PDA

Zobacz pełną wersję : Przestepczosc i ofiara



6 biegowy
27-07-06, 17:37
osobiscie lub bliska rodzina padla ofiara napasci,kradziezy,rozboju ?
Jak zareagowala Policja,czy sprawa trafila do sadu?

DZIADZIA
27-07-06, 17:46
zajebali nam z 6 lat temu fiata uno 2 letniogo, na tydzien przed sprzedaza... oczywista sprawa zostala umozona. no ale czego wymagac od polskiej policji :(

Kamich
27-07-06, 17:52
w chyba 95 roku jacys debile "wyczyscili" nam mieszkanie, pozniej zlapali jednego z nich taki tam podobno cpun (podobno bo mialem 6 lat :) , nie widzialem goscia) ktory powiedzial ze czeki ktore przy nim znalezli znalazl od tak sobie na ulicy
rozwiazanie jest niemal oczywiste, jezeli masz jednak jakies zludzenia, odpowiedzi szukaj na dole















uwierzyli mu :124:

6 biegowy
27-07-06, 17:54
Mojemu bratu Policjant polamal nos.
W sumie za nic,brat byl jeszcze w liceum i wychodzac z dyskoteki krytycznie przyjrzal sie panom w mundurkach spisujacych ludzi.
Pan Policjant zapytal na cos sie patrzy na co on filozoficznie ze absolutnie na nic.
Po paru minutach patrol go dogonil i pan w mundurku wzial sobie bardzo do serca to co uslyszal no i w ciemnym kaciku zajebal bratu z glowki.
Postepowanie dyscyplinarne pomoglo panu przesiedziec w domku 30 dni bez zaplaty no a po paru latach (gdy sprawa przycichla) wzorem z filmu "SAMI SWOJI" wymierzylismy swoja sprawiedliwosc :)

Chce dodac ze moj brat nie ma absolutenie podobnego charakteru do mojego,bardzo spokojny i raczej pacyfistycznie nastawiony.

DZIADZIA
27-07-06, 18:11
wymierzylismy swoja sprawiedliwosc :)
:yaho:

Simmek
27-07-06, 20:18
osobiscie lub bliska rodzina padla ofiara napasci,kradziezy,rozboju ?
Jak zareagowala Policja,czy sprawa trafila do sadu?

z napasciami sobie sam radze jak na razie...

a to ze mnie panstwo polskie okrada, to juz sie pogodzilem troszku...

6 biegowy
27-07-06, 20:22
osobiscie lub bliska rodzina padla ofiara napasci,kradziezy,rozboju ?
Jak zareagowala Policja,czy sprawa trafila do sadu?

z napasciami sobie sam radze jak na razie...

a to ze mnie panstwo polskie okrada, to juz sie pogodzilem troszku...

A co Cie napada ?
Padaczka ? :)

Hehe musialem :)

No wszyscy musze placic podatki,taki system :)

DZIADZIA
27-07-06, 20:30
osobiscie lub bliska rodzina padla ofiara napasci,kradziezy,rozboju ?
Jak zareagowala Policja,czy sprawa trafila do sadu?
brat z 2 kolegami i kobieta napadniety przez uzbrojona grupe okolo 15 osobowa (2 czarnuchow, okolo 2 bialych, reszta pakistancy) w metalowe rury, łomy i noze. Sprawcy nie zlapani, ale juz maja przypuszczalne zarzuty napasci na tle rasowym, rabunkowym i probe zabojstwa (gosc dostal 7 razy lomem w glowe, nastepnego dnia mial operacje).

Policja sprawe ma w dupie, a wczesniej nie zareagowali, gdy demolowali pare minut przed napascia pub (przyjechali, i sie wrocili, gdy wrocili spowrotem po jakims czasie, gdy sprawcy juz znalezli sobie zywe ofiary "po wszystkim" nie wezwali ambulansu)

Cos w waszym stylu :
bo to anglia wlasnie
Oj znając ciebie, nie uwieże że to nie twój brat zaczął awanture :D

Zazwyczaj tak jest, sam zaczął coś pewnie pijany krzyczeć do grupki góra z 5 czarnych i innych kolorów o białej rasie i hitlerze, wpierdolili mu to odrazu 15 z rurami :D

6 biegowy
27-07-06, 20:35
osobiscie lub bliska rodzina padla ofiara napasci,kradziezy,rozboju ?
Jak zareagowala Policja,czy sprawa trafila do sadu?
brat z 2 kolegami i kobieta napadniety przez uzbrojona grupe okolo 15 osobowa (2 czarnuchow, okolo 2 bialych, reszta pakistancy) w metalowe rury, łomy i noze. Sprawcy nie zlapani, ale juz maja przypuszczalne zarzuty napasci na tle rasowym, rabunkowym i probe zabojstwa (gosc dostal 7 razy lomem w glowe, nastepnego dnia mial operacje).

Policja sprawe ma w dupie, a wczesniej nie zareagowali, gdy demolowali pare minut przed napascia pub (przyjechali, i sie wrocili, gdy wrocili spowrotem po jakims czasie, gdy sprawcy juz znalezli sobie zywe ofiary "po wszystkim" nie wezwali ambulansu)

Cos w waszym stylu :
bo to anglia wlasnie
Oj znając ciebie, nie uwieże że to nie twój brat zaczął awanture :D

Zazwyczaj tak jest, sam zaczął coś pewnie pijany krzyczeć do grupki góra z 5 czarnych i innych kolorów o białej rasie i hitlerze, wpierdolili mu to odrazu 15 z rurami :D

Hehe jestes w absolutnym bledzie.
Ja nawet nie wielbie Hitlera a wiec nie wiem jak to sobie wydedukowales, to po pierwsze.
Po drugie brat ma calkowicie odmienny charakter i osobowosc niz ja,zreszta juz teraz jest magistrem historii i jakos przez cale zycie wolal ksiazki niz zadymy.
No ale zab za zab bo sprawiedliwosc musi byc :)

DZIADZIA
27-07-06, 20:36
a to nie gorres napisał ?

DZIADZIA
27-07-06, 20:37
brat z 2 kolegami i kobieta napadniety przez uzbrojona grupe okolo 15 osobowa (2 czarnuchow, okolo 2 bialych, reszta pakistancy) w metalowe rury, łomy i noze. Sprawcy nie zlapani, ale juz maja przypuszczalne zarzuty napasci na tle rasowym, rabunkowym i probe zabojstwa (gosc dostal 7 razy lomem w glowe, nastepnego dnia mial operacje).

Policja sprawe ma w dupie, a wczesniej nie zareagowali, gdy demolowali pare minut przed napascia pub (przyjechali, i sie wrocili, gdy wrocili spowrotem po jakims czasie, gdy sprawcy juz znalezli sobie zywe ofiary "po wszystkim" nie wezwali ambulansu)

Cos w waszym stylu :
bo to anglia wlasnie
ten cytat to ni post gorresa :10:
nic nie kapuje juz

[ Dodano: 27-07-2006, 20:38 ]

dziadzia, po 1 napad mial cel rabunkowy (bratu zginela karta kredytowa, dokumenty [cale szczescie w przeciwienstwie do reszty odnalazly sie], znajomemu brata prawo jazdy, portfel i dowod). Wyklucza to twoje przypuszczenia, bo pare minut wczesniej tlukli w barze szklanki, wywracali stoliki w ogrodku i napieprzali lomem w barierki. Caapish ? A co do brata, jest w miare "tolerancyjny", po tych wydarzeniach na pewno ich [muzulmanow i czarnych] pokocha.
POwiedzmy ze kapuje :)

6 biegowy
27-07-06, 20:40
Hehe Dziadzia myslalem ze to do mnie,zbieznosc :)

DZIADZIA
27-07-06, 20:42
Spoko

mineczka
27-07-06, 22:23
osobiscie lub bliska rodzina padla ofiara napasci,kradziezy,rozboju ?
Jak zareagowala Policja,czy sprawa trafila do sadu?

Zostałam pobita policja zareagowała właściwie,sprawa trafiła do sądu i z wyroku jestem zadowolona :)



Pan Policjant zapytal na cos sie patrzy na co on filozoficznie ze absolutnie na nic.
przypuszczam że będąc na miejscu tego policjanta na pewno byś się nie śmiał z tego co brat powiedział


wzial sobie bardzo do serca to co uslyszal no i w ciemnym kaciku zajebal bratu z glowki.

" wymierzylismy swoja sprawiedliwosc
Jakoś nie chce mi się w to uwierzyć :32:

6 biegowy
27-07-06, 22:55
osobiscie lub bliska rodzina padla ofiara napasci,kradziezy,rozboju ?
Jak zareagowala Policja,czy sprawa trafila do sadu?

Zostałam pobita policja zareagowała właściwie,sprawa trafiła do sądu i z wyroku jestem zadowolona :)



Pan Policjant zapytal na cos sie patrzy na co on filozoficznie ze absolutnie na nic.
przypuszczam że będąc na miejscu tego policjanta na pewno byś się nie śmiał z tego co brat powiedział


wzial sobie bardzo do serca to co uslyszal no i w ciemnym kaciku zajebal bratu z glowki.

" wymierzylismy swoja sprawiedliwosc
Jakoś nie chce mi się w to uwierzyć :32:

Rozumiem ze masz meza Policjanta i dlatego nie bede sie wdawal w dyskusje na ten temat z Toba.
Uwierz w co zechcesz a co do bicia gowniarzy (brat mial 17 lat) to Policja zdecydowanie nie jest od tego.

mineczka
27-07-06, 23:16
Rozumiem ze masz meza Policjanta i dlatego nie bede sie wdawal w dyskusje na ten temat z Toba.
Uwierz w co zechcesz a co do bicia gowniarzy (brat mial 17 lat) to Policja zdecydowanie nie jest od tego.
A co tu ma mój mąż do tego?
Piszę nie o Robercie -ale o sobie i swoich wrażeniach i o tym w jaki sposób ja to widzę.

Znów mnie wywaliło niech ktoś to zmieni -zamiast gościa pisała mineczka :)

6 biegowy
27-07-06, 23:25
To moze mi wytlumaczysz w jakis sensowny sposob dlaczego wg. Ciebie ten palkarz mial prawo zlamac memu bratu nos ?
I dlaczego az tak ciezko ci uwierzyc ze pozniej ktos jemu mogl polamac ?
Policjant tez czlowiek i czasami konczy prace w mundurze,idzie sie napic a ze czasami trzeba stawic czola konsekwencjom wlasnego zachowania to roznie to bywa.

mineczka
27-07-06, 23:41
To moze mi wytlumaczysz w jakis sensowny sposob dlaczego wg. Ciebie ten palkarz mial prawo zlamac memu bratu nos ?
I dlaczego az tak ciezko ci uwierzyc ze pozniej ktos jemu mogl polamac ?
Ponieważ nie wierzę w to co piszesz-poprostu

Policjant tez czlowiek i czasami konczy prace w mundurze,idzie sie napic
Jak każdy człowiek

6 biegowy
27-07-06, 23:44
To moze mi wytlumaczysz w jakis sensowny sposob dlaczego wg. Ciebie ten palkarz mial prawo zlamac memu bratu nos ?
I dlaczego az tak ciezko ci uwierzyc ze pozniej ktos jemu mogl polamac ?
Ponieważ nie wierzę w to co piszesz-poprostu



Policjant tez czlowiek i czasami konczy prace w mundurze,idzie sie napic
Jak każdy człowiek


Hehe dyskusja na poziomie,dlaczego ?bo poniewaz !
Twoja wiara nie zmienia faktu,ten koles to nie byl czlowiek a wynaturzony sadysta :)

mineczka
27-07-06, 23:49
Twoja wiara nie zmienia faktu,ten koles to nie byl czlowiek a wynaturzony sadysta
Ty masz swoje zdanie
Ja mam swoje
I tyle

DZIADZIA
27-07-06, 23:51
nie byl czlowiek a wynaturzony sadystawięc ikim byliscie wy sami wymierzając mu spirawiedliwośc?

6 biegowy
27-07-06, 23:58
nie byl czlowiek a wynaturzony sadystawięc ikim byliscie wy sami wymierzając mu spirawiedliwośc?

Instytucja wykonawcza i sadownicza :)

27-07-06, 23:59
osobiscie lub bliska rodzina padla ofiara napasci,kradziezy,rozboju ?
Jak zareagowala Policja,czy sprawa trafila do sadu?

z napasciami sobie sam radze jak na razie...

a to ze mnie panstwo polskie okrada, to juz sie pogodzilem troszku...

A co Cie napada ?
Padaczka ? :)



Agresja dosc czesto...

6 biegowy
29-07-06, 18:28
To wszystko wina czarnuchow,ale musial mu zdrowo przylozyc skoro ma polamana reke :)