PDA

Zobacz pełną wersję : [szkola]niewidzialne sciagi



Vito Andolini
21-10-05, 11:56
sciagi widziane tylko w ultrafiolecie , szkoda ze dawno skonczylem edukacje , sprobowalbym :)


http://www.marketuv.pl/strony_n/glowna/swieci_big.jpg

zobacz artykul (http://www.marketuv.pl/?pp=41)

pepek
21-10-05, 15:29
hahahahahahaha twardziel to juz od wielu lat jest ... przynajmnie j od 3 bo ja mialem w pierwszek klasie :D ale to tak srednio dziala bo nauczyciele tez o tym wiedza :50:

Dark Tidus
21-10-05, 16:19
tez to kiedys uzywalem, pamietam kartki w zeszytach przygotowane na wypadek kartkowki... ale dlugopisik sie zjebal i koniec :)

arcz
21-10-05, 17:05
twoje tematy powinny chyba mieć osobny kącik - TEMATY SENTYMENTALNE - poruszane w nich byłyby rzeczy z typu - fajna skakanka, 1-4 = 5 , cudowny dlugopis, czy rzucanie kurczakiem farmerem....


zajmij sie czyms pozytecznym

kamikadze
21-10-05, 17:10
Miałem wystarczy tylko atrament i długopis ze światełkiem do banknotów skuteczne ale generalnie nie warte zachodu

Vito Andolini
22-10-05, 09:34
twoje tematy powinny chyba mieć osobny kącik - TEMATY SENTYMENTALNE - poruszane w nich byłyby rzeczy z typu - fajna skakanka, 1-4 = 5 , cudowny dlugopis, czy rzucanie kurczakiem farmerem....


zajmij sie czyms pozytecznym

:8: napisz jakis temat od siebie a , a odemnie sie odkoncypuluj :30:

arcz
22-10-05, 09:43
pisze - jak mam taką potrzebe, a nie jak mam potrzebe najebania bezsensownych postów...

Vito Andolini
22-10-05, 11:51
pisze - jak mam taką potrzebe, a nie jak mam potrzebe najebania bezsensownych postów...

najebac bezsensownych postow ? dla mnie sa z sensem to po pierwsze a po drugie przeszkadza ci to ? nie musisz czytac

po trzecie nie przypierdalaj sie buraku bo sie przejedziesz :8:

Damian
21-11-05, 16:43
no dokładnie juz nauczyciele otym wiedza i nieda sie ściagac tak zabardzo :/ a szkoda

kamikadze
21-11-05, 17:28
Żadna ściąga nie jest tak naprawde dobra mnie w lo tak pilnują że co lekcje kilka osób dostaje kapczanki za ściąganie po prostu nie warto bo czasu na sprawdzianie jest tak mało że musisz to umieć żeby cokolwiek napisać

Kynzo18
21-11-05, 19:47
Hmm no ja też już posiadałem tą ściąge ale tak jak juz napisano nie warto bo są naprawde łatwiejsze sposoby na ściąganie :19: