PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego Polska przegrala mecz z Niemcami?



DZIADZIA
11-06-06, 11:35
Jak wiadomo Polacy sa mistrzami w wymowkach - pomozmy im :)


Możecie zaczynac juz teraz, mecz dopiero w srejdu

Shandor
11-06-06, 13:58
napewno trawa za wysoka...

portia
11-06-06, 14:24
Niemcy przegrali wojne, a nasze stosunki są takie jakie są i przegrana naszych orłów będzie formą dzialogu i pojednania między narodami.

Hanys
11-06-06, 21:47
Typowa wymowka na te okazje " nabralismy doswiadczenia co zaowocuje w przyszlosci..." :)

arcz
12-06-06, 00:38
Byliśmy drużyną która potrafiła grać z niemcami jak równy z równym , momentami byliśmy nawet drużyną lepszą , pech chciał że szczęście było po stronie gospodarzy mistrzostw...

Enemigo
12-06-06, 00:41
Byliśmy drużyną która potrafiła grać z niemcami jak równy z równym , momentami byliśmy nawet drużyną lepszą , pech chciał że szczęście było po stronie gospodarzy mistrzostw...

i wygrali 4:0

SaiykoPat
12-06-06, 00:48
moze i na boisku ponieslismy porazke, ale wygralismy moralnie i to sie liczy :32:

k0573k
12-06-06, 15:47
moim zdaniem to wszystko wina zydow i pieprzonych liberalow

sztetke
12-06-06, 16:10
nareszcie jest alternatywa,zaczela sie nowa komisja sledcza <zgnite zeby>

k0573k
12-06-06, 22:56
http://www.youtube.com/watch?v=l2kjojxAejQ&search=jacek%20gmoch%20polska%20soccer

arcz
13-06-06, 12:41
ahahah kuurwa ostry ten filmik

DZIADZIA
15-06-06, 00:04
no, dalczego?

STERN
15-06-06, 00:28
Bo są debilami, te piłki do nikogo, Boruc gral super ale okazał sie burakiem i prostakiem nr. 1.
Jak jutro Ekwador wygra z Kostaryką to chlip chlip i do domu :( Mam nadzieje jeszcze ze tak sie nie stanie.

DZIADZIA
15-06-06, 00:38
Czemu burakiem? bo zwalniał?

[ Dodano: 14-06-2006, 23:39 ]


Jak jutro Ekwador wygra z Kostaryką to chlip chlip i do domu :( Mam nadzieje jeszcze ze tak sie nie stanie.Małe szanse myśle, zwłaszcza że musielibyśmy wygrać z Kostaryką 2:0, szanse jak w totolotku

katsiu
15-06-06, 00:42
Boruc gral super ale okazał sie burakiem i prostakiem nr. 1.

jestes zalosny, myslisz ze przez to ze zwalnial gre jest prostakiem i burakiem ? myslisz ze on nie mial dosc ? ze tylko reszcie chcial dac odpoczac ? ja czytam niekiedy co piszesz to mi sie NKT przymomina...

DZIADZIA
15-06-06, 00:46
Boruc gral super ale okazał sie burakiem i prostakiem nr. 1.

jestes zalosny, myslisz ze przez to ze zwalnial gre jest prostakiem i burakiem ? myslisz ze on nie mial dosc ? ze tylko reszcie chcial dac odpoczac ? ja czytam niekiedy co piszesz to mi sie NKT przymomina...Pozatym pierwszy raz jak 'zwalniał" to walony szwab zamiast mu podać wybił mu piłke dalkeo, co miał latać za nią jak pies za kością rzuconą przez faszyte? Pieprzysz sternio

STERN
15-06-06, 00:50
HEHE ALE OBLUDNI JESTESCIE. TAKIE ZWALNIANIE GRY JEST SKANDALICZNYM ZACHOWANIEM I OSMIESZA NAS TYLKO PRZED LEPSZYMI KOLEGAMI NIEMCAMI, WSTYD MI BYLO JAK TEN BURAK WSTRZYMYWAL GRE TYLKO ZEBY UZYSKAC KILKA SEKUND WIECEJ. I B.DOBRZE ZE DOSTAL ZOLTA KARTKE.

katsiu
15-06-06, 01:08
... OSMIESZA NAS TYLKO PRZED LEPSZYMI KOLEGAMI NIEMCAMI, WSTYD MI BYLO JAK TEN BURAK WSTRZYMYWAL GRE TYLKO ZEBY UZYSKAC KILKA SEKUND WIECEJ. I B.DOBRZE ZE DOSTAL ZOLTA KARTKE.
s.pierdalaj za Odre

STERN
15-06-06, 01:23
Katsiu - u was w Suchej stare babcie pewnie maja jeszcze granaty pod poduszka z wojny...Taaa jak z "samych swoich". Bic niemca !!! A moze u was jeszcze nie wiedza ze wojna is over :loser:

Na niemców hurrraaa hurrraaa i chlip chlip do domciu :( Jak zwykle polakom zabraklo krwi w nogach i tlenu w mózgu.To ze jestem polakiem nie oznacza ze mam slepo w zamroczeniu krzyczec pojebane piesni typu "nic sie nie stalo, chlopaki nic sie nie stalo" Ja pierdole.

ZOBACZ JAK CHORWACJA GRALA Z BRAZYLIA IDIOTO I TO MOZNA NAZWAC PIEKNA PRZEGRANA A NIE TE POLSKIE CWANIASTWO I FAULOWANIE, oraz tradycyjne juz piłki do nikogo.

Katsiu a ty wypierdalaj na białoruś wsiuraku, bo tam podobni ludzie do ciebie są.

katsiu
15-06-06, 01:32
Katsiu - u was w Suchej stare babcie pewnie maja jeszcze granaty pod poduszka z wojny...Taaa jak z "samych swoich". Bic niemca !!! A moze u was jeszcze nie wiedza ze wojna is over :loser:

Na niemców hurrraaa hurrraaa i chlip chlip do domciu :( Jak zwykle polakom zabraklo krwi w nogach i tlenu w mózgu.To ze jestem polakiem nie oznacza ze mam slepo w zamroczeniu krzyczec dziwne piesni typu "nic sie nie stalo, chlopaki nic sie nie stalo" Ja wale to.

ZOBACZ JAK CHORWACJA GRALA Z BRAZYLIA IDIOTO I TO MOZNA NAZWAC PIEKNA PRZEGRANA A NIE TE POLSKIE CWANIASTWO I FAULOWANIE.

chyba jestes glupszy niz kilka miesiecy temu. co babcie maja u mnie na wsi nie wiem a twoja aluzje mozesz sobie w dupe wsadzic. to ze jestem zgorszony wynika tylko z faktu twoja fascynacja niemcami i kolezenstwem z nimi. ja tak owego nie mam i podchodze do nich tak jak to odczuwasz czyli ich pierdo.le, moze jestem rasista, wojna sie skonczyla ale mnie to jeb.ie - ja tak u wazam i tyle a to ze postrzegasz ich jako lepszy kraj wynika z rozwoju gospodarczego a rozwoj gospodarczy z tego ze napadali za rozne panstwa, w tym - na nas. jezeli tak Cie fascynuje ten kraj to prosze bardzo, nikt Cie tu nie trzyma i chyba nikt nie chce sluchac twojego pierd.olenia. chorwacja z Brazylia ? kurw.a... Ty jestes bardziej brzybity niz sp Jakub i twoj przyjaciel KrzysztoW. 3 zolte kartki dla niemiec w ciagu 10 minut ? i to przy sytuacjach wchodzenia Polakow w pole karne ? pierdo.olnij sie w leb niedojebie ! Ty widzisz tylko swoj uwielbiony narod i to jak fantastycznie graja a u Polakow tylko faule i stopowanie gry. kompletny looser

STERN
15-06-06, 06:25
Katsiu ale ja ci sie nie dziwie ze boisz sie niemców czy masz do nich awersje :) Dziadek przekazał ten lęk tacie, tata tobie. Zresztą co to znaczy ze ich "pięrdolisz"?? W niemczech nigdy nie byles i zakładam ze nie znasz ani jednego niemca. Reprezentujesz tzw. Ciemnogród, zascianek, tak jak arcz ale nie ze swojej winy. Gdybyś mial mozliwosc poznawania innych kultur z pozycji nie pracownika a kolegi to zmienilbys zdanie o wielu sprawach. Szkoda mi ciebie ze cale zycie spedzisz w zasranej polsce, ktora nigdy sie nie zmieni. Polacy to partacze, tak bylo tak jest i tak bedzie czy ci sie to podoba czy nie.

Tak na rozluznienie -> http://stern.de/sport-motor/wm2006/fotostrecken/:Deutschland-Polen-Der-Last-Minute-Sieg/563255.html?nv=fs&cp=2

katsiu
15-06-06, 10:20
Katsiu ale ja ci sie nie dziwie ze boisz sie niemców czy masz do nich awersje :) Dziadek przekazał ten lęk tacie, tata tobie. Zresztą co to znaczy ze ich "pięrdolisz"?? W niemczech nigdy nie byles i zakładam ze nie znasz ani jednego niemca. Reprezentujesz tzw. Ciemnogród, zascianek, tak jak arcz ale nie ze swojej winy. Gdybyś mial mozliwosc poznawania innych kultur z pozycji nie pracownika a kolegi to zmienilbys zdanie o wielu sprawach. Szkoda mi ciebie ze cale zycie spedzisz w zasranej polsce, ktora nigdy sie nie zmieni. Polacy to partacze, tak bylo tak jest i tak bedzie czy ci sie to podoba czy nie.

Tak na rozluznienie -> http://stern.de/sport-motor/wm2006/fotostrecken/:Deutschland-Polen-Der-Last-Minute-Sieg/563255.html?nv=fs&cp=2

niby dlaczego mam sie bac ? awersji nie przecze. moj sp dziadek chyba nie przekazywal leku ojcu bo ojciec ma kolegow i znajomych z niemiec oraz przy granicy niemieckiej. mi osobiscie nigdy zaden niemiec krzywdy nie zrobil co nie oznacza ze zyje w ciemnogrodzie (choc to prawda bo tu nawet dlugie wlosy to cos strasznego... ) coz... gdybym poznal to kto wie ale na razie nie mam checi ich poznawac choc mam taka mozliwosc. zasrana polska ? czy ja wiem... smiesznie jest... a jezeli czujesz sie na tak wysokim poziomie intelektualnym i kulturowym to nie ponizaj sie nawet pisaniem z partaczami. warto ?

sztetke
15-06-06, 10:30
o babciach nie czytalem,ale bramkarz nie byl zly,to norma ,ze jak sie chce utrzymac wynik to sie gre przeciaga.

harier
15-06-06, 18:11
Dlaczego?bo mamy najbardziej pojebanego trener na świecie,ktory wpuszca na tak ważny mecz Sobolewskiego ktory ma zołta kartkę,ktory nie potrafi zrobić zmiany np.Krzynowek itd,itd.JA NAS NIE WIDZE W TYCH MISTRZOSTWACH. :91:

iwszystko jest już jasne Ekwador wygrał 3:0,nasza kadro DO DOMU :114:

STERN
15-06-06, 18:31
JA pięrdole co za wstyd, dokładnie taki sam scenariusz jak 4 lata temu. Jak zwykle wygramy ostatni, nieliczący sie mecz (jesli w ogole), a komentatorzy bedą przez kolejne 4 lata tlumaczyc sie "piękną porażką" z niemcami. A fakt jest taki ze zwyczajnie ta druzyna dała dupy w 1 meczu, Pierwszy mecz powinno sie grac jak finał a druzyna janasa zagrala go jak trening a nawet gorzej.

arcz
17-06-06, 14:52
trzym pysk pizzdo grochowa stern :loser: