+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 72

Temat: Silka - co na wspomaganie?

  1. #31
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Zależy ile kasy chcesz na to przeznaczyć. Ja bym tego nie kupił bo to jest ch*j nie zestaw!

    Jeżeli chcesz kreatynę po której zobaczysz jakieś efekty bierz pod uwagę te produkty - Kre-Alkalyn, Horse Power, XPand, kNOckout. To są jedne z najlepszych i najmocniejszy stacków kreatynowych dostępnym na polskim rynku. W skrócie mówiąc stacki to kreatyna z dodatkami, które pozwolą na lepsze wchłonięcie i szybsze działanie.

    Do tego przydałoby się dodać glutaminę. Oczywiście są lepsze i gorsze, tak jak w przypadku kreatyny, no ale to juz ma mniejsze znaczenie. Wybierzesz jaką będziesz chciał.

    Następnie możesz dokupić jakieś carbo i ewentualnie jakiegoś gainera, ale to w zależeności od diety, by uzupełnić niedobory.

  2. #32
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Shit Mat kupilem juz kreatyne hmb i dextroze do tego kupie wuchte izotonikow i nastepny treningowy tydzien juz jade z suplami. Jesli chodzi ile kasy moge przeznaczyc to hmmm w sumie nie wiem dzisiaj w sklepie za dextroze, hmb (120) tabletek olimpu + kreatyna 150 t = 100 zl, ale moge cos dokupic bo dzieci nie mam na utrzymaniu, zony tez, prace mam, kredytow brak wiec nie ma co zalowac na sport

    PS: dziekuje Wam chlopaki za pomoc
    Jezus was kocha

  3. #33
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Zależy ile kasy chcesz na to przeznaczyć. Ja bym tego nie kupił bo to jest ch*j nie zestaw!
    no wlasnie zalezy ile chce sie na to kasy wydac. jak na poczatek zestaw spoko, jakies efakty beda na pewno, pozniej zawsze mozna sie przerzucic na cos mocniejszego (czyt. drozszego) ale organizm dobrze zareaguje jak wczesniej nie brales kreatyny.
    hmb mozesz lykac rano przed sniadaniem.
    glutamine tez polecam no i aminokwasy tez sa fajne, bo maja dobra przyswjalnosc. za 122zeta mozna kupic 400 tabletek=1365gram.
    po kreatynie pojdzie ci sila co nieco i jak chcesz miec dobr eprzyrosty po cyklu to warto zainwestowac w inne suple np. dla mnie podstawowe rzeczy to : kreatyna, glutamina, aminokwasy, BCAA, czasem tribulus i bialko. nie trzeba wszystkiego na raz kupowac, ale spoko jest jak sie ciagle cos ma na polce

  4. #34
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Ok mam ostatnie pytanie juz chyba


    Kupilem kreatyne olimp jak pisalem i w instrukcji jest napisane 4 tabletki przed treningiem do tego dextroza


    Jednak ja koncze treningi ok 20:30 czy nie lepiej brac ja wczesniej?
    Jezus was kocha

  5. #35
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Ok mam ostatnie pytanie juz chyba


    Kupilem kreatyne olimp jak pisalem i w instrukcji jest napisane 4 tabletki przed treningiem do tego dextroza


    Jednak ja koncze treningi ok 20:30 czy nie lepiej brac ja wczesniej?
    Bierz tak jak jest napisane. Jak trening kończysz o 20:30 to pewnie zaczynasz coś ok 19:00, więc wszystko jest OK.

  6. #36
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Ale ta dextroza nie dziala pobudzajaca? zebym mogl zasnac potem
    Jezus was kocha

  7. #37
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Ale ta dextroza nie dziala pobudzajaca? zebym mogl zasnac potem
    Jak zrobisz dobry trening na pewno zaśniesz

  8. #38
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    dextroza to tylko cukier.

  9. #39
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Tak jak Mat - polecam kNOckout, mi poszlo 4 cm w miesiac mimo, ze zeszlo (to juz moja wina i wynik zapracowania), to nadal niektorzy mysla ze wsuwalem koksy majac takie rozstepy na lapie
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  10. #40
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Tak jak Mat - polecam kNOckout, mi poszlo 4 cm w miesiac mimo, ze zeszlo (to juz moja wina i wynik zapracowania), to nadal niektorzy mysla ze wsuwalem koksy majac takie rozstepy na lapie
    hehe skąd ja to znam


    Goerres nie pisałeś nigdy, ze ćwiczysz ....dobrze


    PS. Jaki staż?
    Ostatnio edytowane przez MaT ; 20-01-07 o 23:17

  11. #41
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Silka - co na wspomaganie?

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    hehe skąd ja to znam


    Goerres nie pisałeś nigdy, ze ćwiczysz ....dobrze


    PS. Jaki staż?
    wczesniej cwiczylem, nawet raz dalem foto na tym forum jak mniej-wiecej wygladalem
    teraz jestem na uchodztwie od ponad 5 msc, silownie zostawilem w domu i wygladam prawie tak samo jak zanim zaczalem cwiczyc
    zle napisalem, chodzilo mi o Trec Nitrobolon, kNOckout bralem tylko 3 razy i musialem wyjechac za granice wiec oddalem w dobre rece
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  12. #42
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Silka - co na wspomaganie?

    ene i jak wyniki? sa efekty po hmb?mniej tluszczu wiecej meisni? ja juz cwicze 3 miesiace i planuje kupic hmb

  13. #43
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Silka - co na wspomaganie?

    Venom Hiperdrive, niewiem czy juz ktos nadmienil, sprawdzalam, pobudza zajebisce, jest swietny, 90kapsulek na allegro jakies 120-130zeta

  14. #44
    Sentyment molestuje dzieci yardin - samo dobro yardin - samo dobro yardin - samo dobro Avatar yardin
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,074
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Silka - co na wspomaganie?

    bułka i banan.... Małyszowi pomagało, jednak sie bidula przejadł.

  15. #45
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Silka - co na wspomaganie?

    Cytat Napisał A N D E R S Zobacz post
    ene i jak wyniki? sa efekty po hmb?mniej tluszczu wiecej meisni? ja juz cwicze 3 miesiace i planuje kupic hmb
    no wlasnie ene, przykoksiles ?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Silka 5 razy w tygodniu
    By Enemigo in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-05-08, 21:45

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów