PDA

Zobacz pełną wersję : Kto nowym trenerem???



Nazwisko
14-06-06, 23:12
Jak dla mnie nasza przygoda na MŚ sie juz zakonczyła [Teoretyczne szanse sa,ale jak dla mnie nasz zapas szczescia wyczerpał sie po dwóch poprzeczkach :D]
Wiec zadaj to jakze wazne pytanie:

Kto nowym trenerem???

Kasperczak?

Simmek
14-06-06, 23:25
Wdowczyk, tylko on wie... i nie chce...

Wilczur
15-06-06, 05:09
Może pomysł zbyt radykalny ale myśle że Polska powinna zainwestować w trenera z poza kraju.

Simmek
15-06-06, 10:47
Może pomysł zbyt radykalny ale myśle że Polska powinna zainwestować w trenera z poza kraju.

Wdowczyk jest z poza kraju... :32: co sie nazywa PZPN, pomysl jest bardzo dobry, mysle ze jednak w polsce da sie wystrugac niezla kadre

MaT
15-06-06, 10:58
Ja bym z chęcią na miejscu trenera zobaczył pana "wszystkowiedzącego", czyli Jana Tomaszewskiego. On umie tylko krytykować, podważać decyzję innych i wytykać błędy. Chciałbym zobaczyć co by dokonał z kadrą, która nie jest w najlepszej formie.

Simmek
15-06-06, 11:31
Ja bym z chęcią na miejscu trenera zobaczył pana "wszystkowiedzącego", czyli Jana Tomaszewskiego. On umie tylko krytykować, podważać decyzję innych i wytykać błędy. Chciałbym zobaczyć co by dokonał z kadrą, która nie jest w najlepszej formie.


Ten pan nie jest i raczej nie bedzie trenerem... :32:

A N D E R S
15-06-06, 12:51
Heniu Kasperczak innego kandydata nie widze

Nazwisko
15-06-06, 20:25
Ja bym z chęcią na miejscu trenera zobaczył pana "wszystkowiedzącego", czyli Jana Tomaszewskiego. On umie tylko krytykować, podważać decyzję innych i wytykać błędy. Chciałbym zobaczyć co by dokonał z kadrą, która nie jest w najlepszej formie.
ez to debil jest , brak słów skonczyło by sie jak ze Bonkiem.

Clericgrammaton
16-06-06, 12:46
Ja tez mysle ze Heniu powinien zostac trenerem reprezentacji...nikogo innego na tym mijescu nie widze...Wdowiec niech lepiej trenuje legie...to mu wystarczy obecnie...

SaiykoPat
16-06-06, 12:57
jakiegos obcokrajowca najlepiej holendra :32:

harier
17-06-06, 23:04
Sven Goran Eriksson , bez względu na wynik mistrzostw odchodzi z reprezentacji Anglii :104: :104:

biolent
17-06-06, 23:19
Sven Goran Eriksson , bez względu na wynik mistrzostw odchodzi z reprezentacji Anglii

pomażyć można :119: