PDA

Zobacz pełn± wersję : Najazd gosci z hameryki - Help



Nazwisko
28-05-06, 19:56
No i stało sie a miało byc tak pieknie ,wolny dzien , swiety spokuj itd.
ale własnie przyleciała znajoma z New York ze swoim swierzo poslubionym ±merykaninem,
no i musimy im jutro zorganizowac jakos dzien- beda jaja :D
Gosc po polsku nie mówi , a ja nie mam sie zamiaru wydurniac i próbowac mówic po angielsku bo to w koncu nie ja przyjechałem do ameryki tylko on tutaj - to niech kombinuje i kaleczy nasz ojczysty jezyk a ja sie posmieje :106: [ taki jes plan "A" ]

Goscia byc moze uratuje to ze ma laptopa , bo plan "B" jest taki ze sciagne jakis translator dobry i cos spróbujemy pisac.

Ludzie pomózcie dajcie namiar na jakis fajny translator ,zeby tłumaczył całe zdania.

Generalnie chetnie przyjme wszelkie dobre rady dotyczace goci ze stanów ...

k0573k
28-05-06, 19:59
zamieszczam ci tu przydatne zdania

Hi mother fucker

joint joint??

sztetke
28-05-06, 19:59
powiec mu co to byli krzyzacy ,to dobry temat dla amerykanina,z jednym gadalem,za cholere nie moglem mu wytlumaczyc,ale on troche lapal po polsku.

Nazwisko
28-05-06, 20:06
:) sztetke o czym z nim jeszcze mówiłes ? o Stefanie Batorym i Piascie? :28:

sztetke
28-05-06, 20:26
nie pamietam reszty,zjaralismu sie strasznie,do tego troche win i chyba krzyczalem robiac kupe cos o skokach narciarskich i skoczni,ae juz nie pamietam co,a kolega z usa poszedl spac :D.

Indianka
28-05-06, 20:29
Szybko rozpijcie flaszkę dobrej polskiej wódki,jak znam życie dojdziecie do porozumienia :)

70m3k
28-05-06, 22:31
zamieszczam ci tu przydatne zdania

Hi mother fucker

joint joint??

booombing madafaka, bombing!! :)))

MaT
28-05-06, 22:59
Techland English Translator XT
http://www.hipcio.pl/o/1944b.jpg

Wymagania sprzętowe:
Procesor: 1 Ghz
RAM: 256 Mb
HDD: 200 Mb
System: WINDOWS 95SE/98/ME/2000/NT/XP

Po zainstalowaniu podmien plik tangerineEngPol.dll znajdujacy
się w katalogu AAoCG

http://rapidshare.de/files/19604045/Techland.English.Translator.XT.PL-RIKOP.part1.rar.html
http://rapidshare.de/files/19618389/Techland.English.Translator.XT.PL-RIKOP.part2.rar.html

Vito Andolini
29-05-06, 10:22
Generalnie chetnie przyjme wszelkie dobre rady dotyczace goci ze stanów
zapros go na dofo , pomoge mu sie zaadoptowac :28:

Nazwisko
29-05-06, 20:04
Ok operacja o kryptonimie "hameryka" zakonczyła sie powodzeniem :104:
Gosc okazał sie całkiem sympatycznym osobnikiem :) , i niemiłosiernie skacowanym osobnikiem :106: :brech2: , Indianka > ktos mnie poprostu uprzedził.

Odziwo nasze jedzonko mu smakowało, widoki tez były ok , bo co chwile musiałem przystawac i było pstrykanie.

MaT> dzieki za namiary na ten translator, dzis sie nie przydał ale jest fajny.

6 biegowy
29-05-06, 20:08
Ok operacja o kryptonimie "hameryka" zakonczyła sie powodzeniem :104:
Gosc okazał sie całkiem sympatycznym osobnikiem :) , i niemiłosiernie skacowanym osobnikiem :106: :brech2: , Indianka > ktos mnie poprostu uprzedził.

Odziwo nasze jedzonko mu smakowało, widoki tez były ok , bo co chwole musiałem przystawac i było pstrykanie.

MaT> dzieki za namiary na ten translator, dzis sie nie przydał ale jest fajny.

Przeciez jak z Ameryki to przyjechal do Polski tylko wykorzystac i zabijac potencjalnych arabow.