PDA

Zobacz pełną wersję : Sony Mylo



katsiu
15-09-06, 19:27
nie wiem czy ktos wie ale Sony wymyslilo wlasnie nowa zabawke. Mylo posiada takie programy do komunikowania jak skype, Yahoo Messenger i gooogle talk. z netem laczy sie poprzez radiowke (podobnie jak psp), ma wbudowana przegladarke internetowa, pelna klawiature qwerty oraz odtwarza wszystkie popularne formaty (znane z psp) czyli MPEG-4, mp3, ksiazki w pdf i fotosy. wyswietlacz 320 na 240 pixeli 2.4 LCD.

jak dla mnie to takie okrojone psp, troche sie zawiodlem ze nie ma w nim normalnej komorki bo w koncu by takie zabawki byly popularne ale ericsson ma chyba umowe z sony ze komorki wypuszczaja tylko pod nazwa sony-ericsson wiec dupa zbita... bo sony w japoni sie zajebiscie sprzeda a sony-ericsson juz chyba nie...

fota i filmik

http://gizmodo.com/assets/resources/2006/08/sonymylo-thumb.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=koQFjKwVFB0

Karla
15-09-06, 19:35
Widzialam wlasnie na Youtube... jak dla mnie bezuzyteczny gadget (co nie zmienia faktu, ze uwielbiam czytac ebooki i by sie przydal :)

katsiu
15-09-06, 19:38
Widzialam wlasnie na Youtube... jak dla mnie bezuzyteczny gadget (co nie zmienia faktu, ze uwielbiam czytac ebooki i by sie przydal :)

bezuzyteczny ? to co robisz w drodze do pracy/na wakacje albo ogolnie jak sie nudzisz ? takie rzeczy sie przydaja, uwierz ;)

araj
15-09-06, 19:43
jak dla mnie to bajer :cool:

Karla
15-09-06, 19:48
Nooo mam ipoda... slucham muzyki i nuce pod nosem :)

katsiu
15-09-06, 19:49
Nooo mam ipoda... slucham muzyki i nuce pod nosem :)

niezle dajesz po majtach kobieto :) przecie ipod i mylo to podobne zabawki tylko ze mylo lepsze :p

Karla
15-09-06, 20:12
No ale na mojego sama zarobilam :) I dlatego teraz go szanuje

katsiu
15-09-06, 20:21
No ale na mojego sama zarobilam :) I dlatego teraz go szanuje

sprzedaj, czekaj na mylo :zgnite: a tak na serio to ipod jest fajny bo jest maly i to jest jego zajebisty atut nad innymi markowymi sprzetami tego rodzaju. sony pakuje ile wlezie przez co ich bajery sa dosyc znaczne...

Goerres
06-06-07, 02:48
minal rok i o mylo ni widu ni slychu ? Moja komorka ma wieksza rozdzielczosc od tego :96:

Riczi Pejzarz
27-06-07, 12:03
minal rok i o mylo ni widu ni slychu ? Moja komorka ma wieksza rozdzielczosc od tego :96:

Dostępne od 15 października 2006 ... użyj czasem wikipedi :)

Enemigo
20-12-08, 09:07
No ale na mojego sama zarobilam :) I dlatego teraz go szanuje

Wow jestes super! Moge zrobic sobie z Toba zdjecie?