PDA

Zobacz pełn± wersję : misja specjalna-KRZYŻYK



sztetke
19-10-05, 14:18
IDE SOBIE DZISIAJ umeczony jazda pks-em,slonce swieci i takie tam,widze jakas starsza pani idzie z jakas karteczka w dloni,mysle sobie ,pewnie chce jakas kase na chore dziecko (bo na karteczce majaczy jakies zdjecie),podchodze blizej ,a ona z manki
- krzyzyk w niedziele
i podtyka mi karteczke pod nos,patrze,a tam kaczynski ze swoim zgnilym usmiechem mona lizy. troche mnie zatkalo i cos wybelkotaslem ,ze nie,nie i lukiem wyprzedzilem jak tredowata.

arcz
19-10-05, 14:21
chuj z kaczorem

Vito Andolini
19-10-05, 14:23
pewnie jakas stara dewotka

Simmek
19-10-05, 15:03
Moja mam to taka prawie dewotka, ale ona to potrafi radio Maryja wylaczyc jak ja wkurwia, w ramach podtrzymywania wiezi rodzinnych poszlismy na grzyby rodzinnie w niedziele, i zaczela agitacje na kaczora /ksiadz kazal/, ale powiedzialem ze ja w lesie zostawie i sie uspokoila...

Vito Andolini
19-10-05, 15:05
Moja mam to taka prawie dewotka, ale ona to potrafi radio Maryja wylaczyc jak ja wkurwia, w ramach podtrzymywania wiezi rodzinnych poszlismy na grzyby rodzinnie w niedziele, i zaczela agitacje na kaczora /ksiadz kazal/, ale powiedzialem ze ja w lesie zostawie i sie uspokoila...
a ty?,czy ty tez sluchasz radia Maryja?

Dark Tidus
19-10-05, 15:28
a miala mocherowy beret? musiala miec, tylko takie babcie robia takie rzeczy...

Simmek
19-10-05, 15:36
a ty?,czy ty tez sluchasz radia Maryja?

Podczas obiadow rodzinnych mam czasem ta niewatpliwa okazje :(

[ Dodano: 2005-10-19, 15:37 ]

a miala mocherowy beret? musiala miec, tylko takie babcie robia takie rzeczy...

E tam moja Krystyna nie ma takiego :)

SaiykoPat
19-10-05, 16:20
pierdole i wez glosoj na takiego pojeba ktorego popieraja
rydzyk i jego mocherowy patrol
lepper i jego pacholy
giertychy
psele

Vito Andolini
19-10-05, 16:24
pierdole i wez glosoj na takiego pojeba ktorego popieraja
rydzyk i jego mocherowy patrol
lepper i jego pacholy
giertychy
psele


przypomnij sobie kto glosowal na Walese :)

Simmek
19-10-05, 16:28
pierdole i wez glosoj na takiego pojeba ktorego popieraja
rydzyk i jego mocherowy patrol
lepper i jego pacholy
giertychy
psele


uposledzeni jednak nie powinni glosowac :)

SaiykoPat
19-10-05, 16:31
przypomnij sobie kto glosowal na Walese ech wtedy wydaje mi sie ze bylo troche inaczej niby kwach mial byc komuchem i ostatnia swinia a teraz masz 2 wywodzacych sie teoretycznie z tego samego obozu ale patrzac na to kto ich popiera to zalamka :(

Vito Andolini
19-10-05, 16:34
przypomnij sobie kto glosowal na Walese ech wtedy wydaje mi sie ze bylo troche inaczej niby kwach mial byc komuchem i ostatnia swinia a teraz masz 2 wywodzacych sie teoretycznie z tego samego obozu ale patrzac na to kto ich popiera to zalamka :(

wszyscy chcielismy miec prawice , to bedziemy mieli :cool:
gorzej niz jest w kraju juz chyba nie bedzie .

ełe piotru¶
19-10-05, 19:38
o i znowu moge na kaczytnskiego napierdolić:)

B-A-T-O-N
20-10-05, 13:54
moja mama też przeprowadza akcje agitacyjn±, wszystkich znajomym których spotyka namawia delikatny sposób by głosowali na kaczora a jak sie zapytałem dlaczego tak robi to udała zdziwion± i powiedziała: Ja?? Mi to zwisa na kogo kto¶ głosuje, Ale jak ja powiedziałem że będę głosować na Borowskiego to dostałem opierdal straszny, dlaczego głosuje na komuchów

ełe piotru¶
20-10-05, 15:58
na kaczora? o nie wonT!