+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: świece zarowe

  1. #1
    Sentyment molestuje dzieci yardin - samo dobro yardin - samo dobro yardin - samo dobro Avatar yardin
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,074
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie świece zarowe

    kupilem diesla i zastanawiam sie co sie stanie albo stac moze jesli nie bede grzal swiec, mam na mysli rano jak i pozniej za kazdym razem?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Re: świece zarowe

    Cytat Napisał yardin
    kupilem diesla i zastanawiam sie co sie stanie albo stac moze jesli nie bede grzal swiec, mam na mysli rano jak i pozniej za kazdym razem?
    Hehe,diesel
    Mysle ze je po prostu wypalisz i beda do wymiany .
    http://www.ngkntk.pl/wiece__arowe.1529.0.html

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    a mi sie wydaje,że po prostu mu nie zapali, no bo jak? zimny diesel?

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    a mi sie wydaje,że po prostu mu nie zapali, no bo jak? zimny diesel?
    No to tez moze byc ale bedzie klekotal az sie nagrzeje . Cholera nie pamietam ,wydaje mi sie ze swiece sie wypala gdy beda zapalac zimne paliwo .

  5. #5
    Sentyment molestuje dzieci yardin - samo dobro yardin - samo dobro yardin - samo dobro Avatar yardin
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,074
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    wiecie panowie na polskie realia i ceny paliwa nic innego nie pozostaje mialem w ostatnim czasie kilka benzynowych aut ale koszty przy mojej jezdzie sa poprostu za duze 6b wiem ze w stanach to nie problem....
    ....

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał yardin
    wiecie panowie na polskie realia i ceny paliwa nic innego nie pozostaje mialem w ostatnim czasie kilka benzynowych aut ale koszty przy mojej jezdzie sa poprostu za duze 6b wiem ze w stanach to nie problem....
    Nie no ja rozumiem
    Turbo Diesela mozna fajnie podkrecic za male pieniadze

  7. #7
    Sentyment molestuje dzieci yardin - samo dobro yardin - samo dobro yardin - samo dobro Avatar yardin
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,074
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    ja mam peugeota 306 2.0HDI wiec nie jest tak najgorzej,przynajmniej tak mi sie wydaje, za 1000zl znam goscia ktory zmienia mape
    ....

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Robimy świece dymne
    By inde in forum To My - KIBICE
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-05-07, 21:43

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów