Zobacz wyniki ankiety: SMYQ NA ADMINA OD PORZADKU

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    17 43.59%
  • NIE

    22 56.41%
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 126

Temat: Dofo zmierza w złym kierunku

  1. #16
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Zamiast narzekac to moze w jakis sposob zmotywowac lub wymienic moderatorow na ludzi odpowiedzialnych ktorzy potrafia zajac sie swoimi dzialami ?
    Co do Ssmyka jako Admina to Twoja sprawa Araj,Twoje forum,ja mysle ze to zly pomysl.
    Moze czas zebys Ty powiedzial czego oczekujesz od ludzi i byl konsekwenty w egzekucji ?
    Tu potrzeba ciekawych tematow,dyskusji,czegos innego niz tysiace podobnych forum w sieci.

  2. #17
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    A ja poleciłam DOFO swoim znajomym.niedawno kolega wypłynął w rejs,wiec pytam koleżankę,dlaczego nie zaglada na forum.A ona mi mówi że jej mąż zabronił,bo tam tylko czekają na taki kąsek jak ona,zeby móc ją zbesztać
    ....Ciekawe ile w tym prawdy

  3. #18
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Zamiast narzekac to moze w jakis sposob zmotywowac lub wymienic moderatorow na ludzi odpowiedzialnych ktorzy potrafia zajac sie swoimi dzialami ?
    Co do Ssmyka jako Admina to Twoja sprawa Araj,Twoje forum,ja mysle ze to zly pomysl.
    Moze czas zebys Ty powiedzial czego oczekujesz od ludzi i byl konsekwenty w egzekucji ?
    Tu potrzeba ciekawych tematow,dyskusji,czegos innego niz tysiace podobnych forum w sieci.
    ano właśnie, a ie ze wprowadzasz zasade i ją egzekwujesz pierwszy raz po pół roku i to akurat dlatego że Ci jest wygodnie (w tym przypadku pozbawić dziadzika 450k DF)

  4. #19
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    ...
    Tu potrzeba ciekawych tematow,dyskusji,czegos innego niz tysiace podobnych forum w sieci.
    Co w takim razie Ty tu robisz toz z Taba to sie prawie nie da DYSKUTOWAC
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  5. #20
    Kocham Kobiety Giewont Wie o co chodzi Avatar Giewont
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Poświętne
    Wiek
    48
    Postów
    812
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    O sobiście to myślę że on się nie nadaje.
    Poprostu nadużywał by władzy i tyle.
    DOBRE FORUM JEST THE BEST


  6. #21
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    ja jestem za miekki, nie potrafie ,nie lubie banowac,nie lubie dymic, w wiekszosci przypadkow odpuszczam sobie, smyq jak dla mnie dbal o to,dlatego mial wrogów i zwolenników...nie wiem,wasza decyzja

  7. #22
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    a ponadto mi potrzebny jest ktos taki,poniewaz zawsze,nawet jak cos nie bylo z moim udzialem...ja obrywalem(czy na pw,czy na innych forach)

  8. #23
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Nie wiem czemu ale smyq jakos mi nie pasuje do tego rodzaju roboty.
    Radzilbym ci poszukac kandydatki wsrod kobiet- faceci sa zbyt impulsywni no moze poza saiyko i efisem-oni zawsze maja ogromny dystans do wszystkiego co tutaj sie dzieje.

  9. #24
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    6km od katowic
    Wiek
    38
    Postów
    6,831
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    dofo nie zmierza w rzadnym kierunku. sory ale nie ma nowych ludzi, jest stara ekipa i niczego wiecej o sobie sie juz nie dowiemy, wiadomo jak kazdy pisze jaki ma styl i tyle.

    btw moge sie zająć robieniem burdelu jeśli chcecie zeby było ciekawiej.
    Che confusione, sarà perché ti amo
    è un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi più vicino
    se ci sto bene, sarà perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    è primavera, sarà perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sarà perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre più in alto si va
    e vola vola con me, il mondo è matto perché
    e se l'amore non c'è
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

    alkohol osłabia twoje zęby!

  10. #25
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    ja zawsze zachęcam nowych na krzykaczu i pw

    a poza tym ja zostałam, chociaż ostro po mnie kilka osób jechało na początku ....
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  11. #26
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Cytat Napisał ełe piotruś Zobacz post
    btw moge sie zająć robieniem burdelu jeśli chcecie zeby było ciekawiej.
    ... jasne masz zaleglosci nie bylo Cie troche
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  12. #27
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Gdy zaczęłam pisać na forum było całkiem przyjemnie
    A gdy zaglądam teraz nie jest przyjemnie
    Jestem za tym żeby Ssmyq pilnował porządku

  13. #28
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    faceci sa zbyt impulsywni no moze poza saiyko i efisem-oni zawsze maja ogromny dystans do wszystkiego co tutaj sie dzieje.
    prozac i zycie jest piekne

  14. #29
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Nie wiem ,ale ja tam nie widze zeby szlo w zlym kierunku Chyba w zadnym nie idzie
    Moim zdaniem (skromnym) jedno ,co powinno sie zmienic to mody w odpowiednich dzialach - powinny to byc osoby ,ktore chca sie tym dzialem zajmowac i wykaza sie tym np w okresie proby ( miesiac) .Mineczka swietnie sprawdza sie w kuchni ale pozostale dzialy sa zaniedbane wiec skutek jest taki a nie inny
    Nie chce tu nikogo obrazac ,ale taka prawda ....
    Paru moderatorow sie nadaje ale maja zbyt wiele dzialow ,ktorymi sie zajmuja i efekt jest taki a nie inny - brak ciekawych tematow i ogolny syf z postami nie na temat ( np czyjes zale do kogos i tp)
    Jak kiedys chcialam moda w filmie ,bo duzo ogladam i lubie podyskutowac na temat czegos co warto ogladac ,to Araj doszedl do wniosku ze za duzo modow Moze i dla niego lepiej ,ze modow mniej ,ale wydaje mi sie ,ze to glowna przyczyna ,ze nic nowego nikt nie wnosi - jesli uwazacie ,ze nie mam racji to trudno
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  15. #30
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Dofo zmierza w złym kierunku

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    Nie wiem ,ale ja tam nie widze zeby szlo w zlym kierunku Chyba w zadnym nie idzie
    Moim zdaniem (skromnym) jedno ,co powinno sie zmienic to mody w odpowiednich dzialach - powinny to byc osoby ,ktore chca sie tym dzialem zajmowac i wykaza sie tym np w okresie proby ( miesiac) .Mineczka swietnie sprawdza sie w kuchni ale pozostale dzialy sa zaniedbane wiec skutek jest taki a nie inny
    Nie chce tu nikogo obrazac ,ale taka prawda ....
    Paru moderatorow sie nadaje ale maja zbyt wiele dzialow ,ktorymi sie zajmuja i efekt jest taki a nie inny - brak ciekawych tematow i ogolny syf z postami nie na temat ( np czyjes zale do kogos i tp)
    Jak kiedys chcialam moda w filmie ,bo duzo ogladam i lubie podyskutowac na temat czegos co warto ogladac ,to Araj doszedl do wniosku ze za duzo modow Moze i dla niego lepiej ,ze modow mniej ,ale wydaje mi sie ,ze to glowna przyczyna ,ze nic nowego nikt nie wnosi - jesli uwazacie ,ze nie mam racji to trudno
    iwonka,to nie o to chodzi...ale ty nie umiesz swojego posta edytowac, a co z innymi

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Na jakim kierunku studiujesz??
    By cisowianka20 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 13-07-21, 15:12
  2. Gdzie po badania w kierunku obecności wirusa HPV
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-02-21, 15:50
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-21, 10:14
  4. Dofo
    By Hitman in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 107
    Ostatni post / autor: 02-04-10, 14:33
  5. Na dofo też co rok...
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-12-08, 08:47

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów