PDA

Zobacz pełną wersję : rozowy u panow



k0573k
15-07-06, 21:44
co myslicie jak facet ma rozowe polo longsilva czy t shirt tudzierz czarne buty z rozowymi wstawkami lub spodnie ktore maja rozowe wstawki
wszak teraz jest to modne i mi sie podoba

sabinka
15-07-06, 23:58
mi sie podoba i nie mam nic przeciwko ale fajnie wedlug mnie wyglada jesli jest przelamane jakims ciemnym kolorem, a tak np jasne spodnie i taka chamsko rozowa koszula to mi nie lezy :]

k0573k
16-07-06, 00:08
wiem wiem przelamanie jest konieczne ale uznalem to za kwestie oczywista wszak to dzial moda i pisz tu ludzie z nia obyci :)

SaiykoPat
16-07-06, 00:21
rozowy jest gej :32:

sabinka
16-07-06, 01:26
pffffff saiyko :89:

k0573k
16-07-06, 10:55
a mowia ze prawdziwy mezczyzna nie boi sie zalozyc rozowych ciuchow



zajko cziken popoppo boi sie

Vito Andolini
16-07-06, 11:23
nigdy w zyciu w rozowym bym nie wyskoczyl :96:
ubieram sie zazwyczaj na czarno , tudziesz niebieskawo

70m3k
16-07-06, 11:25
rozowy jest gej :32:

ide za tym.

juSta
16-07-06, 12:10
róż u faceta? ok, byle z umiarem i nie za często :28:

Karla
16-07-06, 12:13
Nie moglam sie przekonac do rozowego u mezczyzn az nie zobaczylam slicznej koszuli !! Pasowala idealnie do mojej sukni (wesele kuzyna). Sliczny lekko brudny roz (panie wiedza o co chodzi :)

Miekki
16-07-06, 14:24
jednak nie wiedzą

Enemigo
16-07-06, 15:03
Zawsze mam beke z facetow w rozowym :))) :))) :)))

Nie wiem czemu ale takie ciuchy kojarza mi sie z pantoflarzami i ciotami :))) :))) :)))

tibor69
16-07-06, 15:06
U kobiet nie przedam a u facetów... :96: Ja bym w życiu nie założył nic z różowym.

pepek
19-07-06, 18:48
ja lubie rozowy w kolorze czarnego z odcieniem oktaryny ... :32:

Kasiunia
19-07-06, 21:10
SaiykoPat napisał/a:
rozowy jest gej


ide za tym.

ja tez ;)

portia
20-07-06, 00:17
różowy toleruję tylko w ubraniach kolarskich

juSta
20-07-06, 00:24
no co wy? a różowe ortalionowe dresy? :28:

sabinka
20-07-06, 01:22
wlasnie wlasnie..... i rozowe ADASIE do tego :)))

portia
20-07-06, 09:32
i jeszcze różowa torba w paski z plecionki plastikowej, najlepiej na kółkach z możliwością ciągnięcia za rączkę + złote zęby i mamy Kena z Białorusi

Enemigo
20-07-06, 22:54
Wspolczuje kobietom "facetow" ktorzy nosza sie na rozowo :loser:

katsiu
21-07-06, 00:17
Zawsze mam beke z facetow w rozowym :))) :))) :)))

Nie wiem czemu ale takie ciuchy kojarza mi sie z pantoflarzami i ciotami :))) :))) :)))

twoje zdrowie :106: :106: :106:

k0573k
22-07-06, 11:43
SaiykoPat napisał/a:
rozowy jest gej


ide za tym.

ja tez ;)twoja opinia jest malo obiektywna. Jestes zauroczona tomaszem i masz klapki na oczach jesli chodzi o roz u panow przez to.










żeby nie bylo ale, wontow i pretensji, to byl zart :)

70m3k
22-07-06, 11:49
twoja opinia jest malo obiektywna. Jestes zauroczona tomaszem i masz klapki na oczach jesli chodzi o roz u panow przez to.

oszukuj sie, po prostu róż u faceta jest w anal :loser:

k0573k
22-07-06, 12:48
twoja opinia jest malo obiektywna. Jestes zauroczona tomaszem i masz klapki na oczach jesli chodzi o roz u panow przez to.

oszukuj sie, po prostu róż u faceta jest w anal :loser:
haha to jest dzial moda. i roz u panow jest modny...
i szczerze sra mnie to czy ty i rzesza twardziueli mowicie ze to jest w anal.
Jest modny. nie ktorzy boja sie tak ubierac - ich sprawa, uwazaja ze to gejowskie - ich sprawa, mi sie podoba

SsMyQ
22-07-06, 14:58
Kobiety sa straszne .... :114: z nimi isc na zakupy :96:

Wpadłem do BS z kolezankami ,z załozenia chciałem kupić koszulki ,ciekawe ,moze lekko eXtrawaganckie... i co ....??

zakończyło sie na tym ze kupiłem nie to co chciałem ,zostałem namówiony na BS z rózowymi /brudny róż/ wstawkami ,rękaw z cyframi w róż.. ,lekko skośnye paski w róż ...
są też inne kolory ,zielony ... teraz spostrzegłem ze biała koszulka z rózowymi wstawkami ma tyko jeden dodatkowy kolor.... Zeleń...


NAwet jak bym miał jej nie załozyć to miło było widzieć ich sliczne usmiechnięte buźki kiedy ją wybierały :117:

sabinka
22-07-06, 15:49
wszyscy moi znajomi jak chca jakies koszulki na peczki to ida do BS bo tam najtaniej i sa takie same tylko rozne kolory :)))

SsMyQ
22-07-06, 18:51
wszyscy moi znajomi jak chca jakies koszulki na peczki to ida do BS bo tam najtaniej i sa takie same tylko rozne koloryale nie mow ze nie da sie wybrac fajnych ....

sabinka
22-07-06, 19:23
nie no oczywiscie ze sie da, tylko BS mi sie zawsze kojarzy ze sklepem gdzie maja pelno koszulek takich samych tylko w roznych kolorach :D

Enemigo
22-07-06, 20:26
nie no oczywiscie ze sie da, tylko BS mi sie zawsze kojarzy ze sklepem gdzie maja pelno koszulek takich samych tylko w roznych kolorach :D

Mam piaskowa, czarna i zielona :)

sabinka
22-07-06, 21:00
Mam piaskowa, czarna i zielona :)

hehehe :)
:28:

Enemigo
22-07-06, 22:08
twoja opinia jest malo obiektywna. Jestes zauroczona tomaszem i masz klapki na oczach jesli chodzi o roz u panow przez to.

oszukuj sie, po prostu róż u faceta jest w anal :loser:
haha to jest dzial moda. i roz u panow jest modny...
i szczerze sra mnie to czy ty i rzesza twardziueli mowicie ze to jest w anal.
Jest modny. nie ktorzy boja sie tak ubierac - ich sprawa, uwazaja ze to gejowskie - ich sprawa, mi sie podoba

Nosisz rozowe ciuchy? :loser:

Selena
23-07-06, 19:32
Rozowy jest teraz bardzo modny i np rozowa koszula swietnie wyglada w zestawieniu z czarnym lub bialym garniturem.Zreszta w tym roku modne sa wszystkie kolory pastelowe.
k0573k rozowy jest :104:

k0573k
23-07-06, 21:39
twoja opinia jest malo obiektywna. Jestes zauroczona tomaszem i masz klapki na oczach jesli chodzi o roz u panow przez to.

oszukuj sie, po prostu róż u faceta jest w anal :loser:
haha to jest dzial moda. i roz u panow jest modny...
i szczerze sra mnie to czy ty i rzesza twardziueli mowicie ze to jest w anal.
Jest modny. nie ktorzy boja sie tak ubierac - ich sprawa, uwazaja ze to gejowskie - ich sprawa, mi sie podoba

Nosisz rozowe ciuchy? :loser:jak czytam takie posty, to mam ochote zapytac czy dana osoba meldowala juz koniowi. :)

Enemigo
23-07-06, 23:56
twoja opinia jest malo obiektywna. Jestes zauroczona tomaszem i masz klapki na oczach jesli chodzi o roz u panow przez to.

