PDA

Zobacz pełną wersję : Huurraaa Izrael wycofuje się z Libanu!



VAMPIRE_DRACO
15-08-06, 12:59
... a więc stało się...
Protesty i dezapbrobata całego cywilizowanego świata wobec Izraelskiej, niczym nie uzasadnionej agresji na suwerenne i niepodległe państwo przyniosły zamierzony skutek.
Wojska Izraelskie wycofująsię na całej lini atakowane przez partyzantów z Hezbollahu którzy biora krwawy odwet na dopuszczających się ludobójstwa przeciwnikach.
Interesujące wydaję się natomiast kto zapłaci za zniszczenia spowodowane przez agresję Izraela, i czy zostaną za to nałożone na tego agresora jakieś międzynarodowe sankcje.

Goerres
15-08-06, 13:42
ja tylko sie zastanawiam po chuj te cale onz :124:

DZIADZIA
15-08-06, 14:05
Żydy są teraz faszysci

Papla
15-08-06, 14:32
... a więc stało się...
Protesty i dezapbrobata całego cywilizowanego świata wobec bla bla bla bla.

zanim zaczniesz dalej pieprzyc glupoty, moze wymienisz choc JEDEN cywilizowany kraj ktory potepil akcje izraela....

btw. nawet liga arabska nie potepila izraela (po raz pierwszy w historii)

Shandor
15-08-06, 15:27
ja tam wiem jedno - jeśli widzę, że mogę od kogoś ostro dostać po zębach to go wolę ominąć...

6 biegowy
15-08-06, 15:44
pieprzysz glupoty Vampire Draco az sie czytac nie chce,gdybys kiedys podrozowal samolotem i stal w kolejce do odprawy przez 8 godzin to podziekujesz swoim kochanym braciom z oraganizacji tchorzowsko-terrorystycznych,to na poczatek.
Jak to niczym nie uzasadniona agersja ?

VAMPIRE_DRACO
15-08-06, 15:50
A co jak jacyś kryminliści porwali dwóch żołnierzy to jest powód żeby dewastować bombami ich ojczyznę ?

6 biegowy
15-08-06, 15:56
A co jak jacyś kryminliści porwali dwóch żołnierzy to jest powód żeby dewastować bombami ich ojczyznę ?

Jak najbardziej,porwali zolnierzy suwerennego panstwa (czy Ci sie to podoba czy nie),terrorysci rezydowali pod skrzydelkami opieki i cichego poparcia narodu i rzadu,no to trzeba bylo udowodnic ze tak nie mozna a nastepnym razem bedzie jeszcze gorzej.
Nie ma placzu,szukasz guza a gdy jedynie mozesz cichaczem porwac dwoch gowniarzy to przyjdzie wiekszy brat i spusci taki wpierdol ze bedzie Ci sie to odbijac do konca zycia.
Nie faworyzuje Izreala ale jestem pelen podziwu dla samego faktu ze nie cofaja sie przed ta muzulmanska zaraza.

sztetke
15-08-06, 19:40
tytul tematu jak ze wspomnien oficera armii czerwonej;hura,hura,hura,na czesc towarzysza stalina (lub pana hitlera),w zaleznosci od opcji.

6 biegowy
15-08-06, 19:48
tytul tematu jak ze wspomnien oficera armii czerwonej;hura,hura,hura,na czesc towarzysza stalina (lub pana hitlera),w zaleznosci od opcji.

Vampire Draco zapomnial ze terrorysci ktorych tak kocha wypowiedzieli wojne wszystkim ktorzy nie zyja wg. KORANU.

portia
15-08-06, 23:25
oni sami tak na prawdę nie żyją wg. niego - żyją wg. fragmentów wyrwanych z kontekstu

6 biegowy
15-08-06, 23:43
oni sami tak na prawdę nie żyją wg. niego - żyją wg. fragmentów wyrwanych z kontekstu

Ale Ty jestes ich wrogiem,nie dlatego ze ich kochasz lub nie a jedynie dlatego ze nie wierzysz w to co oni.

Papla
16-08-06, 04:31
a ja dalej czekam na odpowiedz vd

VAMPIRE_DRACO
16-08-06, 06:56
tytul tematu jak ze wspomnien oficera armii czerwonej;hura,hura,hura,na czesc towarzysza stalina (lub pana hitlera),w zaleznosci od opcji.



to raczej z tego co mniej więcej tak brzmiał
otóż hitler bombarduje Londyn, a kniga ta jest zajebista

[ Dodano: 16-08-2006, 06:58 ]


... a więc stało się...
Protesty i dezapbrobata całego cywilizowanego świata wobec bla bla bla bla.

zanim zaczniesz dalej pieprzyc glupoty, moze wymienisz choc JEDEN cywilizowany kraj ktory potepil akcje izraela....

btw. nawet liga arabska nie potepila izraela (po raz pierwszy w historii)

np. Francja,
zresztą wszyscy przyzwoici ludzie potępiali te naloty- np. ja :)

[ Dodano: 16-08-2006, 07:01 ]



Vampire Draco zapomnial ze terrorysci ktorych tak kocha wypowiedzieli wojne wszystkim ktorzy nie zyja wg. KORANU.

nie kocham żadnych terrorystów, ale też nie uważam, że bombardowanie Libanu było mądrym rozwiązaniem.
to tak samo zamiast atakować Irak należało zrobić porządek z czerwoną Koreą Płn. która jest większym zagrożeniem niż irak i iran

Vito Andolini
16-08-06, 08:57
a nie pomysleliscie ze akcja mogla miec na celu rozbrojenie Hezbollahu
przy poparciu Libanu?

zacytuje tutaj Ehuda Olmerta :


- Rozbiliśmy tę morderczą organizację w stopniu, jaki jeszcze nie został ujawniony opinii publicznej - przekonywał. - Rozbiliśmy jej budowany przez lata potężny arsenał, zdolności wojskowe i organizacyjne oraz pewność siebie jej przywódców.

http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34232,3551191.html

[ Dodano: 16-08-2006, 08:59 ]

niczym nie uzasadnionej agresji
:32: :32: agresja zawsze jest uzasadniona

VAMPIRE_DRACO
16-08-06, 09:47
a nie pomysleliscie ze akcja mogla miec na celu rozbrojenie Hezbollahu
przy poparciu Libanu?

zacytuje tutaj Ehuda Olmerta :


- Rozbiliśmy tę morderczą organizację w stopniu, jaki jeszcze nie został ujawniony opinii publicznej - przekonywał. - Rozbiliśmy jej budowany przez lata potężny arsenał, zdolności wojskowe i organizacyjne oraz pewność siebie jej przywódców.

http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34232,3551191.html

[ Dodano: 16-08-2006, 08:59 ]

niczym nie uzasadnionej agresji
:32: :32: agresja zawsze jest uzasadniona
też zacytuje z wybiórczej

"Tymczasem w Izraelu panują po wojnie nastroje minorowe. Jeszcze miesiąc wcześniej z premiera Olmerta zadowolonych było 75 proc. Izraelczyków, wczoraj już tylko 48 proc. Poparcie dla działań ministra obrony Amira Pereca spadło z 65 do 37 proc.

"W przededniu rozejmu główne cele militarne Izraela nie zostały osiągnięte" - pisał poniedziałkowy dziennik "Harec". "Z pierwszą minutą rozejmu zaczynamy odliczanie do kolejnej wojny z Hezbollahem" - dodawał dziennik "Maariv"."


"Przez miesiąc działań wojennych Hezbollah odpalił na Izrael 4 tys. rakiet, czyli, jak się szacuje, około 30 proc. swoich zapasów. Podstawowy cel kampanii - osłabienie rakietowych zdolności Hezbollahu - nie został więc zrealizowany.

W niedzielę, ostatniego dnia przed rozejmem, bojownicy odpalili na północny Izrael 250 rakiet, bijąc dobowy rekord tej wojny. Udało im się to, choć na ich terenach operowało już 30 tys. żołnierzy izraelskich."

DZIADZIA
16-08-06, 09:49
[ Dodano: 16-08-2006, 08:59 ]

niczym nie uzasadnionej agresji
:32: :32: agresja zawsze jest uzasadniona
Ja powiedziałbym że nigdy nie jest :32:

VAMPIRE_DRACO
16-08-06, 09:51
[ Dodano: 16-08-2006, 08:59 ]

niczym nie uzasadnionej agresji
:32: :32: agresja zawsze jest uzasadniona
Ja powiedziałbym że nigdy nie jest :32:
zgadzam się z Tobą w 100%

portia
16-08-06, 12:16
nie uczyli was w szkole, że wojny dzielą się na słuszne i niesłuszne?

[ Dodano: 16-08-2006, 12:21 ]


oni sami tak na prawdę nie żyją wg. niego - żyją wg. fragmentów wyrwanych z kontekstu

Ale Ty jestes ich wrogiem,nie dlatego ze ich kochasz lub nie a jedynie dlatego ze nie wierzysz w to co oni.
Robert, ja o tym wiem, ale większość ludzi widzi to tak : Islam to religia, która nakazuje mordować niewiernych w imię Allacha, a jest to gówno prawda.

Papla
17-08-06, 01:43
... a więc stało się...
Protesty i dezapbrobata całego cywilizowanego świata wobec bla bla bla bla.

zanim zaczniesz dalej pieprzyc glupoty, moze wymienisz choc JEDEN cywilizowany kraj ktory potepil akcje izraela....

btw. nawet liga arabska nie potepila izraela (po raz pierwszy w historii)

np. Francja,
zresztą wszyscy przyzwoici ludzie potępiali te naloty- np. ja :)


no i sam nie widzisz jak pieprzysz glupoty ...

VAMPIRE_DRACO
17-08-06, 15:28
... a więc stało się...
Protesty i dezapbrobata całego cywilizowanego świata wobec bla bla bla bla.

zanim zaczniesz dalej pieprzyc glupoty, moze wymienisz choc JEDEN cywilizowany kraj ktory potepil akcje izraela....

btw. nawet liga arabska nie potepila izraela (po raz pierwszy w historii)

np. Francja,
zresztą wszyscy przyzwoici ludzie potępiali te naloty- np. ja :)


no i sam nie widzisz jak pieprzysz glupoty ...

w którym momencie?

6 biegowy
17-08-06, 15:44
... a więc stało się...
Protesty i dezapbrobata całego cywilizowanego świata wobec bla bla bla bla.

zanim zaczniesz dalej pieprzyc glupoty, moze wymienisz choc JEDEN cywilizowany kraj ktory potepil akcje izraela....

btw. nawet liga arabska nie potepila izraela (po raz pierwszy w historii)

np. Francja,
zresztą wszyscy przyzwoici ludzie potępiali te naloty- np. ja :)


no i sam nie widzisz jak pieprzysz glupoty ...




w którym momencie?

W tym ze caly Swiat potepial Izreal,w tym ze caly Swiat byl zainteresowany i wstrzasniety smiercia cywili ktorzy popierali oddzialy mordercow (liberalnie nazywanych terrorystami),problem tkwi bardzo gleboko i cel uswieca srodki.