+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wieś czerwonych latarni

1. Na górę | #1
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    18

Domyślnie Wieś czerwonych latarni

W Trzebielu, wiosce przy granicy z Niemcami, całe rodziny żyją z prostytutek. Stodoły świecą neonami, a dzieciaki miejscowych gospodarzy liczą klientów.

Prostytutki wrosły w tutejszy krajobraz. Mieszkańcy nauczyli się z nimi żyć w symbiozie. Do tego stopnia, że jeden drugiemu zazdrości. - Kobiety ze wsi za te ruskie kurwy chcą się pozabijać - wścieka się Baśka. - O, ta z różowego, nie dość, że głupia, to i głucha. Położy się spać i nic nie słyszy. O 12 w nocy okna pootwierane, głośno - Baśka nie może znieść, że swój dach remontowała za pożyczkę, bo jej z "kurwowego" nie wystarczyło. W różowym domku stoją poi 3-4 dziewczyny, razy 200 miesięcznie to jest 600-800 euro, plus "wycieraczkowe" (opłata za przyprowadzenie klienta), powiedzmy skromne 50 euro dziennie od dziewczyny - razem kosmiczne pieniądze. Z samej "wycieraczki" latem gospodyni może mieć 10 tys. złotych miesięcznie za klientów jednej tylko prostytutki. Jest o co walczyć.

Baśka opowiada, że jak proboszcz chodzi po kolędzie, gospodynie łapią dziewczyny i chowają po pokojach. Proboszcz akurat wyjechał i teraz zastępuje go stary ksiądz emeryt. Nie poda nazwiska, ale zgadza się na rozmowę. Mówi, że poznał specyfikę wsi: - Któregoś razu machnęły na mnie dwie takie panie w lesie, to się zatrzymałem. Myślałem, że one z grzybków wracają... A ja zawsze spowiadam każdego, to się dowiedziałem, że one nie z grzybków... To dałem im lekcję katechizmu: nie żal wam waszego człowieczeństwa? A one, że nie, bo tu więcej zarobią niż w mięsnym za ladą.
    - Ksiądz wie, że mieszkańcy wsi wynajmują im pokoje w swoich domach?
    - Tak, a potem do kościoła przychodzą, komunię przyjmują. Raz powiedziałem na kazaniu, że te pieniądze będą dla nich przekleństwem do czwartego pokolenia! Dwa dni potem jadę, a one nadal stoją, żadnej zmiany. - Ciągle myślę jak tu z nimi nawiązać kontakt. Chciałbym im dać znać, że się za nich modlimy.

Ale to nie znaczy, że dla gospodarzy żyjących z dziewczyn nie ma nic świętego. Baśka na przykład nie może przeżyć, że dziewczyny zza wschodniej granicy stoją nawet w niedzielę, zamiast dzień święty święcić. - Polka zrozumie, co znaczy ksiądz. W niedzielę nie stoi. Na święta też nie. A te Ruskie to po dziesięciu Niemczurów mają, mało się nie podławią!

Baśka o tutejszej policji nie ma najlepszego zdania. - Jak jadą , to te Ruskie szybciutko do domu się chowają, okna zasłonią i tylka zza firanki lipują - mówi. Okna policji w Trzebiniu wychodzą wprost na Warszawską. Ale policja nie wie nawet o wycieraczkowym. Sierżant Mirosław Kowalczyk: - Pierwsze słyszę, że prostytutki przyjmują klientów w domach gospodarzy.
    - To policja wie czy nie wie, że one tam uprawiają prostytucję?
    - Wiem tylko, że stoją, że mieszkają i nic poza tym.

Ludzi we wsi życie prostytutek zajmuje na równi z innymi lokalnymi plotkami. Opowiadają o starym Niemcu, co chciał szesnastolatki, aż się Baśka zdenerwowała, a potem zagroziła, że psami poszczuje. Albo o innych wymaganiach Niemczurów. Dziewczyny opowiadają bez oporów.
    - Dziś to myślałam, że jeden to tam Elwirę zabije, tak się darła - śmieje się Baśka.
    - To były zapasy - mówi Elwira. - kładzie mnie taki na łóżko i jak już ma dosyć, każe zdejmować ciuchy i łaskocze, i dopiero wtedy dostaje orgazm.
    - Ja to pamiętam jednego, co wszystkie dziewuchy z bramki pozbierał do pokoju, z pięć ich było, i wyszedł potem czerwony ja burak. A Elwira do mnie mówi: Barbara daj coś pić, bo aż mi w gardle zaschło.
    Niezła kasa nie, a czy ktoś z was zdecydowałby się na udostępnienie koleżankom pokoju albo dwóch
    Chyba warto tam jakąś starą stodołę kupić i na pokoje przerobić.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    27

Domyślnie Odp : Wieś czerwonych latarni

hahah no to konkretna wioska
    niezle,niezle
    ale - sa klienci, to jest interes

3. Na górę | #3
    inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    19

dobre teksty niektore a i wioska przedsiebiorcza:7:

Chociaż niżej, ale własna, POGOŃ SZCZECINz mego miasta !!!

POGOŃ SZCZECIN NOWA

Ta bitwa jest przegrana,
    Lecz my nie cofniemy się,
    Bo nasz honor to walczyć,
    I nigdy nie poddać się.
    Przeważająca siła wroga,
    Na pewno nie przestraszy nas,
    My walczymy do końca, choć nie mamy szans.

4. Na górę | #4
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Siła Reputacji
    22

Trzeba sobie radzić ....nie ważne jak

5. Na górę | #5
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    0

taki sprytny sposób na biznes, kasa jest a kogo to obchodzi w jaki sposoób zdobyta, btw ładne pieniądze.
    Che confusione, sarà perché ti amo
    è un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi più vicino
    se ci sto bene, sarà perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    è primavera, sarà perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sarà perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre più in alto si va
    e vola vola con me, il mondo è matto perché
    e se l'amore non c'è
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

alkohol osłabia twoje zęby!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia