PDA

Zobacz pełną wersję : Ultraprotest



SaiykoPat
22-10-06, 22:47
http://www.ultraprotest.pl/

Adamitsu
23-10-06, 10:53
niech jeszcze kibiców nie wpuszczają na stadion, wtedy będzie jeszcze bezpieczniej

Indianka
23-10-06, 11:03
Protestujemy bo nie chcemy, aby traktowano nas jak przestępców - zdarzają się wypadki, kiedy osoby odpalające pirotechnikę mają problemy z wymiarem sprawiedliwości!

:))) To mnie rozbawiło

Simmek
23-10-06, 11:10
e tam u mnie w miescie to nawet nie ma barierki zadnej pomiedzy plyta a trybunami, a na meczch same sexi 17 przychodza... i piwo sie normalnie pije :)

inde
23-10-06, 14:05
to co to za zespol i stadion PKS PODWÓRKO?:)

co do pirotechniki na stadionach to jestem zdecydowanie za wnoszeniem. z racami zajebiste oprawy wychodza.. no i mozna zucic raca w lecha czy arke:)

profektus
23-10-06, 14:08
to co to za zespol i stadion PKS PODWÓRKO?:)

co do pirotechniki na stadionach to jestem zdecydowanie za wnoszeniem. z racami zajebiste oprawy wychodza.. no i mozna zucic raca w lecha czy arke:)


no własnie i stąd ten zakaz:) :) :)

Simmek
23-10-06, 14:22
to co to za zespol i stadion PKS PODWÓRKO?:)



bo nasle Ciebie stadionowych huliganow... chuj z tym ktora liga /sprawdzilem V:)/ 10 zwyciestw 1 remis i 1 miejsce w tabeli, ale wreszcie jakos zaczeli grac... az warto sie wybrac na mecz, szkoda ze nie ma zadnych emocji...

SaiykoPat
23-10-06, 15:36
to co to za zespol i stadion PKS PODWÓRKO?:)

co do pirotechniki na stadionach to jestem zdecydowanie za wnoszeniem. z racami zajebiste oprawy wychodza.. no i mozna zucic raca w lecha czy arke:)

albo bananem w murzyna :zgnite:

inde
23-10-06, 17:16
nieprzeciagaj struny...:)

marcinżywy
23-10-06, 18:27
Ja tam nie chodze wlasnie przez to na mecze piłki noznej, za duzo jest na nich pseudo kibiców, a poziom polskiej ligi jest kiepski