PDA

Zobacz pełną wersję : jebac pania prokurator(nie dotyczy Kasi naszej)



A N D E R S
19-10-05, 00:21
wkurwia mnie pewna jebana szmata pani prokurator awiec tak bylismy na imprezie w 5 w domku jedno rodzinnym na wichurze ogólnie koło 30 osób wszyscy najebani jak bombowce w tym dziewczyny my najebani ale dajemy rade jeszcze chodzic i nagle wjezdzają 3 samochody miejscowych na podwórko wysypuje sie nas 5 reszta co daje rade spierdala w pobliskie krzaki wypadaja z samochodu jacys klienci(nie jacys jeden typ kiedys dostał wpierdol od kumpla teraz ma plastiki w szczence :) ) wypadaja z pałami zaczyna sie walka z 3 wpada do domu my w tym czasie napierdalamy sie z reszta dostajemy wpierdol(ich jak huj 2 razy wiecej) jeden odnas rozwalona szyja od jakis grabek(11 szwów) ja dostałem cegłówka w bark reszta przekopana klienci pakuja sie do samochodów i spierdalaja
sasedzi dzwonia na psy przyjezdzaja psy a potem karetka jeden od nas pojeche erka n szycie reszta od nas na alkomat a wszyscy najebani ale huj jeszcze sie napewno spotkamy z typami a wiemy gdzie mieszkają siedze jakis 3 tygodnie temu w domu przychodzi list polecony patrze z psów otwieram a tu jako oskarzony mam jechac na to wypizdowke na zeznania na psach okazało sie ze maja ciotke prokurator i ze bdziemy mieli lipe bo zeznali ze oni przyjechali złozyc zyczenia panience a my ich najebalismy ale typy sie troche zamotali na pałach i jeden zeznał ze nas przekopali(odnas kazdy mówi ze nikogo palcem nie dotknął co jest nieprawdą bo latało w typów wszystko co było pod reka włacznie z krzesełkiem samochodówym dla dziecka) a wiec jebac pania prokurator co mi moze za to grozic jesli nie byłem karany jako pełnoletni tylko jak nieletni wiele wczesniej ? a moze dlatego ze typ odnich sie zamotał oni beda mieli lipe?

Miekki
19-10-05, 00:38
1-2 lata zawiasy

STERN
19-10-05, 00:41
1-2 lata zawiasy

srata tata, nic mu sie nie stanie, zwlaszcza ze z tego co zrozumialem ich zeznania sie nie pokrywają (tych co wjazd zrobili)

Miekki
19-10-05, 00:45
wez pod uwage ciotke prokurator

STERN
19-10-05, 00:46
wez pod uwage ciotke prokurator

no w sumie moze i masz racje, przypomnial mi sie podobny scenariusz...i skonczylo sie 3 letnimi zawiasami, tylko ze to byl sedzia.

A N D E R S
19-10-05, 00:53
ten koles najpierw zeznał ze sie z nami napierdalali a reszta powiedziała ze my ich bilismy tylko potem go wezwali jeszcze razi i chciał zeznac ze go najebalismy ale psy na szczescie cos wyczuły :6:

Shandor
19-10-05, 20:04
wg mnie jeśli któryś z tamtych powiedział, że też was bili, a mają obdukcje dot. obrażeń ciała, jeśli wy też macie takie zaświadczenia, to zrobią wam bójkę. Trudno w takiej sytuacji orzec o winie jednej ze stron, dlatego policja i prokuratura w ten sposób pewnie postąpi, wszyscy razem usiądziecie na ławie oskarżonych, a co wam za to może grozić? to zależy od obrażeń jakich doznali wszyscy uczestnicy zajścia, czy lekarz stwierdził uszczerbek na zdrowiu powyżej dni siedmiu, czy poniżej. Od tego zależy kwalifikacja prawna czynu a co za tym idzie zagrożenie karą. Ale jeśli to wasze pierwsze wpadki, to dostaniecie w zawiasach. Jak będziesz znał więcej szczegółów to się odezwij.

A N D E R S
20-10-05, 00:18
od nich chyba nikt niebył na obdukcji ad nas jeden kolega ten co dostał i ma blizne po 11 szwach

wieśniak
20-10-05, 10:03
Zastanawia mnie jedna sprawa która powinna również działać na waszą korzyść ,przecież to oni do was przyjechali a nie wy do nich czy to jest brane pod uwagę?

sztetke
20-10-05, 10:30
no i co maja do powiedzenia kolezanki ktore chcieli odwiedzic (bo taki powod podaja przyjazdu) ?

A N D E R S
20-10-05, 15:10
oni wpadli na chate do teej mojej kolezanki która robiła urodziny a potem zadyma przeniosła sie pod dom jakos to tak było bo wiem ze próbowali sie dostac najpierw balkonem do domu i oknami my wybieglismy przed dom to oni juz byli pod domem i paru za domem zreszta chyba sie dostali przez bal\kon własnie
kolezanki zesrane mówia ze oni wpadli do domu i nas zaczeli bic wiec jest dobrze chyba :)

sztetke
20-10-05, 15:21
kolezanki zesrane mówia ze oni wpadli do domu i nas zaczeli bic wiec jest dobrze chyba

no jak tak to chyba bardzo dobrze,za najscie (czy jakto tam sie nazywa) becki dostana jeszcze.

A N D E R S
20-10-05, 18:33
no tak ale psy co najwyzej załoza sprawe za pobicie a za wjazd na chate ni huja gdzie tu sprawiedliwosc???

Shandor
20-10-05, 20:23
skąd wiesz co policja zrobi? może, jeśli faktycznie mają takie duże plecy, to wogóle sprawy nie będzie??? :)

sigmak1
24-10-05, 13:57
wkurwia mnie pewna jebana szmata pani prokurator awiec tak bylismy na imprezie w 5 w domku jedno rodzinnym na wichurze ogólnie koło 30 osób wszyscy najebani jak bombowce w tym dziewczyny my najebani ale dajemy rade jeszcze chodzic i nagle wjezdzają 3 samochody miejscowych na podwórko wysypuje sie nas 5 reszta co daje rade spierdala w pobliskie krzaki wypadaja z samochodu jacys klienci(nie jacys jeden typ kiedys dostał wpierdol od kumpla teraz ma plastiki w szczence :) ) wypadaja z pałami zaczyna sie walka z 3 wpada do domu my w tym czasie napierdalamy sie z reszta dostajemy wpierdol(ich jak ptaszek 2 razy wiecej) jeden odnas rozwalona szyja od jakis grabek(11 szwów) ja dostałem cegłówka w bark reszta przekopana klienci pakuja sie do samochodów i spierdalaja
sasedzi dzwonia na psy przyjezdzaja psy a potem karetka jeden od nas pojeche erka n szycie reszta od nas na alkomat a wszyscy najebani ale ptaszek jeszcze sie napewno spotkamy z typami a wiemy gdzie mieszkają siedze jakis 3 tygodnie temu w domu przychodzi list polecony patrze z psów otwieram a tu jako oskarzony mam jechac na to wypizdowke na zeznania na psach okazało sie ze maja ciotke prokurator i ze bdziemy mieli lipe bo zeznali ze oni przyjechali złozyc zyczenia panience a my ich najebalismy ale typy sie troche zamotali na pałach i jeden zeznał ze nas przekopali(odnas kazdy mówi ze nikogo palcem nie dotknął co jest nieprawdą bo latało w typów wszystko co było pod reka włacznie z krzesełkiem samochodówym dla dziecka) a wiec jebac pania prokurator co mi moze za to grozic jesli nie byłem karany jako pełnoletni tylko jak nieletni wiele wczesniej ? a moze dlatego ze typ odnich sie zamotał oni beda mieli lipe?
Wszystko zalezy od oceny i kwalifikacji zdarzenia.Teoretycznie moze wejsc w rachube rowniez obrona konieczna.

B-A-T-O-N
27-11-05, 20:10
ANDERS nie masz sie czym martwić. Jak dostałeś wyrok jako niepełnoletni to zostało to najprawdopodobniej usunięte z akt w chwili ukończenia 18 roku życia, tak więc najporawdopodobniej masz czystą karte. Jeżeli nie zrobili obdukcji to nie mają żadnych dowodów. Była to zwykła bujka więc może dostaniecie jakąś grzywne do zapłacenia a w najgorszym przypadku zawiasy w co nie wierze. Ja za dwa rozboje dostałem 2 lata w zawieszeniu na 5 a rozbój jest trzecim w kolejności najcięższym przestępstwem po zabójstwie i gwałcie. Niczym sie nie przejmój :):):):):) :)

Shandor
27-11-05, 21:11
a za te dwa rozboje to jednym wyrokiem cię skazali? czy miałeś dwie oddzielne sprawy? bo to bardzo wazne, jak dwie oddzielne, to tą pierwszą powini ci odwiesić, jak za drugą zawiasy dostałeś. Jeśli tego nie zrobili, to powiedz jak się nazywasz i doniosę na twojego kuratora :) a ciebie tylko posadzą :)

Miekki
28-11-05, 12:58
ANDERS nie masz sie czym martwić. Jak dostałeś wyrok jako niepełnoletni to zostało to najprawdopodobniej usunięte z akt w chwili ukończenia 18 roku życia, tak więc najporawdopodobniej masz czystą karte. Jeżeli nie zrobili obdukcji to nie mają żadnych dowodów. Była to zwykła bujka więc może dostaniecie jakąś grzywne do zapłacenia a w najgorszym przypadku zawiasy w co nie wierze. Ja za dwa rozboje dostałem 2 lata w zawieszeniu na 5 a rozbój jest trzecim w kolejności najcięższym przestępstwem po zabójstwie i gwałcie. Niczym sie nie przejmój :):):):):) :)
a molestowanie, pedofilia i inne chujstwa?:(

B-A-T-O-N
28-11-05, 13:17
a za te dwa rozboje to jednym wyrokiem cię skazali? czy miałeś dwie oddzielne sprawy? bo to bardzo wazne, jak dwie oddzielne, to tą pierwszą powini ci odwiesić, jak za drugą zawiasy dostałeś. Jeśli tego nie zrobili, to powiedz jak się nazywasz i doniosę na twojego kuratora :) a ciebie tylko posadzą :)

na jednej sprawie wszystko było

Shandor
28-11-05, 15:33
na jednej sprawie wszystko było


i dlatego dostałeś zawiasy, za drugim razem już się nie wywiniesz, nawet jak zawiasy dostaniesz, to obligatoryjnie ten poprzedni się odwiesi, jak załapiesz się w okresie próby + pół roku