PDA

Zobacz pełną wersję : Metro w Moskwie



SaiykoPat
13-07-06, 11:34
http://www.yumlum.com/articles/253/1/

sztetke
13-07-06, 12:16
jak w luwrze :)

Vito Andolini
13-07-06, 12:28
kiedys slyszalem gdzies , ze sa ukryte tunele laczace strategiczne objekty w Moscow
ile w tym prawdy?

SaiykoPat
13-07-06, 13:20
pod kremlem ponoc jest stacja laczaca sie z glownymi liniami wiec troche prawdy w tym musi byc

portia
13-07-06, 13:38
W metrze Moskiewskim byłem już dosyć dawno, ale z tego co pamiętam już wtedy niektóre stacje wyglądały bardzo podobnie. Tam było tak, że każda republika, każde państwo socjalistyczne fundowało jedną stację - Polska była brzydka tak jak ich Pałac Kultury :)))
W czasach dobrobytu podrasowali to trochę i jest jak jest.

Papla
13-07-06, 14:21
palac kultury jest przepiekny :)

metro w warszawie .... ktos powiedzial ze piekno jest w prostocie... i sie mylil

k0573k
22-07-06, 11:41
:o: :o: :o: i my z naszym metrem mamy czelnosc sie z nich smiac...

6 biegowy
22-07-06, 14:22
:o: :o: :o: i my z naszym metrem mamy czelnosc sie z nich smiac...

Kto sie z nich smieje ?

k0573k
22-07-06, 16:08
Kto sie z nich smieje ?bo to jeden kawal o rosjanach po polsce krazy

6 biegowy
22-07-06, 16:27
Kto sie z nich smieje ?bo to jeden kawal o rosjanach po polsce krazy

Qrwa ty jak cos powiesz to az sie glupio robi,gdyby opierac wszystko na kawalach to zapewne okazalo by sie ze zakrecasz zarowke stojac na taborecie a dziadek i ojciec toba kreca dookola.

k0573k
22-07-06, 20:09
to byl przyklad, smiejemy sie z nich zawsze. ze sa brudni nieogoleni i smierdza na kilometr. zawsze slysze ze ruscy sa do nas podobni ale i tak gorsi od polakow. nie wiem czemu? ale wysmiewamy ruskich.

wiec napisalem ze nasze metro jest porazka

6 biegowy
22-07-06, 20:14
to byl przyklad, smiejemy sie z nich zawsze. ze sa brudni nieogoleni i smierdza na kilometr. zawsze slysze ze ruscy sa do nas podobni ale i tak gorsi od polakow. nie wiem czemu? ale wysmiewamy ruskich.

wiec napisalem ze nasze metro jest porazka

Ty naprawde potrzebujesz tlumaczenia slow :
CIAGLE,ZAWSZE,itp....

wenus
22-07-06, 21:48
pikne,pikne....przypomnialo mi sie dziecinstwo i ruskie bajki a w nich ruskie palace :)))
wygladaly podobnie :)

mineczka
22-07-06, 23:12
pikne,pikne....przypomnialo mi sie dziecinstwo i ruskie bajki a w nich ruskie palace
wygladaly podobnie
A mi ruskie babeczki :)))

harier
22-07-06, 23:41
piękne,znając ruskich dobro po trupach :((:

portia
23-07-06, 00:08
to byl przyklad, smiejemy sie z nich zawsze. ze sa brudni nieogoleni i smierdza na kilometr. zawsze slysze ze ruscy sa do nas podobni ale i tak gorsi od polakow. nie wiem czemu? ale wysmiewamy ruskich.

wiec napisalem ze nasze metro jest porazka

W ciągu kilku ostatnich lat wiele sie zmieniło. Rosjanie, zwłaszcza rosjanki z Moskwy, P-burga itp wyglądają lepiej od wielu polaków. Dziewczyny są naprawdę zadbane, gustownie i z k(l)asą ubrane.
Białorusini to całkiem inna bajka...

Clericgrammaton
23-07-06, 13:06
a jakby warszawa byla najwiekszym miastem europy i z takim budzetem...to moze doczekalibysmy metra z prawdziwego zdarzenia...a komunisci rosyjscy zabierali innym a budowali tylko u siebie w moskwie...jedyny wyjatek to palac kultury...

stern
11-09-06, 04:47
To chyba najpiekniejsze metro na swiecie...choc przy jego budowie umarlo sporo ludzi.