+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Porzadny

  1. #1
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Porzadny

    Porzadny


    Portret Psychologiczny

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Porzadny

    Naprawdę spoko koleś, tylko szkoda, że coś go ostatnio nie ma.

  3. #3
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Porzadny

    Jest w porzadku,nigdy naprawde sie nie otworzyl zeby mozna cos bardziej detalicznego o nim napisac.
    Raczej obiektywny i w miare pozytywny.

  4. #4
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Porzadny

    w sumie spoko kolo....jest normalny...tylko czasem nadaje jezykiem niezrozumiałym dla mnie...
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Porzadny

    Pamietam go od poczatku

    Przybyl z frazpc (?) jak Kosib zrobil tam burde, na poczatku z tego co pamietam troche z nim dymilem (jak z wiekszoscia ), ale potem dojechal pare osob na NKT i pokazal ze siedzi w klimacie i w ten sposob zdobyl moj szacunek hehe
    Poza tym ma dobry gust do filmow
    Jezus was kocha

  6. #6
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Porzadny

    Gosc ma poukladane w glowie dyskutuje rzeczowo i nie opowiada o dupie marynie.
    Bije od niego spokojem. Jedyne co moze w nim irytowac to jego porzadnosc, ma dosyc radykalne poglady i wydaje sie czasem jakby widzial swiat w czarno bialych barwach.
    O tym typie mowi sie "tajemniczy" nie sadze zeby bylo to trafne okreslenie ale dziala ono na wyobraznie kobiet wiec nie powinien sie obrazic.
    Nie wiem na jakiej podstawie ale wyczuwam w nim wrodzona skromnosc i zdolnosc do kompromisu. Ogolnie + dla tego pana.

  7. #7
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Porzadny

    Porządny człowiek z niego! - Ani razu sie nie złajdaczył Bardzo nie lubi być ignorowany. Wstępuje wtedy w niego takie coś, podobne do tego co Renatka Beger miała w oczach Mówi mi różne mile rzeczy i nigdy nie ma dość. Czasem bywa upierdliwy i odrobinkę monotematyczny. Ulubione powiedzonko Porządnego : - „Myślisz, ze mi dasz rade?” Nie lubi warzyw i takich żyjatek - amebami je nazywa.
    Kiedy go nie na forum czuję się samotna i opuszczona. Zepchnięta na margines

  8. #8
    makaron Człowiek z aspiracjami Avatar makaron
    Na DoFo od
    May 2008
    Postów
    12
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Porzadny

    Misiaczku ja Cie z tego marginesu na czołówkę wstawie.Co tam Porzadny ja Cie kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ambrozja śnię o Tobie każdej nocy.

  9. #9
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Porzadny

    No nie wiem czy chce przodować w tej lidze? Kruszynko tu się portret psychologiczny "nakreśla" danego użytkownika nie jakieś pitu pitu o miłości. Także Twój melodramatyczny post pójdzie do kosza

  10. #10
    jhonsmith Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2012
    Wiek
    36
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Cool Odp: Porzadny

    Naprawdę spoko koleś, tylko szkoda, że coś go ostatnio nie ma...!!!


  11. #11
    jhonsmith Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2012
    Wiek
    36
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Porzadny

    Cool Odp: Porzadny

    Naprawdę spoko koleś, tylko szkoda, że coś go ostatnio nie ma...!!!
    Get fast success in pass4sure labs pdf latest and ECCOUNCIL exam questions by using our latest exam University of California, Los Angeles .We also offer up-to-date wikipedia and answers for your prep of selftestengine.

  12. #12
    Raratakas87 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Porzadny

    Sądzicie że miałoby to jakiś sens?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Porzadny
    By Hitman in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 07-04-10, 15:14
  2. Raport postu autorstwa Porzadny
    By Porzadny in forum Ad persona
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-03-10, 15:52
  3. porzadny człowiek z niego!
    By smoke in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 07-06-07, 22:03

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów