PDA

Zobacz pełną wersję : wyobrazenia na temat userow



k0573k
04-06-06, 10:49
nie chodzi mi o banie taka jak portret [psychologicznyczyli harakterek ale o wyglad danego udera po jego posatch
<nie sa ta zlosliwosci tylko moje wyobrazenie o was>

Araj-wujek przy kosci w z wasem zawsze z wielkim usmiechem
Stern-18latek w okularkach wiecznie przed kapem

a wy jak widzicie innych??

Vito Andolini
04-06-06, 10:51
k0573k - zakapturzony nozownik , hip hopowiec slepy hooligan dlubiacy slonecznik w bramie ..

araj
04-06-06, 11:10
Araj-wujek przy kosci w z wasem zawsze z wielkim usmiechem przeciez dałem fote( http://img86.imageshack.us/my.php?image=araj1vi.jpg )...ani przy kosc i,ani wąs :(

k0573k
04-06-06, 11:13
przeciez dałem fotetu chodzi o moje wyobrazenia a nie o fotke fotki w tym temacie nie wchadze w gre ja pisze jak cie widze

araj
04-06-06, 11:34
tu chodzi o moje wyobrazenia a nie o fotke fotki w tym temacie nie wchadze w gre ja pisze jak cie widzeok,ale skicioruj te wąsy

k0573k
04-06-06, 11:35
Justa-fajna lsaka wszytkie oczy w klubie sa zwrocone w jej strone

[ Dodano: 04-06-2006, 10:36 ]

ok,ale skicioruj te wąsyzapomnij o tym

Vito Andolini
04-06-06, 11:37
skicioruj
gry psujesz :10:

Shandor
04-06-06, 11:43
ja tak sobie myslę, że kostek, to taki stary, brzuchaty, z zarośniętą mordą, i siwiejącym zarostem... siedzi zawsze w takiej koszulce na ramiączkach i kalesonach :)))

a serio to myślę, że ty kostek wysoki i chudy jesteś :) taki szczawik jeszcze

a Araja zawsze sobie wyobrażam podobnego do mojego wujka Wojtka :) Wysoki, z barami, i zawsze uśmiechnięty, acha - i ma łapy jak bochenki :32: (ale to tylko komplement, kiedy mówię, że ktoś jest podobny do Wojtka)

mineczka
04-06-06, 13:11
opiszę tych których zdjęć nie widziałam
Dziadzia-szczupły, włosy krótkie ,dżinsy .bluza.
Efis-wysoki,średniej budowy ciała,dżinsy ,koszula,od czasu do czasu garnitur,poważny.
Stern-150 cm wzrostu,dres,szczupły,lat 15

Indianka
04-06-06, 13:23
Kolejność przypadkowa:
Mat-profesorek w okularkach o skupionym wyrazie twarzy :124:
Nazwa-sympatyczny blądziawek z kręconymi włosami :)
Enemigo-Man in black w kurtce biodrówce z kastetem w kieszeni :)
Ssmyk-przystojniaczek z wykupionym karnetem na solarium :28:
cdn....

[ Dodano: 04-06-2006, 12:28 ]
Saiyko pat-trzydziestolatek o uśmiechu nr 5 :) z grzywką opadającą na oczy :124:
Whatever- z blizną na twarzy,ostre rysy twarzy ,coś w stylu Mickey Rourke :113:
Stern-w koszulce z trupią czaszką i wojskowych butach(z lekką nadwagą)
cdn....

tibor69
04-06-06, 13:31
W sumie jak kogoś widziałem na fotach to sobie nie wyobrażam.
Stern - łysiejący dwudziestoparo latek z zakolami, piwnym saganem i podkrążonymi oczami.

Indianka
04-06-06, 13:38
Portia-Typ faceta z jednostki GROM :96:
Gooeres-mroczna postać bez twarzy :28: z mieczem samuraja :)
6b-chodząca reklama firmy NIKE :) z małą pupą

k0573k
04-06-06, 14:40
na ramiączkach i kalesonachco ty wybobraz sobie ze siedze sobie bez kalesonow z pyta na wieszchu pieczaraz gdyczytam to co pissza dzioeci na czacie

70m3k
04-06-06, 15:38
ja tak sobie myslę, że kostek, to taki stary, brzuchaty, z zarośniętą mordą, i siwiejącym zarostem... siedzi zawsze w takiej koszulce na ramiączkach i kalesonach
to akurat ja :X

switas
04-06-06, 16:14
ja wiem jak niektorzy chcieliby wygladac, np sentyment chcialby byc bojownikim ubranym jak ninja z kalachem na plecach i sztyletowalby wszystko, co ma odmienne poglady od niego...

Papla
04-06-06, 17:08
po kiego uzywac wyobrazni?

Ciemnowlosy blondyn, chudy z lekka nadwaga, mlody wysoki kurdupel po trzydziestce w okularach .. to ja

k0573k
04-06-06, 22:43
Papla gruyby koroniaty dobrze ubrany chop w okularach

DZIADZIA
04-06-06, 22:59
Wiekszość moich wyobrażeń byłaby bardzo obrazilwa więc sie wstrzymam od głosu

wenus
04-06-06, 23:24
Enemigo-przystojniaczek
Dziadzia -przystojniaczek
Biolent-wysportowany przystojniaczek
Papla-przytojniaczek misiaczek
Karla -uwodzicielska
Mineczka -szlona kokietka ,malutka ale zgrabniutka :)
Switas-sredniego wzrostu, drobna sylwetka ale duzy umysl :)
Nazwa-typ intelektualisty o nienagannych manierach
Portia-przystojniaczek,ale to chyba rodzinne :)
6B - wysportowana sylwetka,ujmujacy usmiech :)
:D

SaiykoPat
04-06-06, 23:27
widac ze jestem czarna plama w oczach userow :((:

wenus
04-06-06, 23:38
SaiykoPat-przystojniaczek,wysoki ,ciemne oczy,brunet wieczorowa pora,bardzo tajemniczy gosc,uczynny i mily kiedy trzeba :)

Dark Tidus
05-06-06, 01:15
6b - drazek skrzyni biegow :) tylko ma takie male raczki i klika na swoim laptopku :28:

InferniKnight
05-06-06, 01:49
DT - wysoki, mięsień piwny, łysawy, broda z warkoczykiem, kolczyki w sutach. :)
DZIADZIA - niski, anorektyczny, krótkie siwe włosy, :)

whatever
05-06-06, 01:52
Whatever- z blizną na twarzy,ostre rysy twarzy ,coś w stylu Mickey Rourke :) nie mam blizny na twarzy.
fajne wyobrazenie hehe :) :)

Shandor
05-06-06, 10:05
Wenus - zawsze myślę, że to taka wysoka, szczupła lasencja o pięknych stopach :)
Indianka - (już to kiedyś z nią obgadałam) zanim nie widziałam jej zdjęcia myslałam, że ma proste czarne włosy i ciemną karnację, a potem okazała się dziewczyną z pieknymi anielskimi lokami
Saiyko - jak dla mnie czarna plama, ale musi mieć niesamowite oczy

Indianka
05-06-06, 11:59
Sentyment-na początku wyobrażałam sobie ,że jest podobny do mojego pierwszego ginekologa :) czyli:długie włosy,ogromne ramiona i ręce........strasznie duże :)
Biolent-Wysoki,szczupły blondyn o niebieskich oczach
Maciekmrc-Chudziutki,malutki,drobniutki dzieciaczek :124:
Switas-nie napiszę bo by mnie zabił :)

Shandor
05-06-06, 12:05
a ja? :((:

Indianka
05-06-06, 12:32
Kobitki zostawiłam na podwieczorek :)
Shandor-Kulturystka w koszulce bokserce z któtkimi włosami i wąskimi ustami :) :)
Justa-długie bląd włosy anielski uśmiech i wąska talia
Selena-Czarnulka o piwnych oczach w okularkach 160 cm wzrostu :)
Józefina-Wysoka,potężna podobna do mężczyzny :)(no takie miałam wyobrażenie :124: )
Mineczka-siedemnastka o dużych cyckach w miniowce jeansowej :99:
Karla-czarna,opalona,piękna-tu się nie pomyliłam,a to dlatego że znam dwie Karoliny i właśnie tak wyglądają :114:

[ Dodano: 05-06-2006, 11:46 ]
Sabinka-Rudzielec o zielonych oczach , wiecznym uśmiechu.Chodzi w butach'platformach" :)

sabinka
05-06-06, 12:50
Sabinka-Rudzielec o zielonych oczach , wiecznym uśmiechu.Chodzi w butach'platformach :)

oł dżizys :D :)))

Józefina
05-06-06, 13:06
Kobitki zostawiłam na podwieczorek :)
Shandor-Kulturystka w koszulce bokserce z któtkimi włosami i wąskimi ustami :) :)
Justa-długie bląd włosy anielski uśmiech i wąska talia
Selena-Czarnulka o piwnych oczach w okularkach 160 cm wzrostu :)
Józefina-Wysoka,potężna podobna do mężczyzny :)(no takie miałam wyobrażenie :124: )
Mineczka-siedemnastka o dużych cyckach w miniowce jeansowej :99:
Karla-czarna,opalona,piękna-tu się nie pomyliłam,a to dlatego że znam dwie Karoliny i właśnie tak wyglądają :114:

[ Dodano: 05-06-2006, 11:46 ]
Sabinka-Rudzielec o zielonych oczach , wiecznym uśmiechu.Chodzi w butach'platformach" :)
nice :28:

switas
05-06-06, 18:18
Shandor, no tak chcialbym, zeby wygladala, po prostu wykapana Shandor
http://img181.imageshack.us/img181/5154/shandor0fo.jpg

[ Dodano: 05-06-2006, 17:25 ]
http://tn3-1.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/156/e/f/They_call_it_democracy_by_nilemaster.jpg
SENTYMENT

[ Dodano: 05-06-2006, 17:30 ]
SaiykoPat
http://tn3-1.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/156/9/6/Mirror_Of_Dust_by_assun.jpg

[ Dodano: 05-06-2006, 17:55 ]
SELENA
http://tn3-1.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/156/6/5/dancer_in_the_dark_by_evildolly.jpg

Kamich
05-06-06, 19:21
Shandor - filigranowa, duze stopy, lekko przy kosci, blond wlosy z przyjacielska ale obrazona mina
switas - ogromny bramkarz z jakiegos nielegalnego klubu, ma niebieskiego punka i zielona brode i baczki
Stern - maly w butach na koturnach, sweterek z grubej welny, 24/7 przy kompie, z podlaczona kroplowka i miliardem stron www z obrazliwymi txtami i sms'ami
palko - sredni wzrost male stopy, gruuuuuuuuuuuuuuuuby i wiecznie blogo usmiechniety, lekko fajtlapowaty
Enemigo - sredni wzrost, plaski brzuch+kaloryfer, cienkie lapy, w srednim wieku, twardziel
Selena - duuuuuuuuuza, szczupla pani, w papilotach, mloda
araj - maly, postawny z cygarem i okularami jak denka od butelki, luzak
6b - wysoki, wiecznie zdziwiony, z lekko opuchnietymi nogami od sprzegla i gazu
mineczka - gospodyni ze zakladowej stolowki, przy kosci, uczynna, z matczynym usmiechem
Józefina - wysoka, z kasztanowymi dlugimi kreconymi wlosami i sympatycznym wyrazem twarzy
Sabinka - totalna luzaczka, potrafiaca wszystko obrocic w zart, troszke przy kosci, mily wyraz twarzy
Marzenka - wysoka, troszke blada, ciemne wlosy, ubior, i mroczna atmosfera wokol siebie

switas
07-06-06, 01:57
nie ma katsia, gdyby nie to zdjecie w profilu, to ... hmmmm, gumofilce, plaszcz z kolnierzem i jakis japonski samochod z nalepka pionier z tylu na szybie, lysy oczywiscie a w bagazniku wyjsciowe ubranie by pohandlowac na miescie, czyli niki i dresik :D

[ Dodano: 07-06-2006, 00:59 ]
:)))


switas - ogromny bramkarz z jakiegos nielegalnego klubu, ma niebieskiego punka i zielona brode i baczki
http://img439.imageshack.us/img439/4880/3453451qu.jpg

[ Dodano: 07-06-2006, 01:03 ]
skad on wiedzial, ze mam pekaesy :10:

Kamich
07-06-06, 02:04
katsiu - hmmmmm... gdyby nie zdjecie to : paker, bierze na siebie 20, nikt mu nie podskakuje, rozstawiaja przed nim czerwony dywan jak idzie po ulicy

switas
07-06-06, 02:05
a tak poza tym to mysle ze [you:831b85b17f] wyglada jak rozdeptana zaba

Kamich
07-06-06, 02:09
ciach! wstyd :)))

Ssmyk - gosciu z ktorym mozna pogadac i pozartowac, potrafi wyczuc czy w obecnej chwili sie zartuje czy powaznie rozmawia
a z wygladu, sredni wzrost, rozesmiany wyraz twarzy

Vito Andolini
07-06-06, 10:17
[you:751a9410cb] - dziwny czlowiek , wydaje mu sie ze ma monopol na prawde , a nie zdaje sobie sprawy z wlasnej niedoskonalosci , pewnie chodzi w kapeluszu i ma zeza ...

SsMyQ
07-06-06, 10:21
SsMyK - dziwny czlowiek , wydaje mu sie ze ma monopol na prawde , a nie zdaje sobie sprawy z wlasnej niedoskonalosci , pewnie chodzi w kapeluszu i ma zeza ...
_________________Noooo :))) [SsMyK] ...:)

To ja poprosze wiecej od Wszystkich :D

Papla
07-06-06, 10:37
[you:c369831227] - dziwny czlowiek , wydaje mu sie ze ma monopol na prawde , a nie zdaje sobie sprawy z wlasnej niedoskonalosci , pewnie chodzi w kapeluszu i ma zeza ...

przeceniasz mnie, maly czlowieczku, bo pojecie "prawdy" jako takiej, nie istnieje, zas o monopolu nie moze byc mowy, poniewaz oprocz mnie jest tu wiele osob ktore przewyzszaja cie intelektualnie.

Vito Andolini
07-06-06, 10:55
zlapales sie dziadku w siec :loser:

a co do osob ktore mnie przewyzszaja intelektualnie masz racje , ale to o niczym nie swiadczy , bo inteligencja nie zawsze idzie w parze z madroscia ...

SsMyQ
07-06-06, 11:33
Spam wywalam:)

Shandor
07-06-06, 15:46
Switas - wzruszyłam się, dokładnie tak wyglądam w dzień, a nocy - faktycznie jak rozdeptana żaba :84:

Switas - wygląda jak rozdeptywacz żab, niedogolony, w pogniecionym ubraniu i w wygodnych dużych butach :)

6 biegowy
07-06-06, 19:47
a jestem ciekaw jak mnie sobie wyobrażacie :) bo nie byłem w pokoju prawdy itd. więc chyba macie słabe wyobrażenie :124:

niski,chudy w okularach,absolutnie brak umiesnienia,blizny na skroni bo byles bity w ciemie.

Indianka
07-06-06, 19:49
a jestem ciekaw jak mnie sobie wyobrażacie :) bo nie byłem w pokoju prawdy itd. więc chyba macie słabe wyobrażenie :124:
177 cm wzrostu,bardzo szczupły,raczej chudy.Oczy piwne,włosy dłuższe i proste,ciemny blond.Trądzik. :124: :) :) :)
Ubrany w gruby sweter,spodnie jeansy o wąskich nogawkach



Miękki,ja nigdy nie trafiam,więc pewnie jesteś strasznym przystojniakiem :99:

Goerres
07-06-06, 20:25
Ja - Mazgaj i ciota, widoczne zalyski, zamulony wzrok, z zewnatrz wydaje sie ok, ale ma nasrane w garach.

Kasiunia
07-06-06, 20:39
Miekki- wysoki, dobrze zbudowany facet ktory trzyma za swoje

6 biegowy -> kochajacy kobiety, brunet (strzelam , to tylko moja wyobraznia) o pieknych oczach i oszalamiajacym spojzeniu

Mineczka-> 17 letnia grzeczna dziewczyna, spokojna, opanowana, kochajaca szalenstw o i zabawe

Indianka -> powazna jak pani profesor, ladna a zarazem agresywna :D :)

k0573k
07-06-06, 20:39
SsMyK-oalony luzak ze stylowa fryzurka

switas
07-06-06, 23:54
marzenka jestes tu niecaly tydzien i mamy sobie juz Ciebie wyobrazac ... na razie widze skzywdzone dziewcze z zakwawionymi rekoma z nosem przy ziemi, ale to tylko dlatego, ze taki avatar u Ciebie...

6 biegowy
08-06-06, 00:03
Hehe ok bede pamietac:) Widze ze walczysz o swojego "samca" hehe:)

Hippisowa,niegolona pod pachami,wlosy dlugie,dziwne warkoczyki.
Duzo kolczykow,srednia wzrostem,jedrne piersi i posladki,ogolnie FLOWER POWER.

Enemigo
08-06-06, 00:48
Papla - okulary od diora lub DG, koszula od HB, spodnie krojone na miare, inteligentne spojrzenie i cynizm w oczach, co chwile rzuca okiem na cartiera tanka (ale wiem ze ma rolexa), siedzi w pokoju, ktory jest urzadzony za wiecej bejcu niz chaty wiekszosci gamoniow z dofo. Wiek <29 lat

Araj - przypakowany, spojrzenie pozytywne, ale jak go ktos wkvrwi pozamiatane

6Biegowy - wysoki lysy generalnie duzy, jakos zawsze mi sie kojarzy w myslach w brylach przeciwslonecznych, zeby nikt mu nie patrzyl w oczy, wieje cynizmem na kilometr, buja sie delikatnie, chodzi zawsze w dobrych ciuchach

Mrc - szczuply maloletni psychopata :) ale z zasadami, dla kumpli do rany przyloz

Wenus - piekna jak Wenus, sexi blondynka :D :28:

Tibor - szczuply wysoki, inteligentne spojrzenie

Goerres - przypakowany usta scisniete zawsze

Sentyment - gejowy wyglad, chodzi bokiem ulicy zeby nikt go nie przetrocil w kieszeni zawsze pare euro tylko, smierdzi ciuchami brudnych bezdomnych

Kasiunia - delikatny powab mlodej istotki brunetka, wlosy zaczesane

Simmek - dlugie wlosy zakrywajace oczy

Shandor - skorzany plaszcz, glany, okulary wlosy rozpuszczone

Anders - czapka z daszkiem, ciuchy sportowe, wysoki wysportowany

Stern - drogie dresy lub ciuchy od cottonfielda lysy szczuply

Sabinka - ujmujace spojrzenie niewysoka

Mineczka - blondynka drobna i doswiadczona :104:

Miekki - chudy strachliwe spojrzenie

Tomek - malolat w bluzach z kapturem

Kostek - malolat z groznym wyrazem twarzy

Ssmyk - lansiarz koszula przy klacie rozpieta

Selena - perly na szyi w dobrych ciuchach wieczorowych

Indianka - pelna naturalnego piekna

Harier - lysy, przypakowany w dresie ze zlotem zoltym na szyi (w srednim wieku)

Malgorzata - czarujace spojrzenie blondynka sredniego wzrostu

Saiyko - lysy, kolczyk w brwi z lekkim zarostem ale wysoki i przy sobie (ubiera sie na czarno)

Biolent - szczuply, wysoki podrywacz czarne wlosy sredniej dlugosci

Portia - 30 latek szczuply i wysoki

Dziadzia - nie wysoki mlody

Katsiu - burza wlosow czarnych wysportowany

Jozia - powab, piekno, delikatnosc, sex :113:

Orzeszek - troche przestraszony

k0573k
08-06-06, 08:05
Enemigo wysoki przypakowany chlop w skorze wranglerach i krotka fryzurka na zel w ciemnych okularach
Mineczka elegancka i pekna kobieta ubrana w czarny kaplecik wyjsciowy ktorego kroj jest bardzo modny

Shandor
08-06-06, 12:01
Goerres - nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że jak będzie starszy to będzie wyglądał jak Willis :28:

Kasiunia
08-06-06, 16:36
Shandor, Dziewczyneczka w 2 kucyczkach :)

k0573k
12-06-06, 22:05
Sentyment okulary szcuply ciemne krecone wlosy