PDA

Zobacz pełn± wersję : Kazimiera Szczuka- feministyczna ¶winia ???



BA_Baracus
17-10-05, 17:18
strasznie wpierdala mnie ta baba, strasznie jedzie facetów w swoim turbointeligentnym teleturnieju- chujowo mi się to nie podoba

A N D E R S
17-10-05, 17:23
jak by mnie wzieli do tego programu bym jej tak zjechał banie ze huj a jak by mnie mocniej podkurwiła to bym jej wyjebał z baniaka

DZIADZIA
17-10-05, 17:24
Jest głupia, brzydka - i co najlepsze mysli ze jest m±dra rzyca "inteligentnymi" hasłami, a ja siedze i polewam jaka jests wie¶niara. Był z nia program o feministkach, i gadała z jakims kolesiem. Jak pytał to nie umiała odpowiedzieć, a jak móił to nonstopem mu przerywała. ogólnie porażka, a zapodanie jej do jakiegokolwiek programu w telewizji to klęska, babka jest brzydka i ma wadę wymowy [chociaż ostatniio z ni± lepiej, bo kiedy¶ to tak bełkotała że jej nie rozumiałem] Padaka

17-10-05, 17:25
jak by mnie wzieli do tego programu bym jej tak zjechał banie ze ptaszek a jak by mnie mocniej podkurwiła to bym jej wyjebał z baniakaDługa masz Szyję Anders....

STERN
17-10-05, 22:51
A widzieliscie kiedys ladna feministke? :6:

araj
17-10-05, 23:05
ona głupia nie jest, a prowadzi tak, bo ma tak prowadzić,taki ma prikaz,a że robi to po mistrzowsku to dlatego jest jaka jest, a nie jaka nie jest i dlatego kazdy frajer w Polsce zna ten program :cool:

tibor69
18-10-05, 13:17
Kreci mnie ona nawet :). Lbuie takie ostre babki. :28:

STERN
18-10-05, 13:18
Kreci mnie ona nawet :). Lbuie takie ostre babki. :28:

NA SERIO??? JA WOLE ULEGŁE

BA_Baracus
18-10-05, 20:20
ona głupia nie jest, a prowadzi tak, bo ma tak prowadzić,taki ma prikaz,a że robi to po mistrzowsku to dlatego jest jaka jest, a nie jaka nie jest i dlatego kazdy frajer w Polsce zna ten program
oczywi¶cie że głupia nie jest ale jedzie facetów na każdym kroku jak przez przypadek wł±czę na chwilę to gówno to aż sie chce do telewizora wleżć i zajebać

po prostu niesamowicie mnie "drażni"(wpierdala) jak tylko j± zobaczę

[ Dodano: 18-10-2005, 19:23 ]

jak by mnie wzieli do tego programu bym jej tak zjechał banie ze ptaszek a jak by mnie mocniej podkurwiła to bym jej wyjebał z baniaka

niestety ten moment by wycieli, a wkleili jej beszt skierowany do ciebie.

na ni± nie ma bata....

ełe piotru¶
19-10-05, 21:11
strasznie wpierdala mnie ta baba, strasznie jedzie facetów w swoim turbointeligentnym teleturnieju- chujowo mi się to nie podoba

powiem ci że nie tylko ciebie denerwuje bo s± jeszcze: ja, wszyscy w mojej rodzinie i w milionach rodzin na ¶wiecie:D co za jebana suka z niej, i ta pseudointeligentne żarty.

Karla
20-10-05, 09:46
ciekawe czy placi facetom za sex...

Hihihihihi :cool: taka najnowsza moda wsrod feministek?? Wypadlam ze srodowiska jakies 2 lata temu... nie mogly zniesc, ze jedna z nich spotyka sie z facetem i jeszcze twierdzi, ze go kocha

A tak btw wydaje mi sie, ze nie rozumiecie pojecia feminizmu. Tu nie chodzi o to, zeby zaszlachtowac wszystkich mezczyzn i pozbyc sie ich na zawsze... lecz o ROWNOUPRAWNINIE!! Takie modne slowo, tyle sie o tym mowi, a kobiety dalej zarabiaja mniej od facetow... nawet jesli maja lepsze kwalifikacje

Co wiecej... was nikt nie wyrzuci z pracy za to, ze zaszliscie w ciaze i chcecie miec dzidziusia!!

STERN
20-10-05, 09:48
Feministki to gówno straszne

Simmek
20-10-05, 09:55
... lecz o ROWNOUPRAWNINIE!! Takie modne slowo, tyle sie o tym mowi, ...
Ale niestety musimy albo facetom uciac siurki, albo kobietom wydluzyc lechtaczki...

ełe piotru¶
20-10-05, 19:57
równouprawnienie to jest kiedy oboje maja te same narzady płciowe.

Simmek
21-10-05, 10:54
równouprawnienie to jest kiedy oboje maja te same narzady płciowe.

Nie ale raczej nie chcialbys sie napierdalac z laskami przed knajpa...

ełe piotru¶
23-10-05, 16:07
czemu nie.

Simmek
23-10-05, 16:42
czemu nie.

no chyba ze lubisz dostawac po ryju...

ełe piotru¶
23-10-05, 17:48
przeciez laska by mi po ryju nie dała:)

Karla
23-10-05, 17:55
A zalozymy sie?? :)

Simmek
23-10-05, 18:01
przeciez laska by mi po ryju nie dała:)

chyba nie widziales "lasek" w akcji tam to nie ma ze boli... :) :) :)

K-A-S-I-A
23-10-05, 21:30
http://antyszczuka.fm.interia.pl/

ełe piotru¶
26-10-05, 19:51
A zalozymy sie?? :)

no wyskocz na solo.

kamikadze
27-10-05, 17:59
Co wiecej... was nikt nie wyrzuci z pracy za to, ze zaszliscie w ciaze i chcecie miec dzidziusia!!

Wymiatamy :8: :4: :26:

a Szczuka i jej imidż to typowe lansowanie robi co jej karz±

Miekki
28-10-05, 07:55
inteligentna babka, ale co z tego jak ma najebane jak cyganka w tobołku :24:

Velvet
28-10-05, 08:16
strasznie wpierdala mnie ta baba, strasznie jedzie facetów w swoim turbointeligentnym teleturnieju- chujowo mi się to nie podoba
:10: kobity tyz jeb*ie dla mnie to zadna feministka tylko przepłacona pseudo-dziennikarka

bejbe84
14-12-05, 02:09
Kazia jest super babka

Enemigo
11-11-11, 00:32
Jest tak obrzydliwa ze wolalbym bic koze do konca zycia niz pierdolic to gownofeministki do garow

karolciawin
12-11-11, 16:07
To fakt, babka trochę przegina w polskim show biznesie. My¶li że jak zrobi poważn± minę, palnie jakie¶ głupstwo przeczytane na nonslopedii to wyda się ¶mieszna i jeszcze nagra sobie odcinki z własn± osob± na płytę. Dziwna kobieta.