PDA

Zobacz pełną wersję : Mam wiadomosc ze Ele Piotr i Dziadzia dzialaja jako sabotaz



6 biegowy
30-09-05, 22:33
sabotazysci i chca rozjebac to forum tak jak i zaspamowali(floodowali) NKT :evil:

sztetke
30-09-05, 22:37
sabotazysci i chca rozjebac to forum tak jak i zaspamowali(floodowali) NKT :evil:
dlatego nkt sie rozklada,moze sie jeszcze dzwignie jak sie ludzie obetna ,ze smarkaja sobie do swojej zupy.

DZIADZIA
30-09-05, 22:38
sabotazysci i chca rozjebac to forum tak jak i zaspamowali(floodowali) NKT :evil:

Stary nie zawracaj dupy. Zajmij sie pieleniem ogródka naprzykład. Co ja robie na NKT to mój biznes, pozatym w kwestii spamu to mozesz być moim nauczycielem. Ssij.

Activman
30-09-05, 22:43
nkt beznich pada

Activman
30-09-05, 22:52
ale my na nkt jeszcze jestesmy, no fakt ze do czasu ale ile mozemy tyle wam dajemy radochy :mrgreen:
na tym forum ele lepeij zebys troche pohamował, nikt nie chce powtórki z przesżłosci,także z sensem i składnia :)

araj
30-09-05, 22:54
NIE BOJE SIĘ...PRZEMO(TEN OD PHPBB BY PRZEMO) POMYŚLAŁ TWORZĄC TEN SKRYPT O SPAMERACH :D

Activman
30-09-05, 22:56
NIE BOJE SIĘ...PRZEMO(TEN OD PHPBB BY PRZEMO) POMYŚLAŁ TWORZĄC TEN SKRYPT O SPAMERACH :D
wyłącz caps lock no chyba ze pisałes ten post wzbuzony...

ełe piotruś
30-09-05, 23:01
ale my na nkt jeszcze jestesmy, no fakt ze do czasu ale ile mozemy tyle wam dajemy radochy :mrgreen:
na tym forum ele lepeij zebys troche pohamował, nikt nie chce powtórki z przesżłosci,także z sensem i składnia :)

no widzisz przecież ze mam juz inny nick:D

6 biegowy
30-09-05, 23:50
sabotazysci i chca rozjebac to forum tak jak i zaspamowali(floodowali) NKT :evil:

Stary nie zawracaj dupy. Zajmij sie pieleniem ogródka naprzykład. Co ja robie na NKT to mój biznes, pozatym w kwestii spamu to mozesz być moim nauczycielem. Ssij.

Gdy zaczniesz myslec napisz mi PW ,inaczej ignoruj mnie bo bedziemy zapewne na wojennej sciezce ,nie tolureje debilizmu a sam wiesz najlepiej co robisz z Ele .
Rozjebaliscie NKT a wiec powiedz mi szczerze dlaczego migrujesz ?

DZIADZIA
30-09-05, 23:53
sabotazysci i chca rozjebac to forum tak jak i zaspamowali(floodowali) NKT :evil:

Stary nie zawracaj dupy. Zajmij sie pieleniem ogródka naprzykład. Co ja robie na NKT to mój biznes, pozatym w kwestii spamu to mozesz być moim nauczycielem. Ssij.

Gdy zaczniesz myslec napisz mi PW ,inaczej ignoruj mnie bo bedziemy zapewne na wojennej sciezce ,nie tolureje debilizmu a sam wiesz najlepiej co robisz z Ele .
Rozjebaliscie NKT a wiec powiedz mi szczerze dlaczego migrujesz ?Migruje? poprostu isze na 2 forach. Pozatym to ty uciekłeś z NKt bo cie zjebali jak burą suke

6 biegowy
30-09-05, 23:59
dziadzia i Ele ,obaj nie tworzycie nawet polowy wartej uwagi,was sie wylacza bo jestescie NIE INNI a idiotyczni,kiedys mnie to moze i bawilo ale teraz to mi sie niedobrze robi.

6 biegowy
01-10-05, 00:00
haha oj jaka zenada mi sie przypomniala z tym 6b, sorry araj ale to juz jest obrzydliwe czytanie 6b, juz wole tu nie przychodzic :mrgreen:

Co tam u Erniego ty zalosny plazie?

ełe piotruś
01-10-05, 00:06
dziadzia i Ele ,obaj nie tworzycie nawet polowy wartej uwagi,was sie wylacza bo jestescie NIE INNI a idiotyczni,kiedys mnie to moze i bawilo ale teraz to mi sie niedobrze robi.

to idź na nkt

DZIADZIA
01-10-05, 00:08
dziadzia i Ele ,obaj nie tworzycie nawet polowy wartej uwagi,was sie wylacza bo jestescie NIE INNI a idiotyczni,kiedys mnie to moze i bawilo ale teraz to mi sie niedobrze robi.Jest taka jeszce opcja, : poprostu spływaj na inne forum, bo ja tego nie zrobie.

6 biegowy
01-10-05, 00:10
dziadzia i Ele ,obaj nie tworzycie nawet polowy wartej uwagi,was sie wylacza bo jestescie NIE INNI a idiotyczni,kiedys mnie to moze i bawilo ale teraz to mi sie niedobrze robi.

to idź na nkt

NKT to juz tylko z paroma wyjatkami zbieranina imbecyli twojego pokroju czy dziadzi.

6 biegowy
01-10-05, 00:12
dziadzia i Ele ,obaj nie tworzycie nawet polowy wartej uwagi,was sie wylacza bo jestescie NIE INNI a idiotyczni,kiedys mnie to moze i bawilo ale teraz to mi sie niedobrze robi.Jest taka jeszce opcja, : poprostu spływaj na inne forum, bo ja tego nie zrobie.

Ty zwykle gdzie sie pojawisz to ludzie wprost nie moge sie doczekac az odejdziesz .
Wnosisz jak zwykle duzo tresci ale 0 przekazu i za to ludzie ci beda wdzieczni .

DZIADZIA
01-10-05, 00:12
dziadzia i Ele ,obaj nie tworzycie nawet polowy wartej uwagi,was sie wylacza bo jestescie NIE INNI a idiotyczni,kiedys mnie to moze i bawilo ale teraz to mi sie niedobrze robi.

to idź na nkt

NKT to juz tylko z paroma wyjatkami zbieranina imbecyli twojego pokroju czy dziadzi.

fakt, tam nie pasujesz. Pasujesz na forum dla kurw męskich ;)

6 biegowy
01-10-05, 00:15
dziadzia i Ele ,obaj nie tworzycie nawet polowy wartej uwagi,was sie wylacza bo jestescie NIE INNI a idiotyczni,kiedys mnie to moze i bawilo ale teraz to mi sie niedobrze robi.

to idź na nkt

NKT to juz tylko z paroma wyjatkami zbieranina imbecyli twojego pokroju czy dziadzi.

fakt, tam nie pasujesz. Pasujesz na forum dla kurw męskich ;)


Przeciez ty tam jestes administratorem i glownym bohaterem.
Co jeszcze powiesz smutny prostaku ?

DZIADZIA
01-10-05, 00:18
dziadzia i Ele ,obaj nie tworzycie nawet polowy wartej uwagi,was sie wylacza bo jestescie NIE INNI a idiotyczni,kiedys mnie to moze i bawilo ale teraz to mi sie niedobrze robi.

to idź na nkt

NKT to juz tylko z paroma wyjatkami zbieranina imbecyli twojego pokroju czy dziadzi.

fakt, tam nie pasujesz. Pasujesz na forum dla kurw męskich ;)


Przeciez ty tam jestes administratorem i glownym bohaterem.
Co jeszcze powiesz smutny prostaku ?

Już nic ;)

Activman
01-10-05, 10:00
Ełe co znaczy podpis w twoim profilu:Pomógł 2 razy?

Enemigo
25-12-09, 01:40
Gdzie jest Ele?