PDA

Zobacz pełną wersję : SILOWNIA



wenus
18-08-06, 20:37
W koncu sie zdecydowalam no i chodze :) Kto z was chodzi ( chodzil) i jakie cwiczenia uwaza za najbardziej efektywne?wiem ,ze to zalezy od tego co sie chce uzyskac,wiec piszcie jakie cwiczenie i na co.Na pewno sie przyda :D

Hitman
18-08-06, 20:43
Graty samozaparcia :D

Dawno temu cwiczylem, ale mysle ze Tobie potrzebna kobieca rada przecierz kobiece cwiczenia to calkiem inna bajka.

wenus
18-08-06, 20:46
No tak chyba nie do konca... :124: Az tak sie nie znam ale jest chyba pare cwiczen i dla kobiet i dla mezczyzn wykonywanych podobnie :10:
Chyba ze sie myle...w takim razie poczekam ,moze ktoras z naszych dziewczat sie wypowie :)

Hitman
18-08-06, 21:13
Moze daj jakies dane :
np. chce zrzucic pare kilo z brzucha, chce wygladac jak szlorcefaker, chce ogolnie poprawic swoja tezyzne fizyczna.
Jakis cel wtedy moze bede mogl ci jakos pomoc.

Moze zalezy ci na jakis konkretnych partiach miesni?

MaT
18-08-06, 21:16
Gratuluję wyboru i na sam początek życzę duuuużo samozaparcia i wytrwałości.
Bez tego naprawdę będzie ciężko. Pierwsze co powinnaś zrobić zaczynając chodzić do fitess clubu to postawić sobie cel i do niego dążyć. Na początek najlepiej stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie co chcę zmienić, lub poprawić. Nastepnie wejść na wagę, porobić parę wymiarów. Wszystko zapisać i czekać na rezultaty treningu i oczywiście diety, którą powinnać stosować w zależności od celu.
Jeżeli chodzi o ćwiczenia, to pamiętaj o dobrej rozgrzewce przed każdym treningiem. Rozciąganie, rowerek itp. Minimum 15 min. Następnie trening, który powinien być ułożony pod kątem tego co się chce osiągnąć, oraz zaawansowania. Pamiętaj, że to ma być przyjemność, a nie mordęga. Na początek mniej skomplikowane ćwiczenia z bardzo małym obciążeniem by przyzwyczajić organizm. Stopniowo oczywiście zwiękrzając obciążenie lub intensywność. Pamiętaj o prawidłowej technice. To by było chyba na tyle, jeśli chodzi o początek.
Powodzenia!

Jak będziesz miała jakieś pytania pisz, spróbuję pomóc.

CHIARA
18-08-06, 22:13
Ja chodziłam!!!! Ja chodziłam!!!!
A terazm mam siłownie w domu :) Są różne techniki ćwiczeń, w zależności od tego co chcesz osiągnąć w zasadzie. Mi chodziło o zgubienie X kg... Mój mundry trener dał mi radę, żeby od 40 minut do godziny rowerek lub bieżnia. To nie tylko dla rozgrzewki, ale dla ( w sumie nie wiem czego) ale działało. A potem różne siłowe - na pośladki, brzuszek, ramionka. Na początku 2 godziny starczały, a teraz nie :) I nie forsuj się na początku, bo się zniechęcisz.
Ach i polecam 3 razy w tygodniu i raz w tygodniu sauna i masaż :) SUPCIO
Życzę wytrwałości

wenus
18-08-06, 22:27
Oj to ja tak na poczatek 1 godzinka co 2 dni ,chyba na razie nie stac mnie na wiecej ( chodzi o wysilek) :124:
Schudnac nie mam po co ale chcialabym cialko ujedrnic :) Brzuszek miec bardziej plaski :) I tak ogolnie dla kondycji ...
Biegam ale na takich stopkach - nie wiem jak to sie nazywa ale praca rak i nog jednoczesnie no i strasznie szybko sie na tym mecze :((: Wiem jednak ,ze wkrotce bedzie lepiej- wykupilam karnet zeby miec motywacje :)

MaT
18-08-06, 22:29
Najlepszą motywacją są efekty ciężkiej pracy :) .....bynajmniej u mnie

Hitman
18-08-06, 22:36
Cialko ujedrnia sie najlepiej cwiczeniami ogolnorozwojowymi czyli wszystko po trochu przy malych obciazeniach i bez szalenstw.
Najwazniejsze jest zebys wykonywala cwiczenia ktorych najbardziej nie lubisz bo cie mecza i powoduja ogolne oslabienie jesli sie rozkrecisz nic nie bedzie dla ciebie przeszkoda.
Jesli chodzi o brzuch polecam brzuszki ze skretosklonami wzmacniaja tez miesnie skosne.
Dobrze tez robi boks i ciosy podbrodkowe(oczywisci wyprowadza sie je na sucho :) ) ale do tego chyba potrzebny bylby ktos kto bezposrednio pokaze o co dokladnie chodzi bo napisac raczej sie nie da.
Powodzenia.

pepek
18-08-06, 23:28
ja ostatnio w 20 min przezucilem 60 workow z cementem po 30kg ... prawie jak silownia :P

Miekki
19-08-06, 10:39
prawie jak nadwyrężenie kręgosłupa :P

araj
19-08-06, 10:46
ja ostatnio pomalowałem 16 000 m desek(szer/dł - 14cm/500cm)

DZIADZIA
19-08-06, 13:35
ja ostatnio z katsiem przerzuciliśmy 2 tony zborza

Karla
19-08-06, 13:59
Oj to ja tak na poczatek 1 godzinka co 2 dni ,chyba na razie nie stac mnie na wiecej ( chodzi o wysilek) :124:
Schudnac nie mam po co ale chcialabym cialko ujedrnic :) Brzuszek miec bardziej plaski :) I tak ogolnie dla kondycji ...
Biegam ale na takich stopkach - nie wiem jak to sie nazywa ale praca rak i nog jednoczesnie no i strasznie szybko sie na tym mecze :((: Wiem jednak ,ze wkrotce bedzie lepiej- wykupilam karnet zeby miec motywacje :)

Chyba piszesz o powerfly... swietna zabawa. Masz racje- niestety bardzo meczaca. Wlasciwie tylko dla tej maszyny chodze na silownie

Simmek
19-08-06, 15:08
Ja walnolem wczoraj 6 okocim mocne, to tak na brzuszek... :28:

wenus
10-09-06, 22:29
Juz prawie miesiac jak chodze i nie chce sie chwalic ale daje rade :)
Nawet nie przypuszczalam,ze tak mi sie spodoba.Ale potrzebna dyscyplina i samozaparcie bo inaczej lipa.

Hitman
10-09-06, 22:31
Swiete slowa i gratuluje wytrwalosci.

sabinka
10-09-06, 22:32
tez bym tak chciala... mam basen pod nosem i nie chce mi sie SAMEJ chodzic... wenus Ty chodzisz sama?

marcinżywy
21-10-06, 21:18
Ja bym mogl chodzic z toba na basen ale mialbym kawalek z wroclawia do gdynii :)

sabinka
21-10-06, 22:51
no, nadal sie nie zebralam w sobie zeby zaczac chodzic :(

Porzadny
21-10-06, 23:07
gdynii
Gdyni, a nie gdynii.

Kamich
15-11-06, 09:44
wracajac do tematu - jak tam? trzymasz sie? nastawienie tez jest bardzo wazne ;) jakies wyniki? jakies zmiany?