PDA

Zobacz pełną wersję : EQULIBRIUM



switas
30-09-05, 22:50
Polecam, jesli ktos nie ogladal !!!

araj
30-09-05, 22:51
Polecam, jesli ktos nie ogladal !!!oglądałem juz dawno temu...ale zajebisty :D

Małgorzata
30-09-05, 22:57
dobry film ,chociaz nie lubie sf ale ten mi sie podobał

inde
01-10-05, 14:57
zgadzam sie :mrgreen: byl zajeisty ten film

sztetke
04-10-05, 11:29
do dupy ten film,glupi i niedorzeczny az oczy bolaly jak to przetrawialewm (chyba sie nie myli mi z czyms innym-to taki troche do matrixa podobne ?)

switas
04-10-05, 12:02
Sztetke, a sens filmu zlapales - nie przypomina Ci to troche polskiej sexmisji - Klimat sie liczy, nie tylko podobienstwo do matrixa czy innych z efektami specjalnymi ...

sztetke
04-10-05, 13:36
chyba nie chodzi ci ,ze to komedia bylam ?
najbardziej porazila mnie niedorzecznosc tego filmu,juz nie pamientam co to bylo ,ale strasznie to bylo ,i nie chodzi o efekty specjalne.
mam straszna pamiec do ksiazek i filmow,po miesiacu fabule zapominam,a jak jakas kicha to po 2 tygodniach,po roku moge ogladac film i na nowo przezywac jakbym nigdy nie ogladal.

switas
04-10-05, 15:50
hm, no jak kto woli - swiat byl ciekawie pokazany po wojnie atomowej, totalna kontrola nad ludzmi wlacznie z uczuciami ...

"W niedalekiej przyszłości żyje społeczeństwo którego główną egzystencjalną zasadą jest brak uczuć. Ludzie codziennie muszą zażywać lek którego branie jest nakazane przez rząd. Lek ten o nazwie Librium upośledza ludzki organizm sprawiając iż nie ma w nim uczuć. Wszelkie jednostki które buntują się przeciwko pobieraniu Librium zostają natychmiast zlikwidowane. John Preston to jedna z osób która zajmuje się likwidowaniem buntowników – jednak gdy ten bezwzględny osobnik zetknie się pewnego dnia z pewną kobieta cały jego światopogląd legnie w gruzach a on sam wystąpi przeciw rządowi i będzie wykorzystywał swoje olbrzymie umiejętności by walczyć o ludzkość."

Dark Tidus
11-10-05, 23:30
a mi tam sie bardzo podobalo... teraz to na dvd w jakiejs gazetce nawet jest, widzialem w kiosku wczoraj...

stuff
12-10-05, 06:52
film zajebioza ogladaslem kilka razy polecam wszystkim.

tibor69
12-10-05, 09:06
W moim TOP 10 jest. Nie będę argumentował bo film po prostu obejrzałem od początku do końca z zapartym tchem :o:

OZESZLOL
12-10-05, 14:29
Troche przesadzacie , ale kazy ma swoj gust

film niezły jak na swoj gatunek
oceniam go na 9/10

Karla
12-10-05, 16:41
Ogladajac "Wyspe" myslalam, ze zastosowali ten sam patent... a sam film jest bardzo dobry... oprocz ostatniej sceny...

harier
16-12-05, 21:30
..scena z pieskiem mnie powaliła, :104: