PDA

Zobacz pełną wersję : sałatka z kurczakiem

mineczka
13-08-06, 00:38
Piersi pokroić na paseczki włożyć do oleju z czosnkiem i przyprawami na 2 godz-usmażyć.Sałatę porwać na kawałki,cebulę pokroić w talarki ,małe pomidorki pokroić na połówki,wszystko wymieszać.Tłuszcz z mięsa wymieszać ze śmietaną i wodą doprawić do smaku,polać nim sałatkę i posypać fetą
Pyszna sałatka naprawdę polecam
(do sosu dodałam trochę octu)

Indianka
22-11-06, 13:04
Pierś z kurczaka(podwójna)
Papryka zielona,czerwona
Por
Kukurydza
Ananasy
majonez

Pierś gotujemy,po wystudzeniu kroimy w większą kostkę
Paprykę kroimy w kostę
por przekrajamy na pół i kroimy cieniutko
Ananasy w kostkę
Dodajemy kukurydzę i majonez
Solimy,pieprzymy i zjadamy.Smacznego:85:

profektus
22-11-06, 13:33
Piersi pokroić na paseczki włożyć do oleju z czosnkiem i przyprawami na 2 godz-usmażyć.Sałatę porwać na kawałki,cebulę pokroić w talarki ,małe pomidorki pokroić na połówki,wszystko wymieszać.Tłuszcz z mięsa wymieszać ze śmietaną i wodą doprawić do smaku,polać nim sałatkę i posypać fetą
Pyszna sałatka naprawdę polecam
(do sosu dodałam trochę octu)

wyszne....robie podobnie....w sumie co się dodaje poza mięskiem jest dowolnością jak kto lubi....ja mięso przed usmazeniem smaruje duza ilością czerwonego delikata knora...jest to aromatyczna pysznie łagodna....wiec mozna jej tam wsypac sporo....efekt jest taki ze cała potrawa nabiera smaku tej przyprawy no i koloru....polecam mniam;)

sabinka
22-11-06, 14:03
mniam kolejne salatki ! i to z kurakiem !! :yaho:

(niech mi tylko Hitman sprobuje napisac ze jestem niejadek :) )

Hitman
22-11-06, 14:05
Jestem pod wrazeniem sabinko:104: :84:

Karla
22-11-06, 14:17
A moze Salatka z kurczakiem, kalariofem i brokulami? Mozna jeszcze grzyby dorzucic ;)

Hitman
22-11-06, 14:20
A moze Salatka z kurczakiem, kalariofem i brokulami? Mozna jeszcze grzyby dorzucic ;)

Karla:74: niedobra z ciebie dziewczynka;)

sabinka
22-11-06, 14:25
o fak :zyg: :zyg: :zyg:

mineczka
22-11-06, 19:44
wyszne....robie podobnie....w sumie co się dodaje poza mięskiem jest dowolnością jak kto lubi....ja mięso przed usmazeniem smaruje duza ilością czerwonego delikata knora...jest to aromatyczna pysznie łagodna....wiec mozna jej tam wsypac sporo....efekt jest taki ze cała potrawa nabiera smaku tej przyprawy no i koloru....polecam mniam;)

Ja zazwyczaj jak robię jakąś potrawę to smak za każdym razem jest inny bo albo czegoś nie mam w domu i dodaję czegoś innego w zastępstwie albo mam za dużo wszystkiego w lodówce i dodaję czegoś czego nie dodawałam za pierwszym razem-zazwyczaj jest to zjadalne :104:

Selena
22-11-06, 20:15
Salatka z wedzonym kurczakiem

1 torebka ugotowanego ryżu
1 wędzone udo
1 puszka małej kukurydzy
papryka konserwowa
1 słoiczek marynowanych pieczarek
kilka konserwowych ogóreczów
sól, pieprz, majo

Wszystko pokroić, doprawić i wymieszać z majonezem-podawać schłodzone

Salatka z kurczakiem
1 pierś kurczaka(pojedyncza)
1/2 papryki czerwonej
1/2 papryki zielonej
mała czerwona cebulka
2 ząbki czosnku
mała puszka kukurydzy
3-4 gotowane jaja
3 łyżki majonezu
kostka rosołowa
sól, pieprz
Pierś ugotować w bulionie z kostki, ostudzić, pokroić w kostkę. Paprykę umyć, pokroić w kostkę. Cebulkę obrać, pokroić w drobna kostke.Czosnek obrać, wycisnąć lub posiekać. Jaja obrać i też pokroić w kostkę. Kukurydzę odsączyć i wrzucić do pozostałych składników. Wszystko doprawić do smaku i wymieszać z majonezem. Smacznego :)

sztetke
22-11-06, 20:33
kura to najbardziej plugawe zwierze jakie chodzi po ziemi.
smierc kurom.

profektus
23-11-06, 09:53
kura to najbardziej plugawe zwierze jakie chodzi po ziemi.
smierc kurom.

i do garnka:zgnite: