PDA

Zobacz pełn± wersję : granie na lanie



katsiu
10-11-06, 03:25
zapewne wielu z was gralo na lanie z kumplem/kumplami. ciekawi mnie bardzo jak i w co ;) ja przenosilem kompa do kuzyna, zbieralismy sie w kilka osob, wszystko sie do hub-a podpinalo, siec i odciecie od swiata

najczesciej sie gralo w:

-Unreal Tournament/UT 2003/UT 2004 (mapa Phobos moon :D )
-NFS-y (jakies tam... ja nie lubie zbytnio)
-Alien vs Predator 2
-Worms World Party (niekiedy... najczesciej po pijaku)

p.s dodam ze przy takich "imprezach" zawsze na srodku pokoju staly skrzynki z browarem, oranzada a wodka byla w polkach na ubrania :D

portia
10-11-06, 09:12
Typowe LanParty to miałem tylko kiedy mieszkałem w hotelu. Wtedy grali¶my w Duka, Quaka i Starcrafta
Z wódk± nie musieli¶my się kryć.
Teraz mam specjaln± obudowę na lanparty (3.5 Kg), ale moi kumpe to cioty i nikt już nie gra, a z gówniarzami nie będę się bawi, bo się obrażaj±, że dziadek kopie im sraki i wyzywaj± od cziterów (a wystarczy pospać 8 godzin zamiast codziennych 4-5 i czas reakcji wydajnie się skraca) :p
Przez neta mocno tłukłem w Medala i BF2. Teraz już tylko w singla bo multi zabiera zbyt duzo czasu.

Simmek
10-11-06, 10:40
Diablo I, kumpla starszy sprzedawal komputry i wyporzeczalismy 8 zestawow na weekandy...

SaiykoPat
10-11-06, 17:51
quake duke starcraft warcraft diablo age of empire i pare innych alko nie trzeba bylo chowac :)

6 biegowy
10-11-06, 18:18
Quake,Duke,ahhh stare dobre czasy :)

Hitman
10-11-06, 19:07
quake3 starcraft.

stuff
10-11-06, 19:22
najwiecej w starcrafta i half-lifa a do tego duzo piwa i dwa kimpy spiete kablem :) to były czasy :D

MaT
10-11-06, 19:58
Quake 1,2,3, GTA, Tzar, StartCraft, WarCraft, Half-Life Counter-Strike, Heroes