PDA

Zobacz pełną wersję : platnosci allegro ?



sztetke
23-10-05, 22:08
o co chodzi w skrocie ,bo nie chce mi sie czytac regulaminu,na cholere ktos mnie prosi o te rzeczy,zdaza sie to juz ktorys raz z kolei (zawsze sie wykrecam) ,zaczyna mnie to wkurwiac powoli,na grzyba komus ten sposob placenia ?

yardin
30-10-05, 21:10
w skrocie chodzi o to ze np ty cos sprzedajesz i gosciu chce platnosci allegro,jesli sie godzisz to on wplaca pieniadze na taki posredni rachunek stworzony przez allegro,jak pieniadze dojda to ty dostajesz maila od allegro ze jest kasa wtedy ty wysylasz paczke do tego co kupil i jesli on napisze do allegro ze wszystko jest ok i paczka doszla to wtedy allegro przelewa kase na twoj prywatny rachunek. troche zamotane ale pisalem najprosciej:D

Goerres
30-10-05, 21:24
cos jak paypal, ale tobie to i tak nic nie mowi :)

sztetke
30-10-05, 21:25
a to nie jest czasem Escrow ?.
im chodzi o platnoisci allegro,ze niby dostaje kase na moje konto blyskawicznie (tez jakis rodzaj pozyczki),mam je szybciej o dzien ,a musze ja jako sprzedajacy jakas prowizje zaplacic (jak zwykle od wszystkiego)

dodam jeszcze ,ze nie sprzedaje jaka ,ani zadnego su-22,rozumiem jakby to byl czolg za 10 tys.ale rzecz za pare zlotych ,a oni chca ten rodzaj platnosci,to mnie zastanawia.

Porzadny
19-09-07, 11:11
A dzisiaj sobie przegladalem allegro i nacisnalem ta platnosc, cos sie wyslalo. Bez zadnego komentarza od razu wysyla. Wlazlem od razu do siebie w profil i zmienilem numer telefonu, zeby do mnie jeszcze jakies pedaly z tego powodu nie dzwonily. :)
I tak nie wiem o co im z tym chodzi.