PDA

Zobacz pełną wersję : CZY JESTEŚCIE ZA KARĄ ŚMIERCI?



Indianka
19-05-06, 19:40
Właśnie przed chwilą w FAKTACH pokazywali gościa który dostał 25 lat za znęcanie sie nad swym 3-miesięcznym dzieckiem.Dziecko nie widzi,nie słyszy,nie reaguje na dotyk,ma bezpowrotnie uszkodzony mózg.
Co sądzicie o karze śmierci w takich i innych przypadkach?

Enemigo
19-05-06, 20:01
Wolalbym zeby wiezniowie do konca zycia pracowali w kamieniolomach czy kopalniach uranu za takie czyny, ale z racji tego ze takie rozwiazanie jest nierealne - jestem za kara smierci

DZIADZIA
19-05-06, 20:03
Wolalbym zeby wiezniowie do konca zycia pracowali w kamieniolomach czy kopalniach uranu za takie czyny, ale z racji tego ze takie rozwiazanie jest nierealne - jestem za kara smierciDożywotni kamieniolom - dokładnie tak. Ale zwykłe sożywocie też kapa, masz 25 lat idziesz ssiedzieć na powiedzmy 55 - masakra, czytałem gdziec wywiady ostatnio z kolesiami co mają dożywocie i oni mówią ze też są za karą śmierci bo woleliby nie żyć. Niech więc kiblują cały czas do smerci

6 biegowy
19-05-06, 20:04
jak najbardziej za kara smierci (gdy istnieje 100% dowod)

STERN
19-05-06, 20:06
Typowo tendencyjny temat, tak jak i o aborcji, eutanazji itp. Na kazdym forum istnieje. Raj dla ubijaczy piany :)

Indianka
19-05-06, 20:09
Typowo tendencyjny temat, tak jak i o aborcji, eutanazji itp.

Jutro założę temat o aborcji,póki co jest ten :32:

STERN
19-05-06, 20:14
Topsze juz sie wypowiadam na temat - nie jestem za karą smierci :)

Indianka
19-05-06, 20:15
nie jestem za karą smierci :)
NO :32:

Simmek
19-05-06, 20:22
chuj kara smierci, niekturym wystarczy dac bana na ulubionym forum, i juz jest loser...


BTW: na dodatek wymierzana publicznie na rynku... :28: w jakis okrutny sposob /obdzieranie skory, czy cos takiego/ chetnie bym popatrzyl... :yaho:

wenus
19-05-06, 20:34
Jestem za kara smierci i to przez LINCZ :32: (zwlaszcza dla takich bydlakow co katuja dziecko na smierc lub prawie na smierc ) :114: :74: :30:

Simmek
19-05-06, 20:48
Jestem za kara smierci i to przez LINCZ :32: (zwlaszcza dla takich bydlakow co katuja dziecko na smierc lub prawie na smierc ) :114: :74: :30:


bede mogl podawac Ci kamienie ? Bardzo prosze... :28:

mineczka
19-05-06, 20:52
Co sądzicie o karze śmierci w takich i innych przypadkach?
Jak najbardziej jestem za karą śmierci , tacy ludzie powinni być torturowani i powinni zginąć w ciężkich męczarniach

wenus
19-05-06, 21:08
bede mogl podawac Ci kamienie ? Bardzo prosze...

no jak nie jak tak :) Tylko sciane trzeba mocna znalezc :)

Adamitsu
19-05-06, 21:50
Co sądzicie o karze śmierci w takich i innych przypadkach?
co zastrzyk i już - to ma być kara?

Indianka
19-05-06, 21:53
Indianka napisał/a:
Co sądzicie o karze śmierci w takich i innych przypadkach?

co zastrzyk i już - to ma być kara?

No właśnie zadałam pytanie,co sądzicie?

Adamitsu
19-05-06, 21:58
sądzę, że kara śmierci poprzez tortury.

mineczka
19-05-06, 22:01
sądzę, że kara śmierci poprzez tortury.
Zgadzam się z Tobą ,tortury tortury i jeszcze raz tortury

Selena
19-05-06, 22:04
Zgadzam się z Tobą ,tortury tortury i jeszcze raz tortury
Bosz...macie zadatki na terrorystow! :28:

biolent
19-05-06, 22:08
powolne odcinanie części ciała tak żeby do końca był świadomy tego co mu się dzieje :28: ,
a tuz obok potraktować tak samo adwokatów tych zwyrodnialców :99:

Tłumaczenie oskażonego "lekko nim potrząsnołem i wtedy niechcący dziecko się uderzyło"

wpuścić kvtasa w scieżke zdrowia i też lekko by się poobijał .

śmierć za śmierć :30:

mineczka
19-05-06, 22:11
chciałabym kiedyś takiemu człowiekowi sama wymierzyć sprawiedliwość,nawet bym za to zapłaciła

Indianka
19-05-06, 22:13
śmierć za śmierć :30:

Jestem tego samego zdania.
.....ten dzieciak miał dopiero trzy miesiące.Czym takie dziecko może zdenerwować takiego bydlaka?Że płakało?Z niektórymi rzeczami nie można się pogodzić

Selena
19-05-06, 22:14
Tacy powinni zdychac w wielkich meczarniach! Bo krzeslo czy powieszenie to i tak za lagodne kary!

araj
19-05-06, 22:18
Tacy powinni zdychac w wielkich meczarniach!arajowi na 3 godziny ich dawać

6 biegowy
19-05-06, 22:20
Tacy powinni zdychac w wielkich meczarniach!arajowi na 3 godziny ich dawać


Pozniej kroplowke i do mnie :)

harier
19-05-06, 22:33
szkoda naszej forsy(podatników),kulka w łeb,a jeszcze lepiej paru naraz,tak jak w Chinach,bez pardonu,efekt murowany po paru miesiącach :32:

DZIADZIA
19-05-06, 22:52
Tacy powinni zdychac w wielkich meczarniach!arajowi na 3 godziny ich dawaćO Jezusu.... nawet przed śmiercią jedno ci w głowie?

Miekki
19-05-06, 23:15
:))) :))) :))) :))) :)))

Goerres
20-05-06, 03:20
to juz nie wazne, czy bedzie on torturowany, skoro i tak zginie. Najlepszym rozwiazaniem bylyby obozy pracy + przymusowa sterylizacja. jesli juz ktos chce ich trzymac przy zyciu.

efis
20-05-06, 10:48
Może wywołam oburzenie u niektórych, ale ja jestem przeciwny kary śmierci.
Przeciwny, jako takiej - ogólnie. Owszem, jak słyszy się o takich zwyrodnialcach, jak ten ojciec, który katował swoje dziecko, naturalnym odruchem każdego z nas jest powiedzieć - kara śmierci. Racja, takim należałoby się.
Ale, no właśnie ale. Wprowadzając do prawa karę śmierci, musimy liczyć się z tym, że obejmie ona inne przypadki, nawet takie w których oskarżamy na podstawie poszlak i innych dowodów. Niestety - zdarzają się pomyłki sądowe (nawet w dzisiejszych czasach), a kara śmierci jest jedyną "nieodwracalną" - nie da się jej "naprawić".
I tyle.
Nie jestem prawnikiem, ale słyszałem o takiej maksymie: "lepiej uniewinnić 10 winnych, jak skazać 1 niewinnego"

Shandor
20-05-06, 11:13
Może wywołam oburzenie u niektórych, ale ja jestem przeciwny kary śmierci.
Przeciwny, jako takiej - ogólnie. Owszem, jak słyszy się o takich zwyrodnialcach, jak ten ojciec, który katował swoje dziecko, naturalnym odruchem każdego z nas jest powiedzieć - kara śmierci. Racja, takim należałoby się.
Ale, no właśnie ale. Wprowadzając do prawa karę śmierci, musimy liczyć się z tym, że obejmie ona inne przypadki, nawet takie w których oskarżamy na podstawie poszlak i innych dowodów. Niestety - zdarzają się pomyłki sądowe (nawet w dzisiejszych czasach), a kara śmierci jest jedyną "nieodwracalną" - nie da się jej "naprawić".
I tyle.
Nie jestem prawnikiem, ale słyszałem o takiej maksymie: "lepiej uniewinnić 10 winnych, jak skazać 1 niewinnego"

tak Efis, dlatego też jestem przeciw... fakt, jak widzę w tv jakąś informację i zwyrodnialcu katującym dziecko, czy wykorzystującym w inny sposób nóż mi się w kieszeni otwiera, w pierwszej chwili mam ochotę go zatłuc, ale to nie jest dla niego kara... mój mąż mówi, co to za kara 25 lat? po 15 wyjdzie! ale ja wiem jak jest ciężko siedzieć tam 3 lata (ups, to nie to, ze ja tam siedziałam, ale trochę mi koledzy szczerze powiedzieli), a co dopiero te 15. Więzienie to nie jest hotel ***, to ciężkie życie, a że mają tv? ksiązki? i inne bzdety? a co to zmieni, wyobraźcie sobie te 15 lat w 4 ścianach, a do tego życzliwi koledzy którzy wiedzą za co tu siedzisz :) aż mnie radość ogarnia myśląć o życiu takiego dzieciobójcy czy pedofila, i o tym jakie go tam życie czeka, to napewno jest "przyjemniejsze" niż nagła, humanitarna, bezbolesna śmierć :28:

araj
20-05-06, 11:26
nie powinno być kary smierci...powinna byc kara od araja(a to gorsze)

SaiykoPat
20-05-06, 11:38
araj by na nich chuchal :) ma zabojczy oddech

jak ten koles przezyje to 25 lat w pierdlu po tym jak sie dowiedza za to siedzi to bedzie jakis cud

juSta
20-05-06, 12:00
Co sądzicie o karze śmierci w takich i innych przypadkach?
krótko- jak najbardziej za... tylko niech zdycha dłuuuuuuuuuuuugo i w męczarniach

Clericgrammaton
20-05-06, 13:02
kula w łeb i do piachu...nie ma zbyt wielkich kosztow tym sposobem sie podatnika nie obciaza zbytnio...zwolnia sie wiezienne-marrioty...

Simmek
22-05-06, 11:34
jak ten koles przezyje to 25 lat w pierdlu po tym jak sie dowiedza za to siedzi to bedzie jakis cud

Od pierwszego naprawde zyczliwego dostanie sznurek, tylko czy bedzie potrafil... :10:

Vito Andolini
22-05-06, 11:40
jak czytam wypowiedzi poniektorych ,to dochodze do wniosku ze niezle zryci jestescie
Psychopaci wypisz wymaluj

a ja jestem przeciwny karze smierci bo kazdy ma prawo do zycia
ktore jest prawem ponad prawem

powinien dostac dozywocie , przymusowe roboty majace na celu zasilanie budzetu panstwa Polskiego . :32:

Goerres
22-05-06, 12:23
jak czytam wypowiedzi poniektorych ,to dochodze do wniosku ze niezle zryci jestescie
Psychopaci wypisz wymaluj

a ja jestem przeciwny karze smierci bo kazdy ma prawo do zycia
ktore jest prawem ponad prawem

powinien dostac dozywocie , przymusowe roboty majace na celu zasilanie budzetu panstwa Polskiego . :32:
1.w przypadku istnienia kary smierci, smierc bylaby przeciez czynem swiadomym. Jesli ktos wie, ze za zabicie grozi kara smierci, a zabije ?

2. kazdy ma prawo do zycia, a osoba zabita przez morderce tego prawa nie miala ?

Vito Andolini
22-05-06, 12:24
kazdy ma prawo do zycia, a osoba zabita przez morderce tego prawa nie miala ?
jezeli za kazda smierc kara bylaby smierc , nikt by sie nie ostal

Józefina
22-05-06, 12:25
tak...bo jest nardziej "humanitarna" niz dozywocie ktore odbiera wszelka nadzieje.

tibor69
22-05-06, 12:43
Faktem jest, że kara śmierci nie odstrasza i nie powoduje spadku przestępczości. Ludzie którzy dopuszczają sie zbrodni podlegających karze śmierci z natury mają wszelkie prawa głęboko gdzieś. Obecność kary śmierci dodatkowo ich tylko stymuluje. Kara śmierci jest bezbolesna i nie łączy się z żadnym cierpieniem dlatego cieżko nazwać ją karą :). Dużo gorsze jest dożywocie w 4 ścianach.

Goerres
22-05-06, 14:26
Faktem jest, że kara śmierci nie odstrasza i nie powoduje spadku przestępczości. Ludzie którzy dopuszczają sie zbrodni podlegających karze śmierci z natury mają wszelkie prawa głęboko gdzieś. Obecność kary śmierci dodatkowo ich tylko stymuluje. Kara śmierci jest bezbolesna i nie łączy się z żadnym cierpieniem dlatego cieżko nazwać ją karą :). Dużo gorsze jest dożywocie w 4 ścianach.
"Kara śmierci jest skuteczna: USA pierwsze zniosły wykonywanie wyroków śmierci. Obecnie już ponad 40 stanów ją przywróciło - i np. w Nowym Jorku liczba morderstw spadła po tym o 65% (trzykrotnie!). "
jak informuje nas Janusz Korwin-Mikke

SaiykoPat
22-05-06, 14:32
Nowym Jorku liczba morderstw spadła po tym o 65% (trzykrotnie!). " spadek przestepczosci w NY to raczej wynik polityki burmistrza Gulianiego (jakby sie to nie pisalo) ktory wprowadzil polityke "braku poblazania" dla przestepcow

6 biegowy
22-05-06, 14:33
kazdy ma prawo do zycia, a osoba zabita przez morderce tego prawa nie miala ?
jezeli za kazda smierc kara bylaby smierc , nikt by sie nie ostal


????
Pieprzysz glupoty kolego.Zadnego humanitarnego traktowania mordercow,kara smierci jak najbardziej (gdy mozna ja uzasadnic dowodami).
Swiat bedzie lepszy bez mordercow,gwalcicieli,chce dodac ze zboczency seksualni powinni przechodzic kuracje hormonalna ktora obnizy im libido do nieistniejacego poziomu.

portia
22-05-06, 15:02
jak informuje nas Janusz Korwin-Mikke
Słuchaj go to będziesz zimą boso chodził :)
Śmierć to nie jest kara. Śmierć jest zbyt humanitarna dla tych padalców, więc jestem przeciw. Powinni cierpieć, zapier.dalać dla dobra społeczeństwa i powinni ich zamykać w czerwonych pokojach i puszczać Kaine grantzen w wersji hardcoregabberspeedtekkno na okrągło.
Jedyna kwestia jaka powinna być uregulowana to stworzenie odpowiednio ciężkich warunków do charowania do końca życia. Jeśli ktoś jest niezdolny do ciężkiej pracy w warunkach szkodliwych to powinien być zamykany w izolatce na długi okres czasu, wypuszczany na 2-3 dni i znowu do nory. Oni mają cierpieć, bez żadnych dobrodziejstw oferowanych przez nowoczesny świat. Bez prawa do zwolnienia przedterminowego, adwokata i darmowej służy zdrowa (za wszystko płacą). Powinni też płacić za żarcie, pralnię, prąd - za cały swój pobyt. Pieniądze zarabiają pracując, nie dostrają ich do ręki - wszystko na zasadzie przelewów elektronicznych, z zarobionej puli dostają na "życie" np 10% jednak nie więcej niż jakaś suma pozwalająca wegetować na graniczy upodlenia.

whatever
22-05-06, 15:57
jezeli za kazda smierc kara bylaby smierc , nikt by sie nie ostal nie wiem jak ty, ale ja bym sie ostal, bo nikogo jakos nie zabilem i nie planuje.

jezeli jest perspektywa kary smierci to piedrolcy moze 2 razy pomysla zanim udusza staruszke w mieszkaniu za jej marna rente.
wersia portii tez nie jest zla, ale kara smierci powinna byc. przeciez i tak nie kazdy by ja dostal

sztetke
22-05-06, 16:01
jezeli jest perspektywa kary smierci to piedrolcy moze 2 razy pomysla zanim udusza staruszke w mieszkaniu za jej marna rente
nie pomysla nawet jakby ich na pal mieli nadziewac,przestepca zaklada,ze go nie zlapia,jakby myslal tymi kategoriami to niebyloby przestepstw.

Goerres
22-05-06, 16:03
jak informuje nas Janusz Korwin-Mikke
Słuchaj go to będziesz zimą boso chodził :)
Śmierć to nie jest kara. Śmierć jest zbyt humanitarna dla tych padalców, więc jestem przeciw. Powinni cierpieć, zapier.dalać dla dobra społeczeństwa i powinni ich zamykać w czerwonych pokojach i puszczać Kaine grantzen w wersji hardcoregabberspeedtekkno na okrągło.
Jedyna kwestia jaka powinna być uregulowana to stworzenie odpowiednio ciężkich warunków do charowania do końca życia. Jeśli ktoś jest niezdolny do ciężkiej pracy w warunkach szkodliwych to powinien być zamykany w izolatce na długi okres czasu, wypuszczany na 2-3 dni i znowu do nory. Oni mają cierpieć, bez żadnych dobrodziejstw oferowanych przez nowoczesny świat. Bez prawa do zwolnienia przedterminowego, adwokata i darmowej służy zdrowa (za wszystko płacą). Powinni też płacić za żarcie, pralnię, prąd - za cały swój pobyt. Pieniądze zarabiają pracując, nie dostrają ich do ręki - wszystko na zasadzie przelewów elektronicznych, z zarobionej puli dostają na "życie" np 10% jednak nie więcej niż jakaś suma pozwalająca wegetować na graniczy upodlenia.
powoli wychodzi na jaw, ze zdolnosc do morderstw jest uwarunkowana genetycznie. I nie obchodzi mnie zadne ich cierpienie, chodzi o to, zeby z biegiem czasu tacy ludzie nie istnieli.

Mozna powiedziec, ze to nie jest ich wina, tak jak nie jest wina pedala, ze woli chlopcow.

DZIADZIA
22-05-06, 16:06
Wykonując kare śmierci czy skazując na nią sami jesteśmy mordercami

STERN
22-05-06, 16:08
Gorres - Korwin Mikke ci prawde powie buahaha

:loser:

6 biegowy
22-05-06, 16:09
Wykonując kare śmierci czy skazując na nią sami jesteśmy mordercami

To jak ukaralbys na przyklad kogos kto zabije Ci rodzine,torturujac ich a na koniec palac ich zywcem ?
Czasami zlo konieczne jest logicznym wyjsciem gdyz zwierzeta niezdatne do funkcjonowania w spoleczenstwie trzeba eliminowac.

whatever
22-05-06, 16:19
precz ze zjebanymi genami! niektory nie powinni przekazywac ich dalej. pedofile zwlaszcza. tacy powinni by sterylizowani a jak zostniae skazany za taka rzecz a juz ma dzieciaki to one tez! jak skrzywdzi czyjas rodzine, to powinien poczuc sie podobnie. za kilkadziesiat lat bylo by bezpieczniej na ulicach

tibor69
22-05-06, 16:22
Mozna powiedziec, ze to nie jest ich wina, tak jak nie jest wina pedala, ze woli chlopcow.
Można tak powiedzieć, ale pedalenie się nie zabija (pomijając HIV)

whatever
22-05-06, 16:30
ale pedalenie się nie zabija (pomijając HIV) i tych, ktorzy zabiliby pedala

tibor69
22-05-06, 16:50
precz ze zjebanymi genami! niektory nie powinni przekazywac ich dalej. pedofile zwlaszcza. tacy powinni by sterylizowani a jak zostniae skazany za taka rzecz a juz ma dzieciaki to one tez! jak skrzywdzi czyjas rodzine, to powinien poczuc sie podobnie. za kilkadziesiat lat bylo by bezpieczniej na ulicach
Tak gwoli ścisłości - większość pedofili to heteroseksualiści. W USA ponoć poddaje się ich (chyba dobrowolnej) kastracji farmakologicznej. Takie pomysły były też w Danii. Polega to na podawaniu środków hamujących produkcję testosteronu. Co do dzieci, to to chyba nie jest dziedziczne tak jak kolor oczu czy shizofrenia.

whatever
22-05-06, 16:55
Tak gwoli ścisłości - większość pedofili to heteroseksualiści. znam roznice miedzy pedofilem a pedalem. zreszta wiekszosc nie oznacza niestety, ze wszyscy. pozatym nie akceptuje zadnej formy pedofilii

Goerres
22-05-06, 17:15
precz ze zjebanymi genami! niektory nie powinni przekazywac ich dalej. pedofile zwlaszcza. tacy powinni by sterylizowani a jak zostniae skazany za taka rzecz a juz ma dzieciaki to one tez! jak skrzywdzi czyjas rodzine, to powinien poczuc sie podobnie. za kilkadziesiat lat bylo by bezpieczniej na ulicach
Tak gwoli ścisłości - większość pedofili to heteroseksualiści. W USA ponoć poddaje się ich (chyba dobrowolnej) kastracji farmakologicznej. Takie pomysły były też w Danii. Polega to na podawaniu środków hamujących produkcję testosteronu. Co do dzieci, to to chyba nie jest dziedziczne tak jak kolor oczu czy shizofrenia.
akurat schizofrenia jest dziedziczna, w WIEKSZOSCI przypadkow.
Prawdopodobnie prawie wszystkie "choroby" (pisze w cudzyslowiu, bo chodzi mi o te, na ktore nie mozna zachorowac) są dziedziczne.

tibor69
22-05-06, 17:24
akurat schizofrenia jest dziedziczna, w WIEKSZOSCI przypadkow.
Prawdopodobnie prawie wszystkie "choroby" (pisze w cudzyslowiu, bo chodzi mi o te, na ktore nie mozna zachorowac) są dziedziczne.
Goerres właśnie to miałem na myśli, że schizofrenia jest tak dziedziczna, jak kolor oczu a pedofilia nie. :)

Goerres
22-05-06, 17:25
ok, to co, wyglupilem sie ? ;)

tibor69
22-05-06, 18:14
Mogłem to bardziej jednoznacznie napisać, można było różnie zrozumieć :)

STERN
22-05-06, 18:24
Gorres nia ma takiej choroby psychicznej ktora bylaby dziedziczna...Oj dziecinko mniej czytaj Korwina Mikke, kto ci te gazety podklada, starszy brat? :)

Goerres
22-05-06, 19:26
Gorres nia ma takiej choroby psychicznej ktora bylaby dziedziczna...Oj dziecinko mniej czytaj Korwina Mikke, kto ci te gazety podklada, starszy brat? :)
mowi sie, ze alkoholik nigdy nie powie ci, ze jest alkoholikiem

dziecinką to swego fiutka nazywaj.

STERN
22-05-06, 19:46
Popisywac to sie mozesz przed innymi gowniarzu ale nie przede mną

efis
22-05-06, 20:39
W tej dyskusji wszystkich ponoszą emocję, a zapominamy, że w cywilizowanym społeczeństwie odpowiedzią na przestępstwo powinna być kara, a nie zemsta.
Człowiek, czy rodzina dotknięta, czy pokrzywdzona aktem przestępstwa nie powinna brać udział w osądzaniu przestępcy, ponieważ kieruje mimi chęć zemsty, a nie wymierzeniem kary.
Moim zdaniem kara śmierci jest zemstą - nie karą.
Nie powinniśmy pozbawiać życia kogokolwiek (nawet mordercy) - bo po części staniemy się tacy ja on.

tibor69
22-05-06, 21:03
Gorres nia ma takiej choroby psychicznej ktora bylaby dziedziczna...Oj dziecinko mniej czytaj Korwina Mikke, kto ci te gazety podklada, starszy brat?
Też poczytaj czasem. Statystyki mówią same za siebie.

http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,51266,61956.html

Być może dowiemy się kiedyś, które geny predysponują do tej choroby - zapewne jest ich kilka lub kilkanaście. Obecnie wiemy jedynie, jaki odsetek dzieci, których rodzice mają tę psychozę, również choruje na schizofrenię. Jeśli tylko jedno z rodziców jest chore, ten odsetek wynosi ok. 16-18 proc. (w całej populacji 1 proc.). Jeżeli zarówno ojciec, jak i matka cierpią na schizofrenię, to wtedy u dzieci ryzyko wystąpienia tej choroby wynosi ok. 40 proc. Z niektórych badań wynika, że prawdopodobieństwo pojawienia się psychozy u obu bliźniąt jednojajowych, genetycznie identycznych, wynosi nawet 80 proc. Jednak stopień zgodności zależy od tego, czy bliźnięta były wychowywane w jednakowych warunkach. Kiedy trafiają do różnych rodzin - np. na skutek adopcji - ten odsetek gwałtownie się zmniejsza. Widać, że o tym, czy choroba wystąpi, decydują nie tylko geny, ale także czynniki społeczne, ekonomiczne, kulturowe, żywieniowe itp. Właśnie taki pogląd obecnie przeważa.

STERN
22-05-06, 23:44
Ohh tibor ale sypnales ciekawostka, o ktorej kazdy wie...I KTORA OD DAWNA JEST PRZETERMINOWANA.

tibor69
22-05-06, 23:47
Oświeć mnie w którym miejscu jest przeterminowana :32: Może pocieszymy z siostrą znajomego i powiemy, że lekarze wciskają mu kity od tylu lat.

STERN
22-05-06, 23:49
Schizofrenie wywoluja bakterie

Indianka
22-05-06, 23:58
Moja sąsiadka choruje na tą chorobę.
Jej matka również niestety chorowała.Widziałam kilka razy co sie dzieje z takim człowiekiem.... :((

Simmek
23-05-06, 03:28
Kurwa, a mnie dziwi, ze w katolickim, chrzescijanskim kraju jeszcze nikt nie napisal, ze nalezy cierpiec i wybaczac, milej atmosfery przy wigilijnych stolach... :28:

Shandor
23-05-06, 08:57
Schizofrenie wywoluja bakterie

:93:

portia
23-05-06, 09:29
kurcze, a mnie dziwi, ze w katolickim, chrzescijanskim kraju jeszcze nikt nie napisal, ze nalezy cierpiec i wybaczac, milej atmosfery przy wigilijnych stolach... :28:
Interesuje mnie jak wielkia byłaby Twoja chęć do wybaczenia, gdyby jakiś bydlak zgwałcił i zabił dziecko z Twojej bliskiej lub bardzo bliskiej rodziny.


Schizofrenie wywoluja bakterie
Fakt, Wprost czy Korwin Mikke?

STERN
23-05-06, 09:40
Shandor i portia nie chce mi sie wam tlumaczyc bo i tak wy "lepiej wiecie".

Simmek
23-05-06, 09:48
kurcze, a mnie dziwi, ze w katolickim, chrzescijanskim kraju jeszcze nikt nie napisal, ze nalezy cierpiec i wybaczac, milej atmosfery przy wigilijnych stolach... :28:
Interesuje mnie jak wielkia byłaby Twoja chęć do wybaczenia, gdyby jakiś bydlak zgwałcił i zabił dziecko z Twojej bliskiej lub bardzo bliskiej rodziny.

sie nie dowiemy, bo ja nawet na chrzescijanina sie nie nadaje...

to ci co pisali o atmosferze swiat daja teraz dupy... :32:

Vito Andolini
23-05-06, 09:54
mowicie o smierci jako humanitarnym wyborze <<<<< gratuluje swiatopogladu

myslenie : jezeli cos jest zle nalezy sie tego pozbyc , wyeliminowac , usunac
ale ja mysle ze nalezy przede wszystkim szukac przyczyn tego zla i znalezc rozwiazanie na wyeliminowanie go w zalazku , a nie dopiero jak przybieze swoja postac

Gorres - uwarunkowania genetyczne powiadasz?
zobaczysz za kilka lat , jakie dzieciaki sie beda rodzic , juz teraz mozna duzo genow odpowiedzialnych za te zle zeczy wyeliminowac , a w przyszlosci kto wie ...


Gorres - Korwin Mikke
znasz go? ja czytuje jego felietony , i facet ma duzo madrych rzeczy do powiedzenia
a to ze sie politycznie nie sprawdzil nie neguje jego wiedzy

sabinka
23-05-06, 09:57
Widziałam kilka razy co sie dzieje z takim człowiekiem.... :((
Ja tez niestety widzialam, nawet w mojej rodzinie (mieszkajacej w slupsku zreszta) wydarzyla sie tragedia z tego powodu :|


wracajac do tematu - sama nie wiem do konca jak z taka kara smierci powinno byc. niby jestem za, ale z drugiej strony wolalabym zeby ktos kto zgwalcil zabil (itp) tez pocierpial, a nie od razu zginal..... dlatego nie wiem :124:

portia
23-05-06, 09:59
@STERN - to Ty się nie popisałeś - wiem o jakich badaniach mówisz, tyle, że nikt tam nie udowodnił klinicznie, że bakteria wywaołuje chorobę, a jedynie na podstawie analizy kart pacjentów i sposobu ich leczenia ktoś doszedł do wniosku, iż obecność pewnych bakterii zwiększa szansę na wystąpienie zaburzeń psychicznych - tak więc jeśli chcesz zabłysnąć, to naucz się rozumieć tekst czytany.

Vito Andolini
23-05-06, 10:03
zeby ktos kto zgwalcil zabil (itp) tez pocierpial
oko za oko ? tez powinni go zgwalcic ?
:)

sabinka
23-05-06, 10:08
moze byc :)

[ Dodano: 23-05-2006, 10:11 ]
powiem wiecej: Hammurabi powinien byc naszym prezydentem :96: :yaho:

Goerres
23-05-06, 11:30
znasz go? ja czytuje jego felietony , i facet ma duzo madrych rzeczy do powiedzenia
a to ze sie politycznie nie sprawdzil nie neguje jego wiedzy
z mikke laczy mnie tyle, ze na niego glosowalem [I tura] i zgadzam sie w wielu sprawach :)

tibor69
23-05-06, 11:44
z mikke laczy mnie tyle, ze na niego glosowalem [I tura] i zgadzam sie w wielu sprawach
Ja też się w bardzo wielu zgadzam ale trzeba być krytycznym. Duzo jego pomysłów jest z dupy wyjętych, całkiem sporo bardzo nierealistycznych na dzień dzisiejszy a bardzo wiele informacji wyssanych z palca. Smutne, że takie to niespójne bo w partii ma facet największe mózgi naszego kraju. Stosując demagogię i niską socjotechnikę, często traci na wiarygodności u ludzi doinformowanych a szaraczków zasypuje niezrozumiałymi terminami.
Ale i tak go bardzo lubię :84:

Vito Andolini
23-05-06, 12:37
ale z drugiej strony wolalabym zeby ktos kto zgwalcil zabil (itp) tez pocierpial,
smierc za smierc [dla ludzi o mocnych nerwach , zeby nie bylo :99: ]
http://www.bigducky.com/videos/beheading_videos/beheading.htm

Indianka
23-05-06, 18:09
smierc za smierc [dla ludzi o mocnych nerwach , zeby nie bylo :99: ]

.....To nie ludzie :6: .....Chciałam napisać-To zwierzęta!Ale obrazą by było dla zwierząt, nazwanie tych morderców ich imieniem :(

Vito Andolini
24-05-06, 10:17
jest mala roznica rozmawiac o smierci , przypuszczac i rozwazac
a brac udzial w morderstwie , zabiciu , itd-

kapitalistyczne krucjaty antychrysta Busha na swietej ziemi zapoczatkowaly fale ktorej nie bedzie mozna zatrzymac . A slowo smierc bedzie na codziennym uzytku . Myslicie ze wszystko jest pod kontrola? juz dawno pod nia nie jest
legiony polksiezyca powstana w obronie rasy ....

70m3k
24-05-06, 13:35
kapitalistyczne krucjaty antychrysta Busha na swietej ziemi zapoczatkowaly fale ktorej nie bedzie mozna zatrzymac . A slowo smierc bedzie na codziennym uzytku . Myslicie ze wszystko jest pod kontrola? juz dawno pod nia nie jest
legiony polksiezyca powstana w obronie rasy ....

a łyżka na to - niemożliwe....

6 biegowy
24-05-06, 14:57
jest mala roznica rozmawiac o smierci , przypuszczac i rozwazac
a brac udzial w morderstwie , zabiciu , itd-

kapitalistyczne krucjaty antychrysta Busha na swietej ziemi zapoczatkowaly fale ktorej nie bedzie mozna zatrzymac . A slowo smierc bedzie na codziennym uzytku . Myslicie ze wszystko jest pod kontrola? juz dawno pod nia nie jest
legiony polksiezyca powstana w obronie rasy ....

powstana i pojda do piachu,nie mozna wygrac wojny samymi checiami (pamietasz powstanie Warszawskie ?) i bez poparcia.

OZESZLOL
27-05-06, 16:44
Kara śmierci to jest najgłupsza rzecz jaka może być ... niczemu nie służy

nie podziele się niestety z wami moja teorią dlaczego nie powinno byc kary smierci , dobrze jest jak jest...

i nie łudzcie się że takie coś będzie kiedykolwiek wprowadzone

DZIADZIA
27-07-06, 17:36
Kara śmierci to jest najgłupsza rzecz jaka może być ... niczemu nie służy tak jak i więzienie niczemu nie służy. wyroki powinny być w latach pracy w jakiś np. kamieniołomach. moze tego ludzie by sie bardziej bali, a więzniowie zarobiliby na swoje utrzymanie

SaiykoPat
27-07-06, 17:39
a propo dzisiaj byla konferencja tego mlodego szczyla z lpr odnosnie projektu zmiany kk i przywrocenia kary smierci

DZIADZIA
27-07-06, 18:09
a propo dzisiaj byla konferencja tego mlodego szczyla z lpr odnosnie projektu zmiany kk i przywrocenia kary smierciZ tego co sie orientuje, to miała być ona tylko za przestępstwa na dzieciach o podteksicie seksualnym

6 biegowy
27-07-06, 18:16
Eliminacja jednostek szkodzacych spoleczenstwu nie jest jedynie kara dla mordercy,jest to takze zabezpieczenie przyszlosci ogolu.

K-A-S-I-A
29-07-06, 12:52
Eliminacja jednostek szkodzacych spoleczenstwu nie jest jedynie kara dla mordercy,jest to takze zabezpieczenie przyszlosci ogolu.

Zgadzam się i także jestem za karą śmierci.