PDA

Zobacz pełną wersję : samogon w mieszance



Shandor
19-10-06, 17:28
a więc szybki przepis na coś bardzo dobrego, szczególnie dla kobitek które lubią dobry smak alkoholu i do tego żeby dawał po mózgu :D

1,5 litra samogonu
2 piwa Portery
1 szklanka cukru
1 torebka cukru waniliowego

piwo podgrzewamy z cukrem i cukrem waniliowym, do ich rozpuszczenia, następnie mieszamy z samogonem i odstawiamy do schłodzenia...

pyyychaaaaa :p

czekam na inne przepisy :D

SaiykoPat
19-10-06, 17:43
kiedys pilem pedzony przez dziadka kumpla i o ile pamietam to gdzies z waszych rejonow, strasznie smierdzial mial dziwny smak i najwiekszego chlora na imprezie trzeba bylo namawiac zeby najpierw to wypil a my odczekalismy ;)

nieznam zadnych przepisow :((

Indianka
19-10-06, 17:44
a więc szybki przepis na coś bardzo dobrego, szczególnie dla kobitek które lubią dobry smak alkoholu i do tego żeby dawał po mózgu :D

1,5 litra samogonu
2 piwa Portery
1 szklanka cukru
1 torebka cukru waniliowego

piwo podgrzewamy z cukrem i cukrem waniliowym, do ich rozpuszczenia, następnie mieszamy z samogonem i odstawiamy do schłodzenia...

pyyychaaaaa :p

czekam na inne przepisy :D

PORTERÓWKA!:2:
Piłam.Moja Ciotka z PRUSZKOWA robi najlepszą pod słońcem:104:

Hitman
19-10-06, 17:59
kiedys pilem pedzony przez dziadka kumpla i o ile pamietam to gdzies z waszych rejonow, strasznie smierdzial mial dziwny smak i najwiekszego chlora na imprezie trzeba bylo namawiac zeby najpierw to wypil a my odczekalismy ;)

nieznam zadnych przepisow :((

Bo bimberek trza umiec robic i wiedziec z czego.
Sliwowica to po prostu dobry samogon i dlatego jest taka dobra:)

efis
19-10-06, 18:11
Parę lat temu wino z winogron "trochę mi nie wyszło" i dałem przepędzić "fachowcowi" (wina było 20 litrów) i zastrzegłem, że ja chcę tylko pierwszy "spust" (resztę ma sobie zabrać) nie pamiętam ile tego dostałem, ale chyba około 2l (mocnego tak około 70%).
To była rewelacja. Jak ktoś lubi Brandy i zamkąłby oczy (bo to nie miało koloru) to mógłby się "dać nabrać"

sztetke
19-10-06, 18:20
to z porterem to u nas nazywa sie kukulka,nie wiem dlaczego,moze chlowiek kukuly dostaje,tylko ze w tutejszej wersji to z rojalem robia (nie pilem)

mineczka
20-10-06, 21:15
Samogon ma posmak bimbru?

Shandor
20-10-06, 21:16
Samogon ma posmak bimbru?

:)))

sztetke
20-10-06, 22:09
o cholera,dobre :D

Hitman
20-10-06, 22:17
Samogon ma posmak bimbru?

Mineczko bimber to samogon - czyli pytasz czy kartofle maja smak ziemnakow.

mineczka
21-10-06, 10:29
Mineczko bimber to samogon .

upssss:10:
Piłam kiedyś śliwowicę okrutne to było myślałam że mnie wypali,ale z herbatką nawet mi smakowało:104:

Nazwisko
21-10-06, 10:39
Bo bimberek trza umiec robic i wiedziec z czego.
Sliwowica to po prostu dobry samogon i dlatego jest taka dobra:)

I tu sie z kolega zgadzam :)
Jak bimberek pedza goscie tylko po to zeby było tanio i sie mozna było schlac to kaplica, co innego jak ktos to robi dla siebie i rodziny do degustacji
i ma o tym pojecie
i chciało mu sie poszukac odpowiedniego sprzetu
i nie spieszy mu sie i przepusci ze 3 razy
i nie pije ciepłego :zgnite:

Brat robi z grochu [tego małego okragłego] a wychodzi taki miodzik ze mmmm, zero bulu głowy na drugi dzien...

niestety przepisu nie dam bo pije tylko czysty :)

Simmek
21-10-06, 10:50
Profanacja totalna, jedynie czysty zimny i ze szklanki...

A baby z 2 x gestym sokiem wisniowym mieszaja i przechodzi przez te delikatne gardziolka...

sztetke
21-10-06, 10:55
zero bulu głowy na drugi dzien

to niewazne z czego,bol glowy bierze sie z fuzli i jakis innych rodzajow alkoholu.
a na marginesie;z grochu nawet nie slyszalem ,zeby ktos robil.

Nazwisko
21-10-06, 10:57
Zrobic mozna prawie ze wszystkiego, tylko trzeba dobrze przedestylowac

Jabco
31-08-08, 16:46
Bimberek robisię z samego cukru z dodatkiem rodzynek ,Jak bądzie ktoś zainteresowany podam przepis.Smakuje, ma koniakowy kolor i dobrze bierze.

Nazwisko
31-08-08, 20:24
no a głowa boli na drugi dzien ? :D