+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: cykanie fotek

  1. #16
    i love you gołe baby Tutenchamon Człowiek z aspiracjami Avatar Tutenchamon
    Na DoFo od
    Apr 2006
    Skąd
    vitrrup
    Wiek
    56
    Postów
    145
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : cykanie fotek

    ja widze ze papla to zakapleksiony niemota jesli chodzi o kobiety, zwykly doopek ktoremu zostal tylko komp, gdziekolwiek ktos cos pisze z powaga to u niego wylazi smrod z geby...sorki ze nie na temat ale facet mnie wqrwia poprostu. papli sie wydaje ze jest inteligetny bo przeczytal 1001 ksiazek....nikt mu tylko nie powiedzial ze ksiazke trzeba jeszcze zrozumiec. ps. papla jak tam Twoje nadgarstki?

  2. #17
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : cykanie fotek

    Cytat Napisał Tutenchamon Zobacz post
    ja widze ze papla to zakapleksiony niemota jesli chodzi o kobiety, zwykly doopek ktoremu zostal tylko komp, gdziekolwiek ktos cos pisze z powaga to u niego wylazi smrod z geby...sorki ze nie na temat ale facet mnie wqrwia poprostu. papli sie wydaje ze jest inteligetny bo przeczytal 1001 ksiazek....nikt mu tylko nie powiedzial ze ksiazke trzeba jeszcze zrozumiec. ps. papla jak tam Twoje nadgarstki?
    Znam Paple przez ladnych pare lat i twierdze ze jestes w bledzie.
    Mysle ze kieruje Toba co innego niz nam tu starasz sie przedstawic (mowa o koleczku pan,pogladach itp...),wg. mnie piszesz bzdury,jest to identyczne do tego co pisze Mineczka lub pisal Harrier na moj temat,te wyssane z palca glupoty o tym ze ludziom zostal tylko internet albo ze nie maja zycia poza internetem sa przeciez idiotyzmami,spojrz na to obiektywnie i zastanow sie co tak naprawde wiesz o Papli ?
    Rzucanie kamieniami mieszkajac w szklanym domu jest nie na miejscu,nie bede Ci tlumaczyl dlaczego bo krytykujac Papli intelekt napewno go przerastasz a wiem ze on by zrozumial.
    Pozdrawiam

  3. #18
    i love you gołe baby Tutenchamon Człowiek z aspiracjami Avatar Tutenchamon
    Na DoFo od
    Apr 2006
    Skąd
    vitrrup
    Wiek
    56
    Postów
    145
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : cykanie fotek

    6b nie jestem Mineczka i nie jestem Harier, nie czepiam sie tez Ciebie a Ty nagle taki poszkodowany. facet poprostu pyta konkretnie o foty a on(papla) mu z 2-ej manki i nie na temat....okay 6b...papla mnie wqrwia dlatego ze poprostu z kazdego chce wala zrobic a sam zachowuje sie jak zwykly burak, iten temat jest tego dowodem...wszycho na ten temat

  4. #19
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : cykanie fotek

    Cytat Napisał Tutenchamon Zobacz post
    6b nie jestem Mineczka i nie jestem Harier, nie czepiam sie tez Ciebie a Ty nagle taki poszkodowany. facet poprostu pyta konkretnie o foty a on(papla) mu z 2-ej manki i nie na temat....okay 6b...papla mnie wqrwia dlatego ze poprostu z kazdego chce wala zrobic a sam zachowuje sie jak zwykly burak, iten temat jest tego dowodem...wszycho na ten temat
    TT wrzuc na luz,doskonale zdaje sobie sprawe ze nie jestes M. czy H.,nie mowie Ci jak masz odbierac Paple a jedynie przedstawiam moj punkt widzenia.
    Co do przestrzegania zasad tematycznych na tym forum to juz inna sprawa,gdyby to pisal ktos z Twoich znajomych to zapewne nie przeszkadzaloby Ci to az tak bardzo,mysle ze troche zbyt powaznie podchodzisz do tego zagadnienia.
    Mowie Ci tylko ze znajac Paple dluzej od Ciebie jestem tez w stanie udowodnic Ci ze mozesz nie miec racji nazywajac go burakiem itp....
    To tylko forum,nie ma potrzeby sie tym stresowac a dramaty poszkodowanych forumowiczy zwykle sa komedia dla innych.
    Taki system drogi uzytkowniku.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wklejanie Fotek 2
    By araj in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 05-12-06, 19:35
  2. Wklejanie Fotek
    By araj in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 17-09-06, 19:04
  3. Postarzanie fotek
    By SaiykoPat in forum Dyskusje
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 28-08-06, 01:22
  4. Fotkomat do robienia fotek :)
    By garyoldman in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-06-06, 19:55
  5. PROBLEM Z MINIATURKAMI FOTEK
    By araj in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-10-05, 20:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów