PDA

Zobacz pełną wersję : Polska Polska!



SsMyQ
17-05-06, 18:42
<FIELDSET>
<LEGEND>Pokój Prawdy</LEGEND>
Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE


DZIS BOHATEREM JEST Polska Polska! -----PYTAJCIE :cool:

[center:166be3d129]
Przypominam ŻE kazdy aktualny GOSPODARZ musi nominowac następna osobe do Pokoju Prawdy !!!![/center:166be3d129]</FIELDSET>

Enemigo
17-05-06, 18:45
Uczysz sie?
Pracujesz?
Co sadzisz o nsz? I dlaczego uwazasz ze jest pojebancuchem?

switas
17-05-06, 18:55
kibic, narodowiec, dlaczego taki nick?

Polska Polska!
17-05-06, 18:56
Uczysz sie?
Tak, w technikum (znam tę waszą opinie, że kto z technikum ten debil, ale jak widzicie na moim przykładzie jest to stek bzdur :28: )

Pracujesz?
Niestety, jako że się jeszcze Ócze nie ma zabardzo mozliwosci. W wakacje jade prawdopodobnie do Dojczlandow na jakiś zarobek :89:

Co sadzisz o nsz? I dlaczego uwazasz ze jest pojebancuchem?
Prawda jest taka ze ja nikogo nie uwazam za jakiegos pojebancucha, dla mnie kazdy jest Kimś. A że nsz ma przekonania jakie ma (które mi się nie podobają) to nie wyznacza jego wartości. Wartość człowieka poznajemy po wyborach jakich dokonuje w ekstremalnych sytuacjach :104: :103:


kibic
Tak, lubie piłke nożną ale nie tylko, inne sporty tez mi sie podobaja.

narodowiec
Kiedyś miałem przekonania bardzo nacjonalistyczne, pozabijał bym wszystkich którzy krzywo patrzyli na Polske, ale z czasem nabrałem innego podejscia, chociaz patriotą pozostałem do dzić :)

dlaczego taki nick?
Nick dla tego że uzywalem na poczatku na nkt, a dlaczego wtedy mialem taki nick to mozesz wywnioskowac z powyzszego akapitu :28:

Indianka
17-05-06, 19:23
1.Opisz krótko swój wygląd
2.Jaką cechę charakteru uważasz u siebie za dobrą a jaką za złą?

Polska Polska!
17-05-06, 19:31
1.Opisz krótko swój wygląd
A tititi :28:
185 (gdzie? :?:), wlosy ciemny blad (prawie czarne), krotkie. Oka brazowe/piwne czy jak to sie nazywa. Niedawno zrobilem se sztange i macham troszke.

2.Jaką cechę charakteru uważasz u siebie za dobrą a jaką za złą?
Hmm trudne pytanie. Glupio tak odpowiadać, ale dobrą cechą jaką ja wyznaje (nie to zebym sie za takiego uwazal) jest duma i honor i odwaga. A złą to że nie potrafie siedzieć cicho i nie potrafie trzymac jezyka za zebami, zawsze wrzuce swoje 3grosze przez co naprzyklad teraz mam ostre klopoty w szkole :113:

DZIADZIA
17-05-06, 20:34
Twoje zdanie o dziadzi jakie jest?
Czy jakup był fajny?

Polska Polska!
17-05-06, 20:40
Twoje zdanie o dziadzi jakie jest?
Dziadmin is da mastah :84:, nie no dziadzia dobry typ, pomocny itd. Ogólnie pozytyw :piwo: :k0573k:

Czy jakup był fajny?
Oj jak ten ziomaszka mnie wkur*wial :D, ale jak tak sobie wspomne tamte chwile to... jednak typo fajny byl, mozna sie bylo wyzyc na nim i w ogole w jego tematach w chu*j ludzi sie wypowiadalo, byl jedna z podstaw powodzenia nkt, mi sie wydaje :113:

juSta
17-05-06, 23:32
dziewczyna/żona/kochanka? :)
na co byś wydał 1mln zł?

Polska Polska!
18-05-06, 00:36
dziewczyna/żona/kochanka? :)
Dziocha :28:

na co byś wydał 1mln zł?
Zainwestowal bym. Z procentow kupil bym garniak od jakiegos miszcza szyty na miare - musze se takie cos sprawić :) taki w chooy drogi.
No i wiadomo, wakacje.
1mln to w sumie nie duzo, ale z procentow rowniez stworzyl bym jakies cos dla ludu i dla dzieci. Jakis wiejski klub pilkarski, zasponsorowac jakas nagrode na wyscigach... zeby nasze imprezy zyskaly jakis prestiz.
pozdro pińcet sto dziwincet

Palko
18-05-06, 01:55
jak powiedzial stary góral POLSKA bydzie az po Ural, za Uralem bydo chiny a was niema skurwysyny! ocena?

Polska Polska!
18-05-06, 13:48
jak powiedzial stary góral POLSKA bydzie az po Ural, za Uralem bydo chiny a was niema skurwysyny! ocena?

Pięknie, bardzo pięknie. Poruszyło mnie do łez :28:

SsMyQ
19-05-06, 15:13
Droga która idziesz przez Zycie jest.....
CO jest dla Ciebie inspiracją Zyciową
Palisz Ziolo ??

Wymarzone Auto
Auto które zamiar masz Kupić

6 biegowy
19-05-06, 15:16
Bedac rozczarowaniem ojca jak reflektujesz na jego decyzje o prokreacji ?

:)
Kiedys miales mi duzo do powiedzenia,dlaczego sie hamujesz teraz ?

Polska Polska!
19-05-06, 16:08
Droga która idziesz przez Zycie jest.....
Raczej wyboista

CO jest dla Ciebie inspiracją Zyciową
abstrakcja[??]

Palisz Ziolo ??
palilem, teraz juz nie

Wymarzone Auto
Niemam wymarzonego. Jestem fanem motoryzacji ale zawsze sie znajdzie lepsze auto od drugiego. Chociaz jakbym mial wybierac to stawial bym raczej na enzo.

Auto które zamiar masz Kupić
Narazie nic nie planuje.

Bedac rozczarowaniem ojca jak reflektujesz na jego decyzje o prokreacji ?
Niestety, nie mielismy wspolnego ojca. Moj ma calkiem inna opinie niz twoj o tobie.

Kiedys miales mi duzo do powiedzenia, dlaczego sie hamujesz teraz?
Wydoroslalem, juz mi nie zalezy na zmienianiu innych na "lepsze". Historia Cie oceni :32:

SsMyQ
19-05-06, 16:15
Dziewczyna ,zona ,Kochanka ..??

Patriota ??
co w zyciu cenisz najbardziej ..

Polska Polska!
19-05-06, 18:10
Dziewczyna ,zona ,Kochanka ..??
Patriota ??

co w zyciu cenisz najbardziej ..
Te śmieszne małe... te małe różowe mydełka :28:

DZIADZIA
20-05-06, 10:56
Jakiej muzyki słuchasz na codzień?