+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 155

Temat: zapytanie do naszych Pań...

  1. #31
    i love you gołe baby Tutenchamon Człowiek z aspiracjami Avatar Tutenchamon
    Na DoFo od
    Apr 2006
    Skąd
    vitrrup
    Wiek
    56
    Postów
    145
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    chciales powaznie to masz. ja tez mam brzuchol i mam to gdzies, tyle ze ja nie szukam milosci, juz to przezylem, teraz to ja mam kolezanki, ale zasady tez swoje mam, mezatki sa nie tykalne choc z nimi sa najlepsze imprezy, humory itp. nie myslec o sexie, poprostu to sa dobre kompele

  2. #32
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Tutek jest pewny siebie ma dobra bajerke i poczucie humoru.

    Moze byc szpetny jak noc ale z takim podejsciem do sprawy jest z gory na wygranej pozycji.

    Silownia moze byc tylko dodatkiem- kobiety kochaja prawdziwych mezczyzn, a nie podpakowane cipki.

  3. #33
    6b idiota Rebeliant Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    częstochowa
    Wiek
    45
    Postów
    920
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Od czegoś trzeba bedzie zacząć ale wszystko stopniowo i pokoleji i nic na siłe bo im bardziej się starasz tym bardziej niewychodzi .....

  4. #34
    i love you gołe baby Tutenchamon Człowiek z aspiracjami Avatar Tutenchamon
    Na DoFo od
    Apr 2006
    Skąd
    vitrrup
    Wiek
    56
    Postów
    145
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    dziwi mnie ze tu zadna z naszych fajowskich pan nic nie pisze, a zapewniam Was ze jest ich tu troszke

  5. #35
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Rebeliant: marudzisz....

  6. #36
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Cytat Napisał Rebeliant Zobacz post
    Jesli nie zauważyłeś 6 ale nie pisałem o niepełnosprawnych fizycznie,psychicznie ?

    Aco do pomocy to pamietam nasze jazdy z NKT i z DoFo z początków jak byłem tutaj pod innym nickiem i jakoś pogodziliśmy sie i jest luzik a co do tematu to był adresowany do Pań a nie do panów a jak narazie to ponaqd 90% postów jest przez panów napisana .....
    musze cie troszke rozczarowac. do zacytowanego postu wypowiedzialo sie 0 (slownie zero) kobiet, co za tym idzie 100% byla napisana przez panow. jednak nie ma sie co przejmowac, bo juz 2 sie wypowiedzialy

    ps. nie podrywaj lasek na czacie ani na jakis portalach, bo jak bedziesz robil tyle bykow co teraz, to wezma cie za malo inteligentnego (taka prawda hehe, no pare bykow mozna zrobic czasem )
    Ostatnio edytowane przez whatever ; 18-01-07 o 04:15

  7. #37
    Sentyment obciaga psom SsMyQ Człowiek z aspiracjami Avatar SsMyQ
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Postów
    2,863
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Paju... nie to zebyś zrobił z siebie karka ,sam wiesz jak jest...

    uzyj bieżni ,troche rowerka ,moze jakaś sałna ...

    wiecej wiary w siebie chłopie!! Po Magdzie wydaje Ci sie ze nic Miłego Cie nie spotka, tu BŁAD!!
    Obciach jak Chuj, swiniogrzmocie...

  8. #38
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Cytat Napisał Rebeliant Zobacz post

    A moje zapytanie jest następujące … Dlaczego faceci o mniejszej urodzie skryci i nieśmiali mają mniejsze szanse znalezienia sobie dziewczyny niż ci faceci co mają jakiś wygląd i mają gadane i co dyskoteka są wstanie poderwać jakąś dziewczynę… A cała reszta jest skazana na takie co są niepełnosprawne już już nie wiem jakie a pisze tego posta na własnym doświadczeniu a zaliczam się do tej grupy nieśmiałych i skrytych ….
    podrywają dziewczyny bo po prostu trafiają na takie same [pod względem zachowania] pannice, przecież te inteligentne nie zadają się z byle wymuskanym lalusiem, bo wiedzą, że taki dosyć często nie ma nic ciekawego do powiedzenia
    poza tym chyba do tej pory trafiałeś na kobiety, mające "te dni". naukowcy twierdzą, że w tym czasie panie ciągnie do mężczyzn w typu macho, wiadomo- chodzi o jak najlepsze geny ale nie martw się- po tych kilku dniach zerkają na miłych, normalnych facetów, z czego wynika że masz większe szanse niż jakiś burak w drogich ciuchach na poznanie fajnej babki
    ..or do I really love your brain?

  9. #39
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Bylo tak od razu... milosc, rozstanie a teraz placzemy

    Dajcie mu troche czasu a sam sie pozbiera

  10. #40
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    jestem w takim wieku, że nie uroda się dla mnie liczy...

    wolę spędzać czas z "chłopakami" z dziwacznym poczuciem humoru niż z jakimiś kaloryferami z solarium, w super markowych ciuchach, z którymi nie wiem o czym rozmawiać... bo nie lubię gadać o ciuchach, czerwonych samochodach i nowych prepratach na zmarszczki, wolę zmontować jakiś lekki wypad na bądź za "miasto", powydurniać się na basenie z kolegą "z brzuszkiem" (skakanie na bombę, fikołki i tp) a nie udawanie, że zajebiście pływam kraulem i mam super fajne okularki do pływania z brokatem
    mogłabym pisać i pisać co wolę, więć powiem w skrócie - wolę dmuchane słomką żaby niż jakiś "wykwintny" obiadek w drogim restauranie, którym i tak się nie najem, bo za małe porcje podają
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  11. #41
    Sentyment obciaga psom SsMyQ Człowiek z aspiracjami Avatar SsMyQ
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Postów
    2,863
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    ...moze sie pozbiera.

    Paju !! lekarz radzi !! niesmiałość włóż w książki!!!
    Obciach jak Chuj, swiniogrzmocie...

  12. #42
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    [..] wolę dmuchane słomką żaby niż jakiś "wykwintny" obiadek w drogim restauranie, którym i tak się nie najem, bo za małe porcje podają

  13. #43
    Sentyment obciaga psom SsMyQ Człowiek z aspiracjami Avatar SsMyQ
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Postów
    2,863
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    jestem w takim wieku, że nie uroda się dla mnie liczy...

    wolę spędzać czas z "chłopakami" z dziwacznym poczuciem humoru niż z jakimiś kaloryferami z solarium, w super markowych ciuchach, z którymi nie wiem o czym rozmawiać... bo nie lubię gadać o ciuchach, czerwonych samochodach i nowych prepratach na zmarszczki, wolę zmontować jakiś lekki wypad na bądź za "miasto", powydurniać się na basenie z kolegą "z brzuszkiem" (skakanie na bombę, fikołki i tp) a nie udawanie, że zajebiście pływam kraulem i mam super fajne okularki do pływania z brokatem
    mogłabym pisać i pisać co wolę, więć powiem w skrócie - wolę dmuchane słomką żaby niż jakiś "wykwintny" obiadek w drogim restauranie, którym i tak się nie najem, bo za małe porcje podają
    przecież nikt nie mówi o spedaleniu Pajka !! Jest to Chłopisko z brzuszkiem wagi słusznej , nie straszne mu sa wyglupy ,on do nich pierwszy!! poczucie Humoru mu dopisuje a po trawce to wieksszy jajcarz niz niejeden...

    Wysoki ,barczysty lecz zakompleksiony, niska samoocena wpędzi go w jeszcze głębszy dół......
    Obciach jak Chuj, swiniogrzmocie...

  14. #44
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Cytat Napisał SsMyQ Zobacz post
    przecież nikt nie mówi o spedaleniu Pajka !! Jest to Chłopisko z brzuszkiem wagi słusznej , nie straszne mu sa wyglupy ,on do nich pierwszy!! poczucie Humoru mu dopisuje a po trawce to wieksszy jajcarz niz niejeden...

    Wysoki ,barczysty lecz zakompleksiony, niska samoocena wpędzi go w jeszcze głębszy dół......
    widocznie szuka lasek nie tam, gdzie takowe na niego czekają... wątpię aby znalazł taką na jakimś disco, a szczególnie szukając jej wśród lasek z dopinanymi włosami, sztucznymi paznokciami i chudymi dupami, bo takie na takich fajnych chłopaków nie lecą tylko na takich, ładnych, po solarium czy w drogich ubrankach które podkreślają ich umięśnione klaty i "wydajne" narządy rozrodcze ...

    a poza tym mój post jest potwierdzeniem na to, że jednak jakby dobrze poszukał to by pewnie znalał, bo nie sądzę abym tylko ja jedna miała tak wypaczony gust
    Ostatnio edytowane przez Shandor ; 18-01-07 o 11:22
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  15. #45
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : zapytanie do naszych Pań...

    Shandor - po Kulcie idziemy do Sabbatino i zobaczymy czy się nie najesz (każdy płąci za siebie )
    Co do czerwonych samochodów:
    Kumpela spotkała się z kilkoma znajomymi z ogólniaka na pizzy. Gadają sobie bla, bla ,bla... jeden z nich ma albo starych w stanach, albo sam tam był, a teraz jest architektem w Warszawce. Skończyli jeść, wychodzą i widzą, że na ulicy stoi czerwona Corvetta. Kumpela mówi:
    - To se jakiś dupek zafundował przedłużenie męskości.
    Pik, pik! Ups... kolega architekt pilotem w trakcie jej wypowiedzi otworzył drzwi do Corvetty.
    No i żeby nie było offtopu:
    Mieszkał kiedyś ze mną w hotelu "robotniczym" kolo, który ani nie był urodziwy, ani postawny ani też dobrze ubrany i mocno kasiasty. Wręcz był nieco szpetny i trochę tak jakby seplenił. Chodził na pakernię, a chudy był - dla zdrowotności to robił. Był bardzo sympatyczny i nawet moja żona przyznała, że cośw nim jest.
    Ludzie! Jakie on miał rwanie. Ile razy musieliśmy wymyślać mu "alibi", a że to na służbie, a że działania jakieś mają... Bywało tak, że on u panny "nocował", a w tym czasie 3 inne były chętne na nocleg. Od telefonu to często trzeba go było siłą odrywać jak się chciało do do kogoś zadzwonić, bo godzinami nawijał, ściemniał, kadził. A gadane to miał skubaniec. Bajer prosty, a skuteczny, taki nieco wiejski/cwaniacki, ale lazły do niego jak muchi do miodu.

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. zapytanie
    By rafal29 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-12, 17:45
  2. Zapytanie co do IP
    By Rebeliant in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-08-07, 13:48
  3. Zapytanie o dysk HDD
    By Rebeliant in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-01-07, 17:04
  4. zapytanie do naszych Pań...
    By Rebeliant in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 20-01-07, 17:01

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów