia, serie, powtórzenia. Żadna partia nie jest dobrze zrobiona gdyż albo jest za mało ćwiczeń na nią, albo jesteś już tak zmęczony przy ostatnich, że się opierdzielasz. Jeżeli za to masz siłe zrobić te wszystkie partie, wszystkie ćwiczenia i serie tzn, że nie przykładasz się do treningu.
    Następna sprawa to regeneracja organizmu, i odbudowa zniszczonych ścięgien, które muszą zostać nadbudowane. Jak org ma tego dokonać jeżeli musi regenerować się prakycznie cały!?


    No ogólnie to niezły bajzel masz, zmień to jak najszybciej bo wygląda to gorzej niż źle.

  11. #26
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Fajny przyrzad

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Nadal chyba nie rozumiesz o co mi chodzi.

    Chodzi mi o to, że robienie na jednym treningu tylu partii na raz nie ma sensu!!! Masz skupić się na 2 partiach, dużej i małej, plus ewentualne brzuszki. Jeżeli ty robisz w jeden dzień 6 partii to policz sobie ile ty ćwiczeń wykonujesz na jednym treningu! Ile siły tracisz na to by zrobić te wszystkie ćwiczenia, serie, powtórzenia. Żadna partia nie jest dobrze zrobiona gdyż albo jest za mało ćwiczeń na nią, albo jesteś już tak zmęczony przy ostatnich, że się opierdzielasz. Jeżeli za to masz siłe zrobić te wszystkie partie, wszystkie ćwiczenia i serie tzn, że nie przykładasz się do treningu.
    Następna sprawa to regeneracja organizmu, i odbudowa zniszczonych ścięgien, które muszą zostać nadbudowane. Jak org ma tego dokonać jeżeli musi regenerować się prakycznie cały!?


    No ogólnie to niezły bajzel masz, zmień to jak najszybciej bo wygląda to gorzej niż źle.
    to rzeczywiscie nie zrozumialem, ale juz lapie

    zreszta, wczoraj gadalem z trenerem o tym ze wlasnie ten trening mnie za bardzo nie meczy mimo malych przerw miedzy seriami, dosyc duzymi obciazeniami, to powiedzial ze dzisiaj sie troche przyjrzy co robie i jak, czy nie umyka mi gdzies technika czy moze za malo biore itd, to moze mu powiem zeby mi gruntownie przerobil trening, dzieki za podp

    a ile cwiczycie (tzn ile chodzicie dni w tyg, oraz ile czasu na silce spedzacie) ?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #27
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Odp : Fajny przyrzad

    Cytat Napisał Kamich Zobacz post
    a ile cwiczycie (tzn ile chodzicie dni w tyg, oraz ile czasu na silce spedzacie) ?
    nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Fajny wózek
    By n2zo in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-11-23, 14:47
  2. fajny kawałek
    By araj in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-06, 23:06
  3. Fajny motorek :)
    By Nazwisko in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-04-06, 03:41

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów