PDA

Zobacz pełną wersję : Eroskop



sabinka
13-07-06, 00:09
czyli - Wasz horoskop erotyczny :)
przyznawac sie, kto ma jaki temperament :)

http://www.agnieszka.com.pl/horoskop.htm


a tutaj cos dla naszych zakochanych par
(mozna zawczasu sprawdzic czy w ogole isc do tego lozka czy sie nie oplaca :P)

http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/0,67125.html


:28: :28: :28:

SsMyQ
13-07-06, 00:29
(mozna zawczasu sprawdzic czy w ogole isc do tego lozka czy sie nie oplaca :P ) sądze ze zawsze sie opłaca iśc ,inna piłką jest czy wychodzi sie z niego z usmiechem czy ... :124:

Karla
13-07-06, 08:01
Ja mam Panna i Skorpion... w 100% sie zgadza!!! Alez to "mondry" czlowiek napisal :yaho:

k0573k
13-07-06, 09:23
alez to wszytko jest do dupy

mineczka
14-07-06, 22:22
Wasz horoskop erotyczny
przyznawac sie, kto ma jaki temperament
Oj zgadza się ,zgadza :28:

SsMyQ
15-07-06, 02:06
z autopsji wiem doskonale ,potwierdził mi owy Eroskop... nie dobrze jest być tym na przełomie znakow...


jeszcze takich znaków ...

Zycie.. :89:


Zgadza sie w odpowiedniej ilosci procent. :((:

Hitman
21-07-06, 13:27
Ja jestem skorpionem.
I sobie chwale. :)

Kasiunia
21-07-06, 14:27
Ja jestem skorpionem.

Ja też :)

sabinka
21-07-06, 14:52
skorpiony to podobno sam ogien w lozku :28: (znam z autopsji, choc to nie ja skorpion :D )

efis
21-07-06, 16:50
skorpiony to podobno sam ogien w lozku :28: (znam z autopsji, choc to nie ja skorpion :D )

Dzieki za komplement :) :)

70m3k
22-07-06, 11:33
skorpiony to podobno sam ogien w lozku :28: (znam z autopsji, choc to nie ja skorpion :D )

Dzieki za komplement :) :)

Ja również dziękuję :28:

k0573k
22-07-06, 11:52
skorpiony to podobno sam ogien w lozku :28: (znam z autopsji, choc to nie ja skorpion :D )

Dzieki za komplement :) :)

Ja również dziękuję :28:




skorpiony to podobno wszak to tylko horoskop :loser:

Karla
22-07-06, 19:21
Skorpiony... mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :120:

Enemigo
22-07-06, 20:30
Zawsze twierdzilem ze horoskopy to gowno

wenus
22-07-06, 23:00
Wodnik....i wszystko sie zgadza :P
a to o zwiazku... :)

Pod względem erotycznym będziecie bardzo dobrze dobraną parą, która może liczyć na "fajerwerki w miłości".

k0573k
23-07-06, 20:45
Wodnik....i wszystko sie zgadza jam tez jest wodnik :)

Selena
23-07-06, 20:46
Ja tez Wodnik :)

k0573k
23-07-06, 20:47
:84: hehe wrazliwi jestesmy i fikusni w lozku

K-A-S-I-A
23-07-06, 21:32
"Lew będzie chciał przejąć inicjatywę w związku, co może wywołać bunt u Bliźniąt. Bliźnięta będą musiały bardzo się starać, aby sprostać wymaganiom Lwa."

"Bliźniętom może być trudno sprostać nienasyconym i namiętnym Lwom. Różnicie się temperamentem i sposobem okazywania uczuć."

A najgorsze jest to, że to ja jestem Blizniakiem :((:

Shandor
23-07-06, 21:47
Ja jestem skorpionem.

Ja też :)

i ja też :99:

sabinka
23-07-06, 22:03
"Lew będzie chciał przejąć inicjatywę w związku, co może wywołać bunt u Bliźniąt. Bliźnięta będą musiały bardzo się starać, aby sprostać wymaganiom Lwa."

"Bliźniętom może być trudno sprostać nienasyconym i namiętnym Lwom. Różnicie się temperamentem i sposobem okazywania uczuć."

A najgorsze jest to, że to ja jestem Blizniakiem :((:

Bardzo podobna sytuacja jak u mnie:

Możecie być wspaniałymi kochankami, jednak w stałym związku trudno wam będzie wytrzymać. Nie jesteście dla siebie stworzeni, więcej was dzieli niż łączy. Skorpion - zaborczy, nieustępliwy i lubiący dominować, nie będzie rozumiał Strzelca, który ceni sobie niezależność, wolność, odczuwa potrzebę zmian i nie toleruje despotyzmu.

Dla Strzelca może to być toksyczny związek, nieustająca walka o dominację i niezależność. Nieporozumienia, kąśliwe uwagi, zaborczość obojga nie ułatwi wspólnego życia.

Mając podobny apetyt na miłość możecie na chwilę złożyć broń i poddać się namiętności.

(ja jestem strzelec)

i wszystko dokladnie wszystko sie zgadza, poza tym, ze... ta niby dominacja i tam zaborczosc mojego skorpiona sie skonczyly po pierwszym roku tak mniej wiecej i zrozumial w koncu ze ta niezaleznosc itp (o czym tutaj mowa) jest moja naturalna cecha i to ze sie przytulam do kolegow (hehehe a co :28: ) nie znaczy ze cos tam od nich chce :D
kasliwe uwagi itp sa, bo oboje je lubimy i uprzykrzamy sobie droge na kazdym kroku... wiecej nas dzieli niz laczy? tez sama prawda, nawet nie wiem czy mamy cos wspolnego poza tym ze sie kochamy :28: aa juz wiem, mamy - szydere, czarny humor i teatr :D koniec :D i co z tego? i jest wspaniale :D hehe :D a 4 pierwsze wyrazy z horoskopu i ostatnie zdanie to oczywiscie sama prawda... :28: :28: :28:

Kasiunia
23-07-06, 22:53
Kasiunia napisał/a:
Hitman napisał/a:
Ja jestem skorpionem.


Ja też


i ja też

Jest tu jeszcze jakis skorpion ??

Hitman
24-07-06, 13:42
Sabinka takie zwiazki sa najlepsze :104:

Ja osobiscie jestem ze strasznie upartym byczkiem.
Jest superowo: klucimy sie, dozeramy sobie i godzimy sie w kolko :) :)
Tak juz od 8 lat :)

A jedno za drugiego dalo by sie zabic.

mineczka
24-07-06, 21:02
ja jestem strzelec)
Ja też :)

DZIADZIA
24-07-06, 21:04
Jam rakiem jest

profektus
24-08-06, 09:40
czyli - Wasz horoskop erotyczny :)
przyznawac sie, kto ma jaki temperament :)

http://www.agnieszka.com.pl/horoskop.htm


a tutaj cos dla naszych zakochanych par
(mozna zawczasu sprawdzic czy w ogole isc do tego lozka czy sie nie oplaca :P)

http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/0,67125.html


:28: :28: :28:

bez urazy ale wszystkie horoskopy sa do dupy....
pisze ja banda debili która tak układa zdanai ze kazdy znajdzie tam coś dla siebie.....

pepek
24-08-06, 15:23
skorpiony to podobno sam ogien w lozku :28: (znam z autopsji, choc to nie ja skorpion :D )

tak wogole to czytalem ostatnio fajny horoskop :D az napisze kawalek ... to bedzie o Byku czyli o mnie ;D ,ale jest kawalek o skorpionie :P

"W swoim zyciu trafia do wielu lozek ,nie po to jednak ,aby kolekcjonowac zdobycze. Ilosciowy stosunek do seksu jest mu najzupelnij obcy. Sa mezczyzni o kolosalnych mozliwosciach fizycznych ,nie dajacy kobiecie zadowolenia emocjonalnego ,np. Lew lub Skorpion ,sa tez tacy , ktorzy je dac potrafia ,chociaz mozliwosciami ustepuja poprzednika. Byk oczywiscie nalezy do tych drugich :28: "

To tak odnoscie tego "ognia w lozko"

VAMPIRE_DRACO
25-08-06, 09:44
Kasiunia napisał/a:
Hitman napisał/a:
Ja jestem skorpionem.


Ja też


i ja też

Jest tu jeszcze jakis skorpion ??

Tak jest jescze skorpion, to ja.