PDA

Zobacz pełną wersję : Pare słów na wstępie...



Shandor
18-10-05, 20:49
Skoro zostałam tak doceniona przez Wielkiego Wodza Araja, który nominował mnie do funkcji Moda w tym dziale (bez wczesniejszych konsultacji) to chcę powiedzieć, że:

oki, pomogę każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej, jeśli sama nie będę potrafiła wam pomóc to poproszę o pomoc jakąś bardziej uczoną istotę. Jeśli macie jakieś problemy bądź wątpliwości, potrzebujecie pomocy w pisaniu pism procesowych, to walcie śmiało. Napewno nie zlekceważę nikogo. Jeśli nie chcecie o czymś mówić na forum to zapraszam na PW.

araj
18-10-05, 20:52
Skoro zostałam tak doceniona przez Wielkiego Wodza Araja, który nominował mnie do funkcji Moda w tym dziale (bez wczesniejszych konsultacji) to chcę powiedzieć, że:

oki, pomogę każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej, jeśli sama nie będę potrafiła wam pomóc to poproszę o pomoc jakąś bardziej uczoną istotę. Jeśli macie jakieś problemy bądź wątpliwości, potrzebujecie pomocy w pisaniu pism procesowych, to walcie śmiało. Napewno nie zlekceważę nikogo. Jeśli nie chcecie o czymś mówić na forum to zapraszam na PW. :83:

Shandor
19-10-05, 19:05
Araj, misiu, możesz zmienić nazwę działu? Żeby nie było "Prawnik" ?

Vmark
17-09-06, 21:34
Ten temat chyba powinien być przyklejony.

Shandor
17-09-06, 21:44
skoro tak uważasz...

MikulskiKrakow
11-12-20, 14:27
Zgłoś się do mikulski.krakow.pl (http://mikulski.krakow.pl/) :)