+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 62

Temat: Alergia a króliczek

  1. #1
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Alergia a króliczek

    Juz od dawna marudzilam rodzicom, ze chce miec w Krakowie zwierzatko. Wybralam sie dzisiaj do zoologicznego... pan oczywiscie pokazywal mi jakies fretki czy cos takiego, szczurki... ale to nie bylo to. W pewnym momencie zobaczylam cos cudownego- rudego kroliczka miniaturke... CUDNY!

    W tej samej chwili bylam gotowa go kupic zadzwonilam jednak najpierw do mamy... twierdzi, ze skoro jestem uczulona na futro takich zwierzat futerkowych jak koty i chomiki to moge zapomniec o kroliku Czy jest choc cien szansy, ze kroliczek nie bedzie wywolywal reakcji alergicznej?

    Juz na miejscu chcialam go przytulic i troche powdychac jego siersci by sie przekonac ale pan sie krzywo popatrzyl jak tylko zaproponowalam wyjecie malucha z klatki

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Kroliczkow nie polecam.

    Jest to wysoko prawdopodobne ze bedziesz na niego uczulona, ale dobrze by bylo skonsultowac to z lekarzem.

  3. #3
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Musze miec jakiegos zwierzaka bo wykituje!! Cale zycie mialam malego przyjaciela a teraz zostali mi tylko ludzie... ktorym nie do konca mozna ufac.

    Przyznam sie... boje sie igly! Testy alergiczne odpadaja... po ostatnich zemdlalam i teraz sie wstydze pojsc do alergologa

  4. #4
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Cytat Napisał Karla Zobacz post
    Juz od dawna marudzilam rodzicom, ze chce miec w Krakowie zwierzatko. Wybralam sie dzisiaj do zoologicznego... pan oczywiscie pokazywal mi jakies fretki czy cos takiego, szczurki... ale to nie bylo to. W pewnym momencie zobaczylam cos cudownego- rudego kroliczka miniaturke... CUDNY!

    W tej samej chwili bylam gotowa go kupic zadzwonilam jednak najpierw do mamy... twierdzi, ze skoro jestem uczulona na futro takich zwierzat futerkowych jak koty i chomiki to moge zapomniec o kroliku Czy jest choc cien szansy, ze kroliczek nie bedzie wywolywal reakcji alergicznej?

    Juz na miejscu chcialam go przytulic i troche powdychac jego siersci by sie przekonac ale pan sie krzywo popatrzyl jak tylko zaproponowalam wyjecie malucha z klatki
    niestety karla, mam to samo.... krolik odpada


    edit: zemdlalas na testach alergicznych? ale oni ich przeciez nie robia igla
    zolw grecki to tez bardzo fajne zwierze
    i to wcale nieprawda ze nie mozna sie z nim bawic i ze nudny, bo jak go nie trzymasz w terrarium (moj caly czas lazi po domu) to lazi za Toba jak pies, a dodatkowo uprawia sex na twoich kapciach



  5. #5
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Zassij sobie wygaszacz ekranu z rybkami, albo kup wypasione tamagochi

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  6. #6
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Proponuje zolwia albo rybki ze zwierzat bardziej mobilnych nie ma wielkiego wyboru wiec najlepszym wyjsciem bedzie facet slabo owlosiony o potulnym charakterze potrafiacy reagowac na komendy i fajnie by bylo gdyby byl przystojny.Wtedy mozesz znim konie krasc, a po pewnym czasie substytut podopiecznego w postaci zwierzatka mozesz zastapic potomstwem ktore jest wersja podopiecznego wzbogacona o wiele nowych funkcji.













    Ale gadam glupoty

  7. #7
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Sabinko... nie zapominaj, ze mam juz zolwia - Furby. Ale ja chce cos mieciutkiego... faceta juz mam ale skubaniec ma krotkie wlosy no i nie bardzo mozna mu sie wyplakiwac w futerko bo marudzi, ze jestem beksa

  8. #8
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Cytat Napisał Karla Zobacz post
    Sabinko... nie zapominaj, ze mam juz zolwia - Furby. Ale ja chce cos mieciutkiego... faceta juz mam ale skubaniec ma krotkie wlosy no i nie bardzo mozna mu sie wyplakiwac w futerko bo marudzi, ze jestem beksa
    Opieprzyc albo wymienic.

  9. #9
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    a w jakie futerko Ty mu sie wyplakujesz


    Hitman - dobre D:

  10. #10
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    moze tarantule albo czarną wdowę??
    nie wiem jak z przytulaniem....ale wyglądają prawie jak siersciuchy...
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  11. #11
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Karla z tymi króliczkami to jest różnie
    Pamiętam jak Araj kupił Miał być malusieńki,miniaturka,a wyrosło wielkie bydle W dodatku agresywny był jak pitbul,więc go musiał oddać.
    Pamiętam że płakał jak to zrobił
    Wiem że mnie zabije,ale co mi tam

  12. #12
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Karla zapomnialem.
    W moim profilu mam zdjecie mojego kroliczka
    Oto ono.
    Attached Images

  13. #13
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Karla ile Ty masz lat ? ? ?

    Bralas pod uwage krotkowlosego psa miniaturke ?

  14. #14
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    niestety karla, mam to samo.... krolik odpada


    edit: zemdlalas na testach alergicznych? ale oni ich przeciez nie robia igla
    zolw grecki to tez bardzo fajne zwierze
    i to wcale nieprawda ze nie mozna sie z nim bawic i ze nudny, bo jak go nie trzymasz w terrarium (moj caly czas lazi po domu) to lazi za Toba jak pies, a dodatkowo uprawia sex na twoich kapciach


    Mój tez wali kapcie
    Nie patrz tu kurwo

  15. #15
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Alergia a króliczek

    to takie zboczone te zolwie sa widocznie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Alergia
    By jankooo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-02-24, 09:13

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów