PDA

Zobacz pełną wersję : automatyczne wylogowywanie co pare minut



Papla
18-06-06, 03:20
pisze sobie odpowiedz na temacik o murzynach, prawie 1/3 strony, dzwonek do drzwi, facet szuka adresu itd itp bo ma cos do dostarczenia, wracam, dokanczam temat, klikam "wyslij" .... a tutaj "zaloguj sie".. no i stracilem to co napisalem :(

arcz
18-06-06, 10:26
automatyczne wylogowywanie co pare minut

wkurwiaa strasznie

tibor69
18-06-06, 10:38
Papla a znasz takie coś jak "wstecz"?

Papla
18-06-06, 11:29
znam, i wlasnie dlatego to mnie wkurwilo, bo jak poszedlem "back" to nic nie bylo

araj
18-06-06, 11:47
musiałes gadac z facetem ponad 15 min(na tyle ustawiłem dł.sesji)

Długość Sesji [ sekundy ]
Aktualizacja informacji o obecności użytkownika na forum jest zmieniana co 60 sekund, natomiast po przekroczeniu czasu nieobecności na forum przekraczającego tą wartość z prawej strony, dopisywana jest kolejna wizyta użytkownika i zostaje wyzerowany czas obecności użytkownika na forum. Sugerowana wartość: 300-1500 sekund (5-25 minut)

druga przyczyna może być niestabilność serwera(co ostatnio juz rzadko sie zdarza)....bo problem z wylogowywaniem był,jak obecna wersja 1.12.5 była testowana(beta), ale przemo juz dawno go rozwiązał, takze to nie wina skryptu...stawiam na serwer

SsMyQ
18-06-06, 19:00
pisze sobie odpowiedz na temacik o murzynach, prawie 1/3 strony, dzwonek do drzwi, facet szuka adresu itd itp bo ma cos do dostarczenia, wracam, dokanczam temat, klikam "wyslij" .... a tutaj "zaloguj sie".. no i stracilem to co napisalem :(
Wtedy sie logujesz podając login i hasło ,klik w zaloguj oraz wracasz sie "przejdz do poprzedniej strony" i masz to co napisałem ,klik w Ok i zapisany post...

u mnie zawsze działa