oszukuj sie, po prostu róż u faceta jest w anal :loser:
haha to jest dzial moda. i roz u panow jest modny...
i szczerze sra mnie to czy ty i rzesza twardziueli mowicie ze to jest w anal.
Jest modny. nie ktorzy boja sie tak ubierac - ich sprawa, uwazaja ze to gejowskie - ich sprawa, mi sie podoba

Nosisz rozowe ciuchy? :loser:jak czytam takie posty, to mam ochote zapytac czy dana osoba meldowala juz koniowi. :)

Stary twardy ulicznik, kibol Widzewa a nosi rozowy? litosci :D

SaiykoPat
24-07-06, 02:31
Stary twardy ulicznik, kibol Widzewa a nosi rozowy? litoscinikt sie nie spodziewa ze jak go tylko minie ten rozowy zwiewny chlopiec to 0,3s pozniej beda lezeli martwi z nozem pod zebrami :32:

70m3k
24-07-06, 03:05
nie nabijajcie sie z mojego przyjaciela :(

k0573k
24-07-06, 09:44
Stary twardy ulicznik, kibol Widzewa a nosi rozowy? litosci mi sie poprostu net kolor podoba jesi chodzi o polowki tudziz t shirty czy longsilvy. zalap to wreszcie ze jesli ktos ma taki ciuch to ne musi byc panienka :cmok:
nikt sie nie spodziewa ze jak go tylko minie ten rozowy zwiewny chlopiec to 0,3s pozniej beda lezeli martwi z nozem pod zebrami kvrwa, Saiyko miedzy zebrami nie pod. miedzy. jak smiesz w ogole tak podle przekrecac moje slowa :)

SaiykoPat
24-07-06, 12:55
wogole to w dupie mam "mody" jeszcze jakis czas temu wszyscy faceci biegali w dzwonkach, a potem w jakis brudnych, powycieranych dzinsach, w dupie takie mody

Saiyko miedzy zebrami nie pod. miedzy. jak smiesz w ogole tak podle przekrecac moje slowajak smiesz zwracac mi uwage :32:

Hitman
24-07-06, 14:54
Jesli chodzi omnie to nie sugeruje sie moda ale z rozem mozna by bylo wykombinowac cos meskiego tak jak z kazdym innym kolorem.
Trzeba miec fantazje.
Nie mowie tutaj o rozowym sfeterku zarzuconym ciotowacie na plecy ani rozowym mocherowym berecie a tym bardziej spodniach z owczej welny.
Ale jakies wstawki w ciemniejszym rozu mogly by spasowac(nawet dla harley-owcow).

Zreszta taki krawacik jak na avatarku tylko w takim kolorze #94667a tez lezal by dobrze u zawodowego mordercy.

SaiykoPat
24-07-06, 15:01
le z rozem mozna by bylo wykombinowac cos meskiego tak jak z kazdym innym kolorem. rozowe prezerwatywy, o ile pamietam truskawkowe maja wlasnie ten kolor :)

Hitman
24-07-06, 15:34
No widzisz zawsze mozna cos znalezc do ubrania w tym kolorze.
Poza tym chyba wiekszosc prezerwatyw jest wlasnie w tym kolorze -nie tylko truskawkowe :)

DZIADZIA
24-07-06, 17:35
to jedna z niewielu rzeczy - różowy kolor - który u faceta uważam za spedalony

Enemigo
31-05-08, 20:30
Rozowy daje rade...











.... NOOOOOOOOOT :loser:

stern
04-04-10, 16:12
Lepiej wyglada rozowa koszula do garnituru niż niebieska (błękitna?) ala Kwaśniewski.
Sam mam taką różową i z odpowiednio dobranym krawatem wygladam tip top.

luiliana
07-04-10, 00:17
Też uważam,że dobrze stonowany róż u panów też całkiem fajnie wygląda. Ale trzeba ostrożnie i bezwzględnie- nie mocno różowy.

Astrum
11-09-10, 12:25
Moj facet, póki co nic różowego załozyć nie chce, oprocz gumki, ale w takim momencie kolor schodzi na dalszy plan.

karolciawin
06-11-11, 14:47
Ja uważam, że ubranie różowej koszuli potwierdza męskość określonego mężczyzny. Niekiedy bywa tak, że facet jest z góry uprzedzony do tego koloru. Innym razem facet po prostu uważa różowy za normalny, elegancki kolor :)