PDA

Zobacz pełną wersję : Kadra na Mundial



A N D E R S
15-05-06, 21:40
Bramkarze:
- Artur Boruc 20.02.80 193 / 88 Celtic Glasgow 15 0
- Łukasz Fabiański 18.04.85 190 / 84 Legia Warszawa 2 0
- Tomasz Kuszczak 20.03.82 190 / 84 West Bromwich Albion 3 0
Obrońcy:
- Marcin Baszczyński 07.06.77 182 / 75 Wisła Kraków 30 1
- Jacek Bąk 24.03.73 188 / 81 Al-Rayyan Doha 70 2
- Dariusz Dudka 09.12.83 183 / 80 Wisła Kraków 6 0
- Seweryn Gancarczyk 22.11.81 181 / 70 Metalist Charków 2 0
- Mariusz Jop 03.08.78 188 / 81 FK Moskwa 10 0
- Mariusz Lewandowski 18.05.79 184 / 80 Szachtar Donieck 24 1
- Michał Żewłakow 22.04.76 182 / 75 Anderlecht Bruksela 54 1
Pomocnicy:
- Piotr Giza 28.02.80 179 / 75 Cracovia Kraków 4 0
- Damian Gorawski 04.01.79 177 / 72 FK Moskwa 14 1
- Kamil Kosowski 30.08.77 186 / 78 FC Southampton 43 4
- Jacek Krzynówek 15.05.76 179 / 73 Bayer Leverkusen 56 9
- Sebastian Mila 10.07.82 178 / 73 Austria Wiedeń 26 6
- Arkadiusz Radomski 27.06.77 177 / 77 Austria Wiedeń 18 0
- Euzebiusz Smolarek 09.01.81 172 / 67 Borussia Dortmund 11 3
- Radosław Sobolewski 13.12.76 182 / 79 Wisła Kraków 17 1
- Mirosław Szymkowiak 12.11.76 179 / 73 Trabzonspor SK 27 3
Napastnicy:
- Paweł Brożek 21.04.83 180 / 72 Wisła Kraków 3 1
- Ireneusz Jeleń 09.04.81 186 / 78 Wisła Płock 7 1
- Grzegorz Rasiak 12.01.79 190 / 84 FC Southampton 28 8
- Maciej Żurawski 12.09.76 180 / 74 Celtic Glasgow 48 15
Jak dla mnie to spoko :32:

Pierwszy Skład na Ekwador Boruc-Baszczyński,Żewłakow,Jop,Bąk-Smolarek,Krzynówek,Sobolewski,Szymkowiak-Żuraw,Brożek
i bedzie elegancko :)

araj
15-05-06, 21:51
dlaczego nie ma dudka?

prezes
15-05-06, 22:49
jelen ma niezlego speeda , nadaje sie do kontratakow :28:

A N D E R S
15-05-06, 23:03
bo dudek ławe grzeje w liverpoolu , lepiej brac młodych perspektywicznych którzy graja w kazdym meczu :)

Shandor
16-05-06, 07:39
a dlaczego nie ma Franka? :10:

bojkotuję i nie oglądam :((:

Simmek
16-05-06, 10:22
a dlaczego nie ma Franka? :10:

bojkotuję i nie oglądam :((:


Jak uslyszalem zenade, ze powinien pojechac za awans, to mnie o malo szlak nie trafil, slaby jest i bez perspektywy na lepsza forma


BTW: pewnie znow Malenczuk zaspiewa piosenke, jak na trzeci mesz wpusci 5 rezerwowych


Zaczynam jednak miec nadzieje, ze wyjdziemy z grupy... :10:

Nazwisko
16-05-06, 10:30
Zanim zajrzałem do tego tematu byłem pewien ze zobacze tu te same pojekiwania co pod artykułami na onecie i interi [uff ale ulga ze sie myliłem] ze jak mozna, ze takie zasługi , tylko niektórzy maja krótka pamiec jak to po poprzednich mistrzostwach wszyscy wytykali ze pojechali zawodnicy bez formy tylko za zasługi. :32:

Simmek
16-05-06, 10:37
Zanim zajrzałem do tego tematu byłem pewien ze zobacze tu te same pojekiwania co pod artykułami na onecie i interi [uff ale ulga] ze jak mozna, ze takie zasługi , tylko niektórzy maja krótka pamiec jak to po poprzednich mistrzostwach wszyscy wytykali ze pojechali zawodnicy bez formy tylko za zasługi. :32:

Ale wcale tak nie jest, tym sie na przyklad moja krytyka rozni od "jeczenia polaczkow"
Pan Janas ma duzego plusa za sklad, jednak przygotowal dosc dobra kadre, moze nawet bede lukal w TV :32:

Nazwisko
16-05-06, 11:35
yyy zrobiłem edit mojego posta bo sie troche mało jasno wyraziłem.

Simmek :104:

SaiykoPat
16-05-06, 13:46
ja tam licze tylko na jedno: ze jak juz pojada i dostana ten wpierdol (oby nie) to potem nie beda sie tlumaczy ze zupa za slona a trawa za mokra tylko powiedza wprost ze poki co sa za ciency :32:

DZIADZIA
16-05-06, 15:29
Kiedy jest mecz ostatniej szansy i mecz o honor?

Hanys
16-05-06, 15:44
lepiej brac młodych perspektywicznych którzy graja w kazdym meczu :)
Rasiak i Kosowski :)

kamikadze
16-05-06, 15:44
Kiedy jest mecz ostatniej szansy i mecz o honor?

Za niedługo :32:

Wilczur
16-05-06, 19:17
Zobaczymy jak to bedzię, szkoda że Frankowiskiego nie ma ale może Janas wie co robi - to jego praca i on za to bierze odpowiedzalnosc... :124:

Simmek
16-05-06, 20:02
Zobaczymy jak to bedzię, szkoda że Frankowiskiego...

To moze byc porazka, moze i nie jest w najlepszej formie, ale te 15 minut, moze zabraknac...

Adamitsu
16-05-06, 20:10
Nie wierzę w bajki Janasa, że piłkarze dowiedzieli się o powołaniach z telewizji. Już sobie wyobrażam np. Baszczyńskiego oglądającego galę w polsacie i obgryzającego paznokcie z nerwów. Mogli sobie darować tą ściemę.

MILA - koleś nie mieści się w słabej lidze austryjackiej nawet w 18 meczowej a jedzie na MŚ

biolent
16-05-06, 21:21
Dudek nie wierzył przez dłuższy czas ( to jest do puki nie ochłoną ) że go Janas nie zabrał. :32:
co do Frankowskiego to faktycznie nie błyszczał ostatnio i trudno uwierzyć żeby odbudował się na mistrzostwa . I na koniec jedno pytanie po co jedzie :124: Rasiak?! :124: Zasług to on nie ma , jeden nadziesięć meczy mu wychodzi , a na mundialu tylu nie będzie . To już Piechne by zabrał więcej pożytku by było :32:
W 86 na mistrzostwach we Włoszech grał taki gościu Sikilaci (spolszczyłem nie wiem jak to się pisze) z trzeciej ligi włoskiej go wyciągneli i został gwiazdą mundialu . Może i tutajby to tak samo zadziałało :124:

M.
18-05-06, 16:23
Jak dla mnie skład jest niezły, troche został odmłodzony ,zastanawia mnie tylko obecność Mili , bo tu wychodzi nie konsekwentność Janasa - skoro Dudek nie jedzie bo nie grał w lidze to tym bardziej ten słabiak nie powienien jechać .

Już zamiast Mili wolałbym chyba Iwańskiego. :51:

Pudzian
18-05-06, 18:22
Nie wierzę w bajki Janasa, że piłkarze dowiedzieli się o powołaniach z telewizji. Już sobie wyobrażam np. Baszczyńskiego oglądającego galę w polsacie i obgryzającego paznokcie z nerwów. Mogli sobie darować tą ściemę.
Przed ogloszeniem nominacji TPSA rozeslala rachunki - na kopertach bylo zdjecie reprezentacji, bez Dudka, Frankowskiego i Klosa. Musieli cos wczesniej wiedziec bo Dudek jest w kazdej ich reklamie a na kopercie nie.

M.
18-05-06, 20:34
Przed ogloszeniem nominacji TPSA rozeslala rachunki - na kopertach bylo zdjecie reprezentacji, bez Dudka, Frankowskiego i Klosa. Musieli cos wczesniej wiedziec bo Dudek jest w kazdej ich reklamie a na kopercie nie.

Dzisiaj w GW było wyjaśnienie tego - na zdjęciach nie ma Dudka i Frankowskiego - bo zdjęcie to było robione przed meczem chyba z Walią - ale zobacz sobie Pudzian ze na zdjęciu jest Rząsa który równiez nie został powołany.

Bynajmniej takie było tłumaczenie rzecznika TP.

Wilczur
19-05-06, 04:04
Ja śie tylko najbardziej ciesze że jedzie moj piłkarski 'idol' Krzynówek - jakby nie jechał to bym nie oglądal mistrzostw..

Clericgrammaton
20-05-06, 13:11
Ja bym wzial mimo wszystko Dudka zamiast Fabianskiego...wiadomo ze Fabianski nie pogra a Dudka mogl wziac za zaslugi bo troche dla wizerunku Polski zrobil i dla reprezentacji... nie koniecznie by gral ale pojechalby i wtedy by takiego szumu nie bylo...Fabianski choc w polowie nie gra tak jak Dudek,co do Klosa to on juz jest za slaby na mundial i na reprezentacje...a Franek nie strzelal nic od 10h slabo gra brak formy...Jelen bardziej przydatny teraz bedzie... no nic zobaczymy co bedzie na mundialu...

Polska Polska!
21-05-06, 16:36
Ja bym wzial mimo wszystko Dudka zamiast Fabianskiego...wiadomo ze Fabianski nie pogra a Dudka mogl wziac za zaslugi bo troche dla wizerunku Polski zrobil i dla reprezentacji... nie koniecznie by gral ale pojechalby i wtedy by takiego szumu nie bylo...Fabianski choc w polowie nie gra tak jak Dudek,co do Klosa to on juz jest za slaby na mundial i na reprezentacje...a Franek nie strzelal nic od 10h slabo gra brak formy...Jelen bardziej przydatny teraz bedzie... no nic zobaczymy co bedzie na mundialu...
Zgadzam sie. Fabianski niema takiego doswiadczenia, jak wyjdzie na murawe przed tą publiką i ze swiadomoscia ze cala Polska i kilka mln innych ludzi oglada go w tv to sie zesra.
A co jak co ale Dudek bronic potrafi.

SaiykoPat
21-05-06, 17:03
jakby wzial tych wszystkich zasluzonych pewniakow do kadry mialby przynajmniej spokoj jak cos sie nie uda, a tak bedzie sie musial tlumaczyc, do konca zycia beda mu wypominac ze dudek by pewnie obronil, a franek strzelil :32:

Polska Polska!
21-05-06, 17:11
jakby wzial tych wszystkich zasluzonych pewniakow do kadry mialby przynajmniej spokoj jak cos sie nie uda, a tak bedzie sie musial tlumaczyc, do konca zycia beda mu wypominac ze dudek by pewnie obronil, a franek strzelil :32:

Nie, co do franka to sie z nim zgadzam, ale zamiast zielonego mogl wziasc dudka i dac mu sweterek 12

M.
21-05-06, 20:10
Zgadzam sie. Fabianski niema takiego doswiadczenia, jak wyjdzie na murawe przed tą publiką i ze swiadomoscia ze cala Polska i kilka mln innych ludzi oglada go w tv to sie zesra.
A co jak co ale Dudek bronic potrafi.

bzdura - drugim bramkarzem i tak zapewne będzie Kuszczak który chyba nie powiesz mi , żę nie grał przed np. 60 tys widownią , a jako 3 bramkarz Fabiański - niech jedzie i się uczy , pamietaj ze to własnie Ci bramkarze zapewne beda stanowić siłe w bramce Polski przez kilka lat.

Nazwisko
22-05-06, 12:12
jakby wzial tych wszystkich zasluzonych pewniakow do kadry mialby przynajmniej spokoj jak cos sie nie uda, a tak bedzie sie musial tlumaczyc, do konca zycia beda mu wypominac ze dudek by pewnie obronil, a franek strzelil :32:

To chyba nie pamietasz co było po poprzednich mistrzostwach, ile było pieprzenia ze pojechali goscie bez formy, za zasługi, dlatego ze grali w reklamach itd itp
Jak nie wyjda z grupy, to czego by nie zrobił i kogo nie zabrał to i i tak bedzie miał przejebane :)
a jak wyjdzie to bedzie uwielbienie i Janasomania ... :D

SaiykoPat
22-05-06, 12:23
Nazwa, moze i masz racje w sumie nasza specjalnoscia jest narzekanie :28:

dofcip:
Mecz Polska - Brazylia.
Piłkarze Brazyli wchdoza do szatni. Patrz± - a tam tylko jedna
koszulka dla
Ronaldo. No to mowia mu - "Ronaldo, dobra bedziesz gral sam". Reszta
druzyny poszla do pubu na piwo..
Ronaldo sam bez bramkarza niezle sie spisywal..
Reszta druzyna w pubie po jakims czasie wlaczyla telegazete zeby
zobaczec jaki wynik - 0:1 dla brazyli (34' Ronaldo) noto sie ciesza..
jakis czas pozniej patrza a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak).
Nastepnego dnia spotykaja sie z Ronaldo i mowia - "ej stary czemu
strzelili ci bramke? przeciez tak dobrze ci szlo...?"
No wiecie panowie - odpowiada Ronaldo - w 46 minucie dostalem czerwona
kartke...

Clericgrammaton
22-05-06, 13:54
M. ja bym tak w przyszlosc nie wybiegal bo roznie moze byc...moga sie chlopaki rozpic albo zlapac kontuzje albo zmieni sie trener i juz na nich stawiac nie bedzie, mowie tu o Fabianskim. Wczoraj ogladalem Orange Ekstraklasa i Darek Wdowczyk zadowolony ze Fabianski pojechal na mundial jego wartosc i tak juz wzrosta wiec jak cos to Legia bedzie miec kase za niego i tyle pozytku.Jak narazie Fabianski powienien poogladac sobie mundial w telewizji tak jak ja :) Ja wam powiem ze Janas szaleje wlasnie wymienil Gorawskiego i wzial Bosackiego...Gorawski podobno slabe serducho ma i moze dostac zawalu jak zobaczy jak Niemcy wyjda nastawieni do gierki z Naszymi...czas pokaze nie bawmy sie w Pytie...

Polska Polska!
22-05-06, 21:13
Zgadzam sie. Fabianski niema takiego doswiadczenia, jak wyjdzie na murawe przed tą publiką i ze swiadomoscia ze cala Polska i kilka mln innych ludzi oglada go w tv to sie zesra.
A co jak co ale Dudek bronic potrafi.

bzdura - drugim bramkarzem i tak zapewne będzie Kuszczak który chyba nie powiesz mi , żę nie grał przed np. 60 tys widownią , a jako 3 bramkarz Fabiański - niech jedzie i się uczy , pamietaj ze to własnie Ci bramkarze zapewne beda stanowić siłe w bramce Polski przez kilka lat.

No ja wlasnie nie rozumiem dlaczego mamy tak patrzyc ciagle w przyszlosc? Przecierz zawsze jakis pilkarz bedzie odchodzil, trzeba bedzie nowego. Zuraw ma juz 30 na karku, myslisz ze na nastepnych mistrzostwach zagra? No i na nastepnych mistrzostwach powiesz to samo zobaczysz - niech jedzie ten bo bedzie lapal doswiadczenie. :10: :124: :124: :96:

M.
22-05-06, 22:52
Zgadzam sie. Fabianski niema takiego doswiadczenia, jak wyjdzie na murawe przed tą publiką i ze swiadomoscia ze cala Polska i kilka mln innych ludzi oglada go w tv to sie zesra.
A co jak co ale Dudek bronic potrafi.

bzdura - drugim bramkarzem i tak zapewne będzie Kuszczak który chyba nie powiesz mi , żę nie grał przed np. 60 tys widownią , a jako 3 bramkarz Fabiański - niech jedzie i się uczy , pamietaj ze to własnie Ci bramkarze zapewne beda stanowić siłe w bramce Polski przez kilka lat.

No ja wlasnie nie rozumiem dlaczego mamy tak patrzyc ciagle w przyszlosc? Przecierz zawsze jakis pilkarz bedzie odchodzil, trzeba bedzie nowego. Zuraw ma juz 30 na karku, myslisz ze na nastepnych mistrzostwach zagra? No i na nastepnych mistrzostwach powiesz to samo zobaczysz - niech jedzie ten bo bedzie lapal doswiadczenie. :10: :124: :124: :96:

A widzisz dalej nie rozumiesz - nie porównuj sytuacji Żurwskiego i Fabiańskiego. Pomyś własnie dla tego Janas wzioł Brozka i Jelenia - żeby taki Brozek jak będzie sie dalej rozwijał , się nie cyt. "zesrał" na następnych el.iME czy MŚ( czy imprezie docelowej :) ) . Tak samo ma sie sytuacja z Łukaszem.