+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Miesnie brzucha

  1. #16
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    wesoło też nie jest, jak położysz sobie 15 kg na klacie i będziesz robił brzuszki na rzymskiej

  2. #17
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    Jeszcze 1 pytanko, czy sa jakies cwiczenia na miesnie plecow ktore moge robic w domu? (mam 2 hantelki po 12 kg jesli w czyms pomoga ) ale moge cos kupic jeszcze (byle nieduzego)
    Jezus was kocha

  3. #18
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    na plecy najlepszy jest drążek i podciąganie albo sztanga i wiosłowanie


    ....hantlami też możesz robić wiosłowanie, ale to musi być duży ciężar założony, gdyż pracuje Ci w tedy praktycznie cały bark, bic,trochę tric, no i najszerszy grzbietu
    Ostatnio edytowane przez MaT ; 03-02-07 o 22:11

  4. #19
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    Ok A6W skonczona, co robic teraz? ABS ? (problem jest jedynie taki ze nie mam drazka)

    Pomozcie Ziomy
    Jezus was kocha

  5. #20
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    nie masz drazka?










    hehehehe

  6. #21
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    nie masz drazka?










    hehehehe
    Mam tylko drąga

    OK znalalzlem ABSa innego (tz film, bodajze od Mata nawet , szacnek jak zwykle )
    Poleci ktos tylko rozgrzewke na brzuch jakas
    Jezus was kocha

  7. #22
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Poleci ktos tylko rozgrzewke na brzuch jakas
    Porozciągaj się trochę - energiczne skręty tułowia itp.

    i do roboty

  8. #23
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    mam ten schemat , i teraz wytlumaczcie jak to sie robi, jezeli mam 1 dzien 1 seria 6 powttórzen to jade ptk jeden 6 razy podnosząc kazda noge w 2 ptk 6 razy obie nogi itd?a jak mam 2 serie to jade wszystkie ptk tak jak pisalem wczesniej razy 2 tak? naprawde to daje dobre efekty?

  9. #24
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    ja mam taka kratke. chcecie jakies wskazowki to PW


  10. #25
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    Zna ktos cwiczenie na plaski brzuch? Takie dosc dobre. Do zrealizowania w warunkach domowych.

    Ogolnie nie lubie cwiczyc brzucha. Jednakze ostatnio zaczalem robic zwis na drazku i podciaganie kolan. Robie 4x10.

  11. #26
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    wesoło też nie jest, jak położysz sobie 15 kg na klacie i będziesz robił brzuszki na rzymskiej
    pamietam jak chcialem przykozaczyc przy kumplu i robilem 20estka
    nie bylo wesolo pozniej ale da sie przyzwyczaic
    ale tylko w tym cwiczeniu mam takie super noty jesli chodzi o inne to jestem tak ch*jowy ze to jest masakra


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  12. #27
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    Cytat Napisał k0573k Zobacz post
    pamietam jak chcialem przykozaczyc przy kumplu i robilem 20estka
    nie bylo wesolo pozniej ale da sie przyzwyczaic
    ale tylko w tym cwiczeniu mam takie super noty jesli chodzi o inne to jestem tak ch*jowy ze to jest masakra
    To ty, ale dobry musisz być

  13. #28
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    juz sie ze mnie nie nabijaj


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  14. #29
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Miesnie brzucha

    wie ktos moze jaka jest najlepsza efektywnosc cwiczenia jesli chodzi o zwis na drazki i przyciaganie kolan do klatki. chodzi o to do jakiego momentu najlepeij opuszczac nogi.

  15. #30
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Miesnie brzucha

    ostatnio natrafilem na program treningowy, taki material instruktazowy w postaci filmiku.
    jest on takze na youtube wiec wklejam linki.
    chodzi o miesnie brzucha. podoba mi sie bo jest on podzielony na 3 kategorie i nie zajmuje duzo czasu wiec by mi odpowiadal. skoro nie zajmuje duzo czasu to moglbym go robic codziennie
    jak ma czas i ochote to niech rzuci okiem i sie wypowie czy jest ok
    YouTube - Muscle & Fitness - ABS - Part 1
    YouTube - Muscle & Fitness - ABS - Part 2
    YouTube - Muscle & Fitness - ABS - Part 3
    YouTube - Muscle & Fitness - ABS - Part 4
    YouTube - Muscle & Fitness - ABS - Part 5
    YouTube - Muscle & Fitness - ABS - Part 6
    YouTube - Muscle & Fitness - ABS - Part 7
    YouTube - Muscle & Fitness - ABS - Part 8

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-09-06, 12:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów