PDA

Zobacz pełną wersję : Polskie prawo a zagadnienie kary



6 biegowy
27-07-06, 17:44
Juz od lat slyszy sie o ociezalosci systemu sadowniczego w Polsce,co gorsze kary wydawane sa naprawde liberalne (wg. mnie),czy uwazacie ze prawo jest zbyt lagodne ?
Mozna przytoczyc przyklady ofiary i kary wymierzonej oprawcy.

Shandor
29-07-06, 10:24
to nie wina polskiego prawa, wg mnie prawo jest w miarę dobre, i możliwość wymierzenia kary surowej też jest duża, tylko sędziowie się pieprzą z wymierzaniem kar...

ja mam to szczęście pracować w najsurowszym sądzie w okręgu, wszyscy mówią, że u nas dopieprzają ostro, a poza tym jeśli dzisiaj wpływa sprawa do sądu to w tym miesiącu wyznaczony jest już termin rozprawy, tak, że o opieszałości też nie ma mowy...

sprawozdania mówią same za siebie, tylko 3% spraw wpływających do mojego wydziału kończy się po upływie 3 miesięcy od daty wpływu, reszta kończy wcześniej :)

bo u mnie pracują sami psychopaci, którzy lubią swoją pracę i lubią skazywać ludzi :99:

portia
29-07-06, 11:22
ostatnio słyszałem, że podsądny na sam widok Shandor na sali ma kisiel w majtkach i prosi o karę śmierci

tibor69
30-07-06, 09:17
Mamy normalny system prawny. Tylko jego trybiki są zjebane. J.w Shandor pisała, ukarać można dotkliwie tylko tego sie nie robi.

DZIADZIA
11-08-06, 21:00
kurka, źloe zgłosowałem, wyroki są smieczne