PDA

Zobacz pełną wersję : LPR, Samoobrona i PSL: zróbmy koalicję z PiS



wieśniak
20-10-05, 09:48
Marek Kotlinowski (LPR), Andrzej Lepper (Samoobrona) i Franciszek Stefaniuk (PSL) w nocy ze środy na czwartek w programie Radia Maryja opowiedzieli się za stworzeniem przez koalicji ich partii z PiS. Liczą na aprobatę ze strony zwycięskiego ugrupowania w wyborach parlamentarnych.

- Dzisiaj, gdybyśmy wzięli programy partii PSL, LPR, Samoobrony i do tego dołożylibyśmy program PiS, to innej koalicji nie powinno być w tym Sejmie. Tylko taka, szeroka koalicja stworzona z tych czterech partii. Wystarczyłyby tylko trzy, ale nie możemy odsuwać żadnej partii, która ma zbliżony program - argumentował Lepper.

więcej:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2976258.html


To by dopiero były jaja,Premier Marcinkiewicz ,vicepremier Lepper z ministerstwem rolnictwa,minister sprawiedliwości Gertych wszystko przy duchowym wsparciu Ojca Dyrektora,takie bądz podobne rozwiązanie wcale nie jest niemożliwe biorąc pod uwage dzisiejsze rozbieżności pomiędzy PO a PiS-em,niby kaczorowcy twierdzą ze inna kolalicja jak z PO nie wchodzi w rachube ale nie takie numery już widzialem.

Vito Andolini
20-10-05, 10:40
w tej Polsce coraz smieszniej ,
licza na aprobate?
ja bym to ujal ze beda im dupy lizac aby na profity sie zalapac ..
za tez narod jest taki ciemny , ale to w koncu Polska :26:

Simmek
20-10-05, 10:47
Jest to calkiem mozliwe, i wydaje mi sie ze bardzo pozytywne, taki rzad po prostu nie bedzie w stanie nic zrobic, media beda wszystkim non stop wypominac, co mowili przed wyborami, a co robia...
Konflikty i klutnie doprowadza do podzialow i dupa albo nowe wybory albo 2 zwycieskie ugrupowanie desynguje premiera...

sztetke
20-10-05, 10:57
NO WLASNIE ,Z JEDNEJ STRONY BYLOBY TO DOBRE (WSZYSCYBY PRZEJZELI NA OCZY,NO CHYBA ,ZE CI Z ZAROPIALYMI OCZAMI,ICH NIC NIE URATUJE,CHYBA ,ZE JANCIO WODNIK),A Z DRUGIEIEJ STRONY TO NAS DUPY BEDA PIEKLY JESZCZE DLUGI CZAS PO TYCH WIZJONERACH NARODOWEGO SOCJALIZMU.

Simmek
20-10-05, 11:11
NO WLASNIE ,Z JEDNEJ STRONY BYLOBY TO DOBRE (WSZYSCYBY PRZEJZELI NA OCZY,NO CHYBA ,ZE CI Z ZAROPIALYMI OCZAMI,ICH NIC NIE URATUJE,CHYBA ,ZE JANCIO WODNIK),A Z DRUGIEIEJ STRONY TO NAS DUPY BEDA PIEKLY JESZCZE DLUGI CZAS PO TYCH WIZJONERACH NARODOWEGO SOCJALIZMU.

Tak tusk zostanie tym prezydentem, ten folklor typu PSL, LPR, itd wygina w przyszlych wyborach i wreszcie beda dwie liczace sie partie tak jak na calym swiecie, a ja socjalistow i tak zawsze bede olewal :)

Sztetke po lewj stronie klawiatury jest przycisk CAPS LOCK :)

wieśniak
20-10-05, 11:42
Ciekawi mnie również jak będzie wyglądała sprawa z marszałkiem sejmu gdy prezydentem zostanie Tusk i czy po ewentualnym porozumieniu się PO z PiS-em nadal kandydatem na niego będzie Komorowski ( wogóle ktoś z PO ) bo coś nie chce mi się wierzyć że na takie zestawienie ( prezydent i marszalek z jednej opcji) zgodzi się sie PiS a w związku z tym kolejny zgrzyt.

sztetke
20-10-05, 11:48
Sztetke po lewj stronie klawiatury jest przycisk CAPS LOCK

no wiem,ale po prawej mam sterte plyt i papierow i ona mi caly czas spada na klawiature i wlancza jakos te duze litery,a odsuwac jej nie mam serca :)

arcz
20-10-05, 12:50
przewidziałem to