PDA

Zobacz pełną wersję : że niby co?



Shandor
30-09-05, 18:31
dodaję piękne zdjęcie do galerii a tutaj okazuje się, że Admin musi je najpierw zatwierdzić! LUDZIE DO CZEGO TO DOSZŁO!!! ;)

araj
30-09-05, 18:56
dodaję piękne zdjęcie do galerii a tutaj okazuje się, że Admin musi je najpierw zatwierdzić! LUDZIE DO CZEGO TO DOSZŁO!!! ;)zatwierdzenie przeze mnie daje możliwość oglądania przez wszystkich, takie jakby wymogi bezpieczenstwa(nie ja to wymysliłem)...oczywiście bede zatwierdzał wszystkie fotki, mało tego jak sobie zazyczysz Kasia, to pokaże ja na stronie głównej portalu(jak te bmw, co chce :D ).

Activman
30-09-05, 19:47
dodaję piękne zdjęcie do galerii a tutaj okazuje się, że Admin musi je najpierw zatwierdzić! LUDZIE DO CZEGO TO DOSZŁO!!! ;)
to jest permamentna inwigilacja.... :P

Shandor
30-09-05, 21:09
wiedziałam :lol:

Shandor
30-09-05, 21:46
no i dalej nie ma tego zdjęcia :(

araj
30-09-05, 21:55
no i dalej nie ma tego zdjęcia :(KASIA, BO JE JAKOŚ ZLE WADZIŁAŚ, MOJE SĄ, SPRÓBUJ JESZCZE RAZ

Shandor
30-09-05, 21:58
no i dalej nie ma tego zdjęcia :(KASIA, BO JE JAKOŚ ZLE WADZIŁAŚ, MOJE SĄ, SPRÓBUJ JESZCZE RAZ

ale było wyraźnie, że zdjęcie przyjęte, tylko Admin musi je zatwierdzić :( zepsułeś coś? przyznaj, niechcący je wywaliłeś...

araj
30-09-05, 22:17
no i dalej nie ma tego zdjęcia :(KASIA, BO JE JAKOŚ ZLE WADZIŁAŚ, MOJE SĄ, SPRÓBUJ JESZCZE RAZ

ale było wyraźnie, że zdjęcie przyjęte, tylko Admin musi je zatwierdzić :( zepsułeś coś? przyznaj, niechcący je wywaliłeś...nie, spróbuj, ja go nie widziałem, tylko krzyżyk, jak dodasz, to dam je na portal