PDA

Zobacz pełn± wersję : okrutna moda



sztetke
17-10-05, 20:04
tak sobie mala podroz niedawno odbylem i straszne widoki mialem,teraz na topie opcisle spodnie sa,a te baby w naszym regionie bezkrytyczne sa w stosunku do siebie,dupska sie z tych potrek wylewaja ,straszne czaszki.
a najlepsi sa osrani rycerze,chodza w watowanych kurtkach (takie kurczaki po 60 kilo) wygladaja jak te pedaly ;sigma i pi.

DZIADZIA
17-10-05, 20:34
tak sobie mala podroz niedawno odbylem i straszne widoki mialem,teraz na topie opcisle spodnie sa,a te baby w naszym regionie bezkrytyczne sa w stosunku do siebie,dupska sie z tych potrek wylewaja ,straszne czaszki.
a najlepsi sa osrani rycerze,chodza w watowanych kurtkach (takie kurczaki po 60 kilo) wygladaja jak te pedaly ;sigma i pi.Zreszt± wogóle, spodnie u lasek co¶ zbyt się rozpowszechniły, sukieneczki to konkret :10: :2:

STERN
17-10-05, 20:36
niektore spodnie fajnie wygladaja na kobitkach :)

DZIADZIA
17-10-05, 20:37
niektore spodnie fajnie wygladaja na kobitkach :)No pewnie że tak, ale chodzi mi o to ze laski juz prawie wcale nie chodz± w ¶aki¶ sukienkach czy spódniczkach czy jak to się nazywa., a szkoda bo wtedy ładne nogi widać :2:

juSta
17-10-05, 20:40
ja nigdy jako¶ nie przepadałam za spódnicami, ale czasami [czyt. baaardzo rzadko] jednak robię wyj±tek i je zakładam :41:

Karla
17-10-05, 20:44
Hmmm... dla mnie wyjatkiem sa spodnie... w ciagu ostaniego miesiaca mialam je dokladnie raz na sobie... widac co gust to gust

DZIADZIA
17-10-05, 20:44
Hmmm... dla mnie wyjatkiem sa spodnie... w ciagu ostaniego miesiaca mialam je dokladnie raz na sobie... widac co gust to gustPokaż swoj± fotke bez spodni.

<znaczy nie nago, chyba ze chcesz>

juSta
17-10-05, 20:47
w sumie to zarówno faceci jak i kobiety NAJLEPIEJ wygl±daj± bez spodni [w przypadku pań- bez spódnic również] :50:

sztetke
17-10-05, 20:54
spodnice sa takie " ło",ale co do sukienek to dziadzia ma racje ,sa zajebiste ,tylko oczywiscie musi byc dopasowana do niej dziewczyna.

juSta
17-10-05, 20:57
dziewczyna do sukienki? a nie odwrotnie? :10:

Dark Tidus
17-10-05, 21:03
no sukienka moze byc fajna ale jak dziewczyna jest szpetna to nic na to sie nie poradzi...

sztetke
17-10-05, 21:21
no dokladnie,moda jest okrutna :35:.

Simmek
17-10-05, 21:23
Spodnie na laskach nie sa zle, szczegolnie bojowki takie dosc szerokie, ale nie za bardzo, szczegolnie na co dzien, ale jak sie idzie na laki i pola to fajnie kobietki wygladaja w sukienkch...
A spodnicy to nie rozumiem wcale, no moze oprucz takich hipisowskich do kostek i falbaniastych, w innych kobiety glupio wygladaja...

sabinka
19-10-05, 22:54
dziwnie? dlaczego dziwne? :>

ełe piotru¶
23-10-05, 14:43
aj gadacie bez sensu i robicie se jakies jaja wiadomo ze justa swoich fotek nie da bo sie wstydzi nik nikomu nic nie pokazde bo huj to kogo obchodzi walac smut jeden po drugim do niczego nie dojdziemy, nie znamy sie osobiscie wiec gówno nas obchodzi co robi drugi jak sie ubiera i te sprawy.

ok po wstepie komentarz do tematu.


grube dupska w ciasnych spodniach to standart ale mnie to h.u.j. obchodzi bo:


1) to sprawa tej która w tym chodzi

2) moze w jej odczuciu jest to ok

3) moze sie tak dowartosciowuje

4) moze jestem na imprezie u ćwiary i ktos mi własnie pytuje twarz

5) nie maj± samokrytyki

6) elo!

juSta
23-10-05, 18:01
wiadomo ze justa swoich fotek nie da bo sie wstydzi

a jaki ja mam zwi±zek z tym? dlaczego użyłe¶ mojego imienia, możesz mi to wytłumaczyć?

ełe piotru¶
23-10-05, 18:41
bo zostało wspomniane wczesniej a co nie moge?

juSta
23-10-05, 19:59
chyba mnie z karl± pomyliłe¶ :6:

ełe piotru¶
23-10-05, 20:05
oj justa :17: buziaczek na zgode nie gniewaj sie na ełusia:D

kamikadze
23-10-05, 21:19
grube dupska w ciasnych spodniach to standart ale mnie to h.u.j. obchodzi

zgoda wygl±da to hujowo ale nie moja sprawa heh ten temat pasowałby do co cie wkurza bardziej :)

ełe piotru¶
23-10-05, 21:59
no widzisz, poza tym ja nikogo nie wkurzam, no zapytaj sam no no...

Karla
23-10-05, 22:38
Nie zagladalam do tego tematu dawno a tu taki burdelik sie zrobil... chyba wiem po co ci moje zdjecie bez spodni... chcesz sprawdzic czy mam proste nogi... a bo ja wiem... sam ocen :P

ełe piotru¶
24-10-05, 17:14
nóżki jak ...z puszki dobre;:d

Konik09
03-10-23, 15:26
Warto na pewno w przypadku wyboru ubrań pój¶ć w kierunku elegancji i stylu dobieraj±c ubrania do swojej szafy. Czarne bluzy męskie to klasyka, która pasuje na wiele okazji. W sklepie Denley znajdziesz różnorodne fasony i wzory. Dlatego warto zajrzeć na https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Bluzy-meskie_Czarne-bluzy-61102.html i sprawdzić modele jakie się pojawiły w ich ofercie, jak na przykład "Czarna gruba bluza męska z kapturem Bolf 02-A" Pozdrawiam i udanych wyborów!