+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 73

Temat: she

  1. #1
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie she


    Pokój Prawdy
    Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
    WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....
    PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE, NIE MOGA, W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY, WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...
    PO PROSTU-ODPOWIADASZ -JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE-IGNORUJESZ JE. ...

    PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ,
    KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN,
    ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE



    DZIS BOHATEREM JEST she--------PYTAJCIE

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : she

    hehe, jestem nieciekawym tematem rozmow :P
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  3. #3
    ..... K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar K-A-S-I-A
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Wiek
    38
    Postów
    1,236
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : she

    Dlaczego wybrałaś akurat to forum?
    Jak masz na imię?
    Najukochańszy przedmiot w szkole?
    Chodzisz do podstawówki czy do gimnazjum?
    Dlaczego wybrałaś to forum???????????????????

  4. #4
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : she

    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    Dlaczego wybrałaś akurat to forum?
    Jak masz na imię?
    Najukochańszy przedmiot w szkole?
    Chodzisz do podstawówki czy do gimnazjum?
    Dlaczego wybrałaś to forum???????????????????







    alinka, i co sadzisz o naszym forum, tak samo beznadziejne jak sadzilas na poczatku ??

  5. #5
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : she

    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    Dlaczego wybrałaś akurat to forum?
    nie wybierałam, to wasz natrętny spam - teraz plujcie sobie w twarz ;P
    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    Najukochańszy przedmiot w szkole?
    tablica ;>
    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    Chodzisz do podstawówki czy do gimnazjum?
    ostatnia klasa sz. podst, w czerwcu bede płakać ((
    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    Dlaczego wybrałaś to forum???????????????????
    jw.
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  6. #6
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : she

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post


    alinka, i co sadzisz o naszym forum, tak samo beznadziejne jak sadzilas na poczatku ??

    hehe, no nie, aż tak to nie :P pare fajnych ludzi jest
    i pare wredno-przemądrzałych - pozdrawiam:>

    profek no i po co ja Ci sie zwierzałam na PW? :P
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  7. #7
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : she

    czemu mi zawrocilas w glowie przez neta
    ile masz wzrostu bo nie pamietam :P (166?)
    masz rodzenstwo?

  8. #8
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : she

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    czemu mi zawrocilas w glowie przez neta
    bo jestem fajna. ;p choc wcale sie nie staralam ;p
    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    ile masz wzrostu bo nie pamietam :P (166?)
    tyle było na bilansie 16latka :>

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    masz rodzenstwo?
    młodszego brata i dużo starszą siostrę której nie znam i nie pamiętam (

    proofek, napewno dlatego) jak Ty czytasz w moich myslach ;p
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  9. #9
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : she

    Co cie fascynuje?
    Jaki musialby byc Stern zebys zrobila dla niego wszystko?

  10. #10
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : she

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Co cie fascynuje?
    snowboard, mała wielka miłość, psychologia poznawcza i nauki kognitywne - co planuje studiować a póki co narazie mam na ten temat bardzo ograniczoną wiedzę - ale jest to fascynujące. :>
    czytanie książek. ;>
    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Jaki musialby byc Stern zebys zrobila dla niego wszystko?
    czuły, ciepły, szarmancki, wyrozumiały, inteligentny, ambitny, delikatny, jedyny nałóg jaki mogłby posiadać to ja, z klasą, starszy, opiekuńczy, musiałby mi dawać poczucie bezpieczeństwa i bezgranicznie akceptować, wzbudzać moje zaufanie. :>

    ...so, raczej imposible ;>
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  11. #11
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : she

    Lubisz starszych facetow?
    O ile starszych?

  12. #12
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : she

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Lubisz starszych facetow?
    lubie, są dojrzalsi, bo moi rówiesnicy to nie bardzo. choc zalezy.
    poza tym fajniej przytulac sie do mezczyzny niz chłopca
    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    O ile starszych?
    do 10 lat.
    ale minimum 22lata muszą mieć
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  13. #13
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : she

    1. O ile pamiętam, to gdzieś napisałaś, że jeszcze nie wybrałaś miasta w którym chciałabyś studiować. Czy ja przeoczyłem, czy nie napisałać - co chchcesz studiować?

    2. Czy naprawdę mieszkasz w Warszawie - czy to rodzinne Twoje miasto ?

    3. Czy w realu też jesteś taka (nie wiem jak to określić) : zadziorna, nieustępliwa (słowo zadziorna - bez zabarwienia negatywnego)

    4. Ile potrzeba zaleźć Tobie za skórę (na Forum), abyś tego kogoś zbanowała (gdybyś miała taką władzę)

  14. #14
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : she

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    1. O ile pamiętam, to gdzieś napisałaś, że jeszcze nie wybrałaś miasta w którym chciałabyś studiować. Czy ja przeoczyłem, czy nie napisałać - co chchcesz studiować?
    Kognitywistykę, dziennikarstwo, socjologię albo architekturę wnętrz 1 i 2gie najbardziej naj najnajnaj

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    2. Czy naprawdę mieszkasz w Warszawie - czy to rodzinne Twoje miasto ?
    mieszkam w Warszawie ale w warszawce nie bywam. tj rzadko ostatnio przekraczam wisłę w stronę centrum ;p nie lansuje się na chmielnej i te sprawy. moja dzielnica ma wszystko czego mi trzeba {moze poza kinem i teatrem} a poza tym jest zielona jeszcze... bo to obrzeza warszawy :> a urodziłam się i mieszkalam do 5 roku zycia na dolnym sląsku wiec nie jest to rodzinne miasto.

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    3. Czy w realu też jesteś taka (nie wiem jak to określić) : zadziorna, nieustępliwa (słowo zadziorna - bez zabarwienia negatywnego)
    ja i w realu i na necie rzadko sie kłócę, jestem raczej spokojna i nie "walczę" kiedy na czymś mi naprawde nie zalezy :> co innego kiedy ktoś bezpodstawnie się mnie czepia, wtedy się bronię

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    4. Ile potrzeba zaleźć Tobie za skórę (na Forum), abyś tego kogoś zbanowała (gdybyś miała taką władzę)
    yhm, komuś z waszych dałam bana {zabrałam mozliwosc pisania na forum - 3 ostrzezenia} za wielokrotny spam ale ogólnie ciężko jest zarobić bana u mnie ) np. z osobistych powodow nigdy bym nie dala. wtedy raczej ignore ;>
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : she

    Kiedy zdejmiesz majty...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów