+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: FF VII- dekada

  1. #16
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Cytat Napisał portia Zobacz post
    Ale co Ty chcesz mi udowadnić? Że na PC je gorsza? Czy ja gdzieś napisałem, żejest lepsza?
    To co napisałem, znaczyło wyjaśniam: że bardzo mi się podobała i grałem w nią na PC.
    Ale czego wymagać od ludzi dla których wymyślono uproszczony model rozrywki
    Hehe jakoś nie uczuje sie gorzej z "uproszczeniem", jakos mi nie brakuje instalek, zwiech windowsa myszki i klawiatury
    Pozatym co ty chcesz powiedziec? Jestes jak gores który próbuje udowodnić ze faszyzm i Hitla są ok. Nie są. PC tez nie są. (jako platformy do grania.)

  2. #17
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Jaki pan taki kram - kurwa myszka mu się zawiesza

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  3. #18
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Cytat Napisał portia Zobacz post
    Jaki pan taki kram - kurwa myszka mu się zawiesza
    "Zwiech windowsa , myszki, klawiatury"

    Myszke mam Logitecha mx1000 raczej ładnie działa.

  4. #19
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Całą prawda o FF7 PC vs. PSX (czyli Square dało ciała)

    Oto fragmenty recki z www.ffshrine.org (chyba goście są wiarygodni?)

    Graphics:
    Granted that this game has revolutionized RPGs on the PSX and made it the new "Queen of RPGs", dethroning the SNES, it's hard not to give a perfect score to the graphics even on the PSX. So let's compare the two versions : Well, the graphics in the PC version are WAY BETTER than the ones on the PSX. With a MERE 8 meg video graphics card ( Voodoo2, Matrox G200, ATI Rage Pro) you can easily have a better experience graphically speaking. Cloud and his friends look better in hi-res, tough you have to understand that "hi-res" in FF7PC means 640 X 480... A MAJOR DRAWBACK. It would have been good to play at the resolution we wanted, say, 1024 X 768. However, that would have had probably put the minimum system requirements higher, though they're not SO HIGH nowadays. All the 3d sprites are superb, and so does the fonts and menus. ONE BIG PROBLEM, however : they did NOT re-rendered the 2d backgrounds and the FMVs, which means they're still at 320 X 200, the PSX resolution. That gives us REAL BAD LOOKING FMVs and backgrounds. ESPECIALLY THE MOVIES !!!! They're bad-looking, washed-out, low-res and badly compressed AVIs. However, this gives us one good point: to view ANY MOVIE ANYTIME, just insert the CD and open straight by Windows. Lol All in all, the PC version beats the PSX version hands down with the graphics.

    Sound:
    Final Fantasy VII would normally have a awesome soundtrack, but the PC version has ONE MAJOR FLAW : the music in FF7PC is GENERAL MIDI, that very compatible but also very crappy format of music. I'll put it straight folks : DON'T PLAY FF7PC WITH A SOUND BLASTER 16 !!! They DO include a software synthesizer to help the music sound better, but that TAKES MUCH MORE WORK, meaning you need a MUCH STRONGER Computer and even with the synthesizer, the music isn't as good as in the PSX version. Either way, don't expect singing choirs for One-Winged Angel. Luckily for me, I have a Sound Blaster PCI512 loaded with nice soundfonts, and the music is bearable. However, as much as the PC version beats the PSX version in terms of graphics, the PSX version beats the PC version in terms of sound.

    Overall, I believe that Square did a VERY BAD JOB when they translated Final Fantasy VII. It should have been MUCH BETTER in EVERY aspect than the PSX version, but definitely wasn't. With such flaws, granted that the game itself is good, it's sad to see the little efforts that were made. Re-rendering the movies and the backgrounds WASN'T THAT HARD. It couldn't really be helped with the music though, because MIDI was the only format that could allow to stock the entire soundtrack of the game WITHOUT requiring additional CDs. So, to answer the question : Which version is better ? Well, if you have a DECENT (and I DO mean decent ) computer, go for the PC version. However, the PSX version is now cheaper and you neither need to install nor configure anything.


    Review By: Murasame
    Czyli jak? Widzieliście pixele przy 640x480, a nie widzieliście przy 320x240?
    PAL, 50 HZ...macie rozmyte kinole w TV?

    pozdro dumni posiadacze konsol

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  5. #20
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Portia, niewierze... JA widze w chuj pixeli. Czy czytałes mój fragment co dałem? eh... no i co ze "powinna byc" a nie jest... i chu i chuj. Nie bede prowadził dyskusji bo jest bezcelowa. Nie jestem dumny ze gram na konsolach, bo uwazam to za normalne. Film DVD, czy teraz blu-ray tez mozesz ogladac na PC. Jednak oglądanie go na LCD 40 cali 1080p + dzwiek 5.1 + rozłozenie sie na skórzanej kanapie bardziej do mnie przemawia. To samo z graniem. Kropka.

  6. #21
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    A co za problem mieć to samo z PC - ogarnij się Dziadzia
    Odpalam film, obraz idzie na TV, a dzwięk do kina, nie mam tylko skórzanej kanapy, ale mam za to możliwość wysterowania sobie każdego najmniejszego szczegółu jeśli chodzi o sposób wyświetlania i wysyłania dzwięku - ale co tam prostota jest dzisiaj w cenie.
    Grać też tak mogę, wystarczy, że zmienię kolejnośc kart muzycznych w systemie, przełaczę grę na TV i zasiądę na swojej welurowej kanapie z bezprzewodową myszką i klawiaturą.

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  7. #22
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Cytat Napisał portia Zobacz post
    A co za problem mieć to samo z PC - ogarnij się Dziadzia
    Odpalam film, obraz idzie na TV, a dzwięk do kina, nie mam tylko skórzanej kanapy, ale mam za to możliwość wysterowania sobie każdego najmniejszego szczegółu jeśli chodzi o sposób wyświetlania i wysyłania dzwięku - ale co tam prostota jest dzisiaj w cenie.
    Grać też tak mogę, wystarczy, że zmienię kolejnośc kart muzycznych w systemie, przełaczę grę na TV i zasiądę na swojej welurowej kanapie z bezprzewodową myszką i klawiaturą.
    A moze sie rzucasz bo ja mam konsole i PC, co jest najlepszym wyjsciem, hm . I po co mi to 2 razy? Relax portia słonko

  8. #23
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    No i wydało się - zazdroszczę Ci, o jak Ci zazdroszczę - masz konsolę - szczyt moich nieosiągalnych marzeń - będę musiał na nią pracować 15 lat. Chyba się obwieszę z tego powodu.
    Mówisz mi abym wyluzował, a to Ty napinasz zwieracze, że aż krew ci z głowy odpływa i zaczynasz bluzgać.
    Jednak kończysz dyskusję na luzaku, z dowcipem i uśmiechem - spox - Dziadzia roxx.

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  9. #24
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Cytat Napisał portia Zobacz post
    No i wydało się - zazdroszczę Ci, o jak Ci zazdroszczę - masz konsolę - szczyt moich nieosiągalnych marzeń - będę musiał na nią pracować 15 lat. Chyba się obwieszę z tego powodu.
    Mówisz mi abym wyluzował, a to Ty napinasz zwieracze, że aż krew ci z głowy odpływa i zaczynasz bluzgać.
    Jednak kończysz dyskusję na luzaku, z dowcipem i uśmiechem - spox - Dziadzia roxx.
    Nic nie napinam Mi to gory na dół wali Ale przynajmniej mam z kim pisać na forum Dawno nie bylo tyle postów w tak krótkim czasie na jakis temat bez jebania sie. (chyba łacznie w 2 tematach ze 30 postów? jak na dofo pieknie )

  10. #25
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    I kuwa po spamerze dostaniemy, bo Araj wyśledzi po PMkach, że to było ukartowane

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  11. #26
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Cytat Napisał portia Zobacz post
    I kuwa po spamerze dostaniemy, bo Araj wyśledzi po PMkach, że to było ukartowane
    Mi sopamer nie straszny, mam wprawe Pozatym za długie posty walilismy jak na spamera

  12. #27
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    No.

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  13. #28
    Czips
    Guest

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    Cytat Napisał portia Zobacz post
    No.



    A co do gry - znam, niby ludzie mówią zę kultowa, ale ja wole sportówki

  14. #29
    jem groby i okradam trupy tibor69 Wie o co chodzi tibor69 Wie o co chodzi Avatar tibor69
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łajtstock Szity
    Wiek
    40
    Postów
    2,022
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    A co do ff XII to system walki jest ok. Totalnie zjebany jest za to system rozwoju postaci. Im dalej w grę, tym wszystkie mają coraz bardziej identyczne statystyki i zdolności. Jedyne zróżnicowanie drużyny, to możliwość wywalenie gejowskiego (jeszcze bardziej niż w poprzednich częściach) głównego bohatera. Jak dla mnie najlepsze były FF VI i IX (potem VII).
    SELKAR.PL - Centrum Taniej Książki

  15. #30
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    6km od katowic
    Wiek
    38
    Postów
    6,831
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : FF VII- dekada

    to FF VIII tez miał lipe z tym ze przeciwnicy sie wzmacniali wraz ze wzrostem twojego hp itd.

    FF IX była spoko pomimo postaci dziecinnych grało sie fajnie
    Che confusione, sarà perché ti amo
    è un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi più vicino
    se ci sto bene, sarà perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    è primavera, sarà perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sarà perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre più in alto si va
    e vola vola con me, il mondo è matto perché
    e se l'amore non c'è
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

    alkohol osłabia twoje zęby!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów