PDA

Zobacz pełną wersję : wyciaganie "brudów"



stuff
21-10-05, 14:48
wybory coraz blizej i coraz mniej czyste zagrania wlaczam wp a tam reklama ze kaczory bardzo malo siedzieli na obradach sejmu-mieli duzo nieobecnosci. a tutaj macie cos na tuska.
http://www.orzelpocztowy.pl/tusk_len/index.htm

[ Dodano: 21-10-2005, 14:51 ]
http://img487.imageshack.us/img487/5329/czytotwojprezydent2hq6uu.th.jpg (http://img487.imageshack.us/my.php?image=czytotwojprezydent2hq6uu.jpg)

Goerres
21-10-05, 17:29
na tuska znalazlem ulotke pod drzwiami domu, dosc przekonywujaca

wieśniak
21-10-05, 17:30
Jestem przekonany że w podobny sposób ,czas umila sobie większość polityków w nasym kochanym parlamencie.


na tuska znalazlem ulotke pod drzwiami domu, dosc przekonywujaca

Do mnie przyszedł wczoraj list od Kaczyńskiego z prośbą o poparcie.

sztetke
21-10-05, 18:32
na tuska znalazlem ulotke pod drzwiami domu, dosc przekonywujaca

Do mnie przyszedł wczoraj list od Kaczyńskiego z prośbą o poparcie.
a co tam pisze w tych ulotkach i listach,bo mieszkam na takim zadupiu ,ze golebice naszych kandydatow zawracaja,albo omijaja,sam nie wiem co jest grane

wieśniak
21-10-05, 19:40
Nie chce mi sie przepisywać tekstu a scanera nie mam ale ogólnie pisze że jest za Polską solidarną gdzie każdy będzie mial rowne szanse na nauke,prace i godne życie,że chce kraju przyjaznego ludziom aktywnym i przedsiebiorczym ale tez pomagającego potrzebującym.Pisze o swoim doświadczeniu zawodowym które zdobywał będąc prezesem NIK-u,ministrem sprawiedliwości i prezydentem Warszawy i ogólnie opisuje swoją kariere polityczną.

sztetke
21-10-05, 19:45
czyli w skrocie,belkot z telewizji znany,to chyba dobrze,ze tu nie dochodza

Goerres
21-10-05, 20:45
bylo to co widzialem w necie :
1. W ankiecie na temat polskości opublikowanej w miesięczniku ZNAK w nr 11-12 z 1987 roku – str. 190 Donald Tusk tak mówi o sobie:

“Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to niemoralność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem”.

2. W dniach 12-14 czerwca 1992 roku, jako wiceprzewodniczący ZG ZK-P, tuż po upadku rządu Bieleckiego, Donald Tusk uczestniczył w II Kongresie Kaszubskim, który odbywał się w Domu Technika w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6. 13 czerwca do uczestników Kongresu wygłosił programowe przemówienie zatytułowane: “Pomorska idea regionalna jako zadanie polityczne”. Przedstawił w nim program pełnej autonomii Pomorza (Kaszub), które winno posiadać nie tylko własny rząd, ale i własne wojsko i własny pieniądz. Na takie dictum siedzący przy mnie goście (ks. prof. Janusz Pasierb, posłowie z WAK Alojzy Szablewski i Feliks Pieczka, szefowie Wielkopolan i Górnoślązaków oraz inni) wyrażali swe oburzenie, gdyż oni nie widzieli Kaszub poza Polską, ani Polski bez Kaszub. Siedzący w pierwszym rzędzie poseł Feliks Pieczka nie wytrzymał i wskoczył na estradę, podszedł do mikrofonu i wygłosił pozaprogramowe, piękne, patriotyczne kontrprzemówienie podkreślając, iż oddzielenie Kaszub od Polski byłoby nie tylko przestępstwem wobec polskiej racji stanu, ale i wobec interesu Kaszubów. Przypomniał też zebranym fragment hymnu kaszubskiego, który w języku polskim brzmi: “nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub”.

to, ze w jego rodzinie mowilo sie po niemiecku, ze mial udzial w obaleniu rzadu Olszewskiego, to, ze byl czlonkiem komisji likwidacyjnej RSW, o jego paru przekretach i przekrecikach

Dla mnie i tak jest spalony po swoim spocie, gdzie twierdzil ze jego dziadka gestapo aresztowalo na poczatku wojny, a jego corka to klamczucha :)

Vito Andolini
22-10-05, 08:38
a mnie wku.rwia wyciaganie brudow w takim momencie , gdy tak blisko do drugiej tury

[shadow=red:36bade989e][glow=cyan:36bade989e]Polska = posmiewisko europy[/glow:36bade989e][/shadow:36bade989e]

arcz
22-10-05, 08:49
Do wyciągania brudów to ty się przyzwyczaj... po prostu wzorujemy sie na usa nawet jesli o kampanie chodzii...

wieśniak
22-10-05, 09:09
W wyciąganiu brudów ostatnio to Tusk przejął pałeczke,w czwartkowej debacie ciagle atakowal Kaczyńskiego o jego kontaktach z Lepperem tak często aż mi się rzygać zachciało,zero rzeczowej dyskusji o wizji przyszłego prezydenta tylko ciągłe wypominanie.
Wczoraj w jedynce odbyła się kolejna debata i było już zdecydowanie lepiej,dyskutowano o zachowaniach prezydenta w przypadku wygranej o gospodarce,kwestiach socjalnych czy sprawach zagranicznych z tej debaty można było juz wyciągnąć wnioski i dowiedzieć się mniej więcej co dany kandydatna urząd proponuje.

arcz
22-10-05, 09:13
tak w ogóle to to że to ludzie wybierają prezydenta... jest bez sensu... po chuj w ogóle organizować wybory , kampanie prezydencką, ile to jest straconych milionów ????????
po co wybierac czlowieka ktory nie ma nic do gadania...

wieśniak
22-10-05, 09:33
tak w ogóle to to że to ludzie wybierają prezydenta... jest bez sensu... po pitol w ogóle organizować wybory , kampanie prezydencką, ile to jest straconych milionów ????????
po co wybierac czlowieka ktory nie ma nic do gadania...



Coś tam jednak ma do gadania a jak wygra Kaczyński to już zapowiedział wzmocnienie pozycji przezydenta (miedzy innymi wydawanie dekretów).
A co do straconych milionów to masz racje,opozycja chciała połączenia wyborów parlamentarnych z prezydenckimi co by ograniczylo koszty ale Kwasniewski się nie zgodził i oprócz wysokich kosztów mamy teraz zamieszanie bo zamiast rozmów o budowaniu koalicji sejmowej mamy kampanie wyborczą połączoną własnie z dyskusją o przyszłej koalicji.Kwaśniewski dobrze o tym wiedział że tak bedzie ,cwaniaczek.

arcz
22-10-05, 09:44
kurwa tak sobie licze.....

25 tys lokali wyborczych .... w kazdym 7 osob + przewodniczacy komisji wyborczej czyli koszt na osobe okolo 150 zł.... do tego materiały te wszystkie plakaty kartki wynajem lokali urny i inne brednie.... do tego to już 3 wybory w ciagu miesiaca ? (parlam... i 1 i 2 tura).....
ciekawe ile to jest ? :D

wieśniak
22-10-05, 10:14
Znalazłem ciekawy artykuł który może Cie zainteresować w którym są opisane mechanizmy finansowania kampani wyborczych.

http://www.wprost.pl/ar/?O=81029

arcz
22-10-05, 10:19
no i co tu można dużo mówić ? - skurwysyny...

wieśniak
22-10-05, 10:20
Widocznie jesteśmy zajebiście bogatym państwem skoro stać na takie wydatki,pilniejszych potrzeb nie mamy,żyć nie umierać.

Papla
24-10-05, 04:45
/ziewanko

6 biegowy
24-10-05, 04:50
Polska polityka = posmiech Swiata :loser